Running Wild

Port Royal για μένα. Ο δίσκος που τους έμαθα και γενικά για μένα ο δίσκος με τα καλύτερα τραγούδια τους…

αντε ρε τζολι ροτζερ…:lol::lol:

Μαύρο Χέρι Πανδοχείο

soulless,mr deadhead και τα μυαλά στα καγκελα…(υποτιμημενος δισκος και αυτός δυστυχώς…)

Port Royal!!!

αυτό ακριβώς

DEATH OR GLORY !!!

Oριακα δευτερο το Port Royal.

Running Wild ειναι απο τις πιο αγαπημενες μου μπαντες και αισθανομαι πολυ τυχερος που τους παρακολουθησα στην τελευταια συναυλια της σπουδαιας καριερας τους. 8)

Aδυναμια στο Blazon Stone:)

Port Royal…

Πολλά ρε γμτ. Μ’αρέσει και το Rivalry και το Black Hand Inn και το Death or Glory και το Port Royal και το Under Jolly Roger. Είμαι ότι πρέπει για να ψηφίσω σε εκλογές εγώ…:lol:
Δεν ξέρω. Να πάρω μια μικρή βοήθεια από το κοινό;

[SIZE=“4”]you don’t know where you are???[/SIZE]

[SIZE=“3”]IN PORT ROYAL!!!
[/SIZE]

[SIZE=“2”]
royal…[/SIZE]

royal…

[SIZE=“1”]
rofl[/SIZE]

:stuck_out_tongue:

Εγω μονο την Αγια Τριαδα εχω ακουσει και ψηφιζω Death Or Glory γιατι μ’αρεσει πιο πολυ να’ουμε.

Μαζι με Βασιλια Διαμαντη και Πριστ μαλλον η τριτη αγαπημενη μου χεβι μπαντα

Προσωπικα γουσταρω μεχρι και το Rivalry αλλα για μενα το καλυτερο και πιο γαματο αλμπουμ αυτης της μπανταρας ειναι το Pile of Skulls
Ο ενας υμνος μετα τον αλλο
Βlack Wings of death,Fistful Of Dynamite,Pile Of Skulls
Ενταξει για το 11λεπτο επος ονοματι Treasure Island τι να πω…Το καλυτερο τους κομματι απλα:)

Μετα απ αυτο θα εβαζα Death Or Glory,Port Royal επισης πολυ δυνατα αλμπουμς

Αντε περιμενουμε το reunion μπας και τους δουμε και αυτους λαιβ…
Κατα τη γνωμη νου θα επρεπε να ειχες και ενα απο τα 2 πρωτα (Gates To Purgatory,Branded n Exiled) ,τα οποια διαφερουν σε μουσικη,στιχουργικη,στυλιστικη κατευθυνση.Ουσιαστικα η πειρατικη λογικη ξεκιναει με το Under Jolly Roger.Oπως και να χει εχεις βαλει και την επιλογη “Αλλο” :stuck_out_tongue:

Για μενα ειναι το Port Royal…
Ειναι γενικα αψεγαδιαστος δισκος,χωρις μετριο τραγουδι,και αναβλυζει εκ μερους της μπαντας τρομερη συνθετικη αυτοπεποιθηση,σα να φαινεται οτι ξερουν πως γραφουν κατι εξαιρετικο.Αυτα :lol:

Άνετα μέσα στην τριάδα, και ακόμα πιο άνετα Port Royal. :slight_smile:

ολοι ιδιοι ειναι:|

αλλα επειδη ειναι ενοχη απολαυση για μενα,ενα απο τα 2-3 μεταλ συγκροτηματα που θα αντεξω να ακουσω,σε στιγμες χαβαλε και ρεμαλιασης,λογω φανμποησμου παιδικων ετων,θα πω death or glory:p…α,και το κονκισταδορες ειναι το μαγκνους οπους τους

Οι Running Wild ειναι ενα συγκροτημα που τα τραγουδια του αποπνεουν εναν αερα ελευθεριας , ενα ‘‘αντε γεια’’, ενα fuck off προς την εξουσια ρε παιδι μου.
Εναν αερα που τον εχουν μονο αυτοι, οι Saxon και οι Motorhead.
Eτσι το αντιλαμβανομαι εγω.

ΛΑΤΡΕΙΑ.

Παρτε ενα στ’αυτια: http://www.youtube.com/watch?v=zwnipCkNgDw :bounce:

ισχυει,αλλα για αυτο τους γουσταρουμε…

Χωρίς να τα έχω ακούσει όλα… death or glory!

Kλασικο μεταλ ακουω ελαχιστα πια και κυριως ελαχιστες μπαντες… Μια απο αυτες ειναι οι Running Wild. Και ψηφιζω τον τιτανοτεραστιο Black Hand Inn. Ειλικρινης μπαντα.