Running Wild

Ακυρο για Running Wild ναι, αλλα οχι ακυρο για Rolf Kasparek για οποιον γνωριζει λεπτομερειες… :wink:

γιααααα πες

Γενικα ο Rolf την ψαχνει την φαση με εξωγηινους κλπ.
Τουλαχιστον ετσι μου ειχε πει ενα μελος του φορουμ, οχι μονο γι’αυτον αλλα και κουτσομπολια για αλλους της γερμανικης σκηνης. Νομιζω ο parask77 ηταν, οποτε αν θελει ας μοιραστει μαζι μας τις πιπερατες λεπτομερειες (αν οντως ισχυουν).

Κοιτα να δεις… Ενδιαφερον, αν καποιος γνωριζει ας ποσταρει.

sΣκατα εξώφυλλο γαμωτο…

δεν ειναι ωραιο το εξωφυλλο αλλα αν δεν με απασχολει τοσο.
Τα τραγουδια να ειναι γαματα με ενδιαφερει

Όπως έγραψα και στο post των Blind Guardian, ενδιαφέρεται κανείς για “ομαδική” παραγγελία βινύλιο ή/και box ώστε να μοιραστούμε ταχυδρομικά;

γιατί σε πόσες εκδόσεις θα βγει? δώσε details, τιμές κτλ

Τιμές Nuclear Blast (DE) χωρίς ταχυδρομικά:

Shadowmaker BLACK/WHITE MARBLED VINYL 21 Ευρώ
Shadowmaker CLEAR VINYL 21 Ευρώ
Shadowmaker BOX 45 Ευρώ http://www.nuclearblast.de/en/products/tontraeger/cd/cd-boxset/running-wild-shadowmaker.html

The final Jolly Roger 16 Ευρώ

και συνδυάζουμε κι άλλα συγκροτήματα.

Αν έχει άλλος άλλη πρόταση δεκτή.
Ίσως αν κάναμε μια ομαδική “δεσμευτική” παραγγελία στον Nuclear Blast Αθήνας να είχαμε κάποιο όφελος. Απλά στο παρελθόν του ζήταγα κάποια πράγματα και βαριόταν να τα φέρει και να με ειδοποιήσει, λες και δε θέλει λεφτά.

μια βδομάδα πριν να μου τοχες πει (μας φάγανε τα trade, lol), κάναμε τέτοια παραγγελία με 2 φίλους από κει αλλά δεν το βάλαμε γιατί βγαίνει σε 2 μήνες. Θα ρωτήσω στο εδώ πάντως, μουχε πει και μένα ότι μπορεί να πετυχει καλές τιμές (ειδικά σε αυτά της NB) αλλά σπάνια το βλέπω να συμβαίνει στα ράφια του… έχω πάρει πάντως κάποιες (λίγες) φορές σε νορμάλ τιμές

Για να μαζευόμαστε…

Καλα, μαγκες, περιμενετε να ακουσουμε πρωτα και μετα πεφτουν οι παραγγελιες…

Απο τους Θεους περιμενουμε πολλα (αλλα και αναμενομενα 8)), ομως ας περιμενουμε πρωτα.

Και φυσικα ποιος νοιαζεται για επιπλεον δισκο. LIVE ζητα ο λαος !!! Με λυσσα και αλητεια !!! :vibrate:

:wink:

ε οκ, αλλά κάποιοι τους έχουμε δει 2-3 φορές :stuck_out_tongue:

…και κάποιοι όχι…

ουστ ρε!

Έχει κανείς νέα από κριτική ή προακρόαση;
Άκουσα φήμη ότι δεν είναι και πολύ καλός, ενώ είναι και “εμπορικός”.

Μαλλον θα το χετε παρει πρεφα οι ενδιαφερομενοι
δεν ξερω αν εχει ποσταριστει καπου αλλου
ενα μικρο sample
http://soundcloud.com/steamhammer-spv/running-wild-riding-on-the

νταξει δν μ αρεσε

Το αρχικό ριφ είναι βαρετό και η εκτέλεση σαν home made.
Όμως το bridge είναι της αγαπημένης εποχής Pile of Skulls, ενώ το ρεφραίν δεν ειν’ κακό. Η φράση Jolly Roger να μην υπήρχε… μου θυμίζει στημένο…

Δεν τους παρακολουθώ εδω και χρόνια αλλά μεγάλο αποθημένο να τους δω live