Running Wild

Προσωπικη γνωμη πως ρηγιουνιον με νεο υλικο, δεν θεωρειται ανουσιο.

πριν 2 χρόνια το σταμάτησαν. ήμαρτον. τουλάχιστον πες ότι απλά θα αργήσουμε να βγάλουμε album, όχι την κάνουμε, αποχαιρετισμοί κλπ και μετά τσουπ, αφού τελείωσαν τα φράγκα reunion:P

και προσωπικά πιστεύω κατά ένα μεγάλο ποσοστό το νέο υλικό θα είναι για τους κάδους που έχουν στις οικοδομές:P όπως σχεδόν πάντα συμβαίνει…

Δεν με χαλαει καθολου ομως… Βγαλουν δεν βγαλουν δισκο ειναι τρελο απωθημενο να τους δω.

Φέρτε τους ΤΩΡΑ!!!
Κι εγώ με το…εισητήριο στο χέρι έμεινα, που γράφει RW και είδαμε Gamma Ray.

ναι αλλά είδαμε μέχρι και ανθρώπους που πουλούσανε σάντουιτς να τραγουδάνε το I want out…:stuck_out_tongue:

Και γω θα θελα πολυ να τους δω.ΜΑ ΠΟΛΥ ΛΕΜΕ.
Στο θεμα του δημοψηφισματος θα '‘δαγκωσω’'Black Hand Inn μιας και με αυτο τους αγαπησα και τους γνωρισα οταν το κυκλοφορησαν.Μεχρι τοτε ειχα ακουσει μονο το χιτακι Conquistadores σε μια κασετοσυλλογη.Ασε που ειχαν να βγαλουν τετοια δισκαρα απο το Port Royal(ναι,το θεωρω καλυτερο απο το Death Or Glory).Και το βασικο ριφ του Genesis ειναι Αμαρτια απο μονο του.Τι να ξεχωριζουμε τωρα?Black Hand Inn,The Privateer ,The Phantom of Black Hand Hill…
Τα αλλα δυο που θα αποτελουσαν την κορυφαια δισκογραφικη τριαδα…
Νο2:Port Royal
No3:Under Jolly Roger

Βέβαια είδαμε/ακούσαμε πολλές φορές το I want out ΚΑΙ πριν από αυτό το Rockwave ΚΑΙ μετά, πολλές φορές. Θα προτιμούσα να ακούσω π.χ. Battle of Waterloo και ας μην το ήξερε ο … εθελοντής Α’ Βοηθειών :lol:

λατρευτη μπαντα, για μενα δευτερη αγαπημενη μπαντα μετα τους Helloween - οσοι ξερουν το κολλημα μου ξερουν τι σημαινει αυτο χεχε - και θα ψοφαγα να τους δω λαιβ. ομως δεν σας ξενερωνει λιγο αυτο το πισωγυρισμα του Ρολφ ? δηλαδη οταν εγινε το τελευταιο λαιβ και τα αποχαιρετιστηρια, ειναι σαν να κοροιδευε τον κοσμο τοτε… μυστηρια πραγματα…

ενιγουει, δεν ψηφισα, μεχρι και το Rivalry του 98 θεωρω ολους τους δισκους αψογους (ή σχεδον) και μου ειναι πολυ δυσκολο να αποφασισω. επισης, δεν θεωρω τυχαιο οτι το Rivalry ηταν η τελευταια τους ΔΙΣΚΑΡΑ, αλλα ταυτοχρονα και ο τελευταιος δισκος που οι Running Wild ηταν ΜΠΑΝΤΑ και οχι Rock n Rolf + sessionαδες οπως γινεται στα τελευταια τους…

[SPOILER]
btw, αν το ψηνει καποιος ανταλλασω/πουλαω την αυθεντικη μακρυμανικη μπλουζα απο το Lions of the Sea απο το Masquerade, με copyright. size Large, πολυ καλη κατασταση.[/SPOILER]

:lol:

εσύ…εγώ όχι.:slight_smile:

πόσο η μπλούζα ρε λεβεντιά?

προτιμω tradeακια :slight_smile: επειτα αν δεν βγει τιποτα το συζηταω για πωληση. για τιμη καμια 35αρα ελεγα, τοσο την ειχα παρει, κ συνηθως καπου τοσο ληγει στο ebay.de το συγκεκριμενο longsleeve, 35-40 (στο αμερικανικο σπανια να εμφανιστει). αλλα το ξαναλεω, προτιμω τρειντς. οποιος εχει οτιδηποτε απο heavy / epic / thrash να προτεινει, pm me. cheers

Κανείς δε θα σχολιάσει Artwork και ημ/νία κυκλοφορίας του νέου album;

γιά το artwork τί να πεί κανείς…
ας μετράει η μουσική και όλα τα άλλα…
αν και υποπτεύομαι κλασσική πατέντα Ρολφ με home made δίσκο και τίγκα πλαστικούρα α-λα Victory, Brotherhood

για στείλτε κανένα λινκ να το δούμε γιατί δε το χω πάρει γραμμή:!:

USE THE DARK SIDE OF THE FORCE SKYWALKER:lightsabre:

Bionicles λεμε.

Space Marines ωρέ.

Εγώ υποπτεύομαι (και καλά) νέα εποχή χωρίς πειρατικά, αλλά τίγκα στα “μεταφυσικά”.
Α! Και μιας και είναι της μόδας για τους Γερμανούς: “Να δείξουμε το πόσο μέταλ είμαστε”…

Και λίγο κοροιδία με τις 143,5 διαφορετικές εκδόσεις.

Το εξωφυλλο ειναι περα για περα ακυρο για Running Wild, ευχομαι να ειναι καλο το περιεχομενο.