Running Wild

Στειλε π.μ. :slight_smile:

Παρότι οι RW είναι μέσα στις 5 αγαπημένες μου μπάντες, δεν μπορώ να πω ότι τρέφω και καμιά μεγάλη εκτίμηση στα 3 τελευταία τους άλμπουμ. Ίσως 1-2 καλά κομμάτια σε κάθε δίσκο και αυτό είναι όλο. Το ένα κομμάτι πάντως που άκουσα από το Shadowmaker ήταν απλά αίσχος, πιθανότατα θα είναι ό,τι χειρότερο έχουν κυκλοφορήσει.

Ποιό λες; Το δείγμα μου ακούσαμε όλοι; Ή κάτι άλλο;

Έχω ακούσει ολόκληρο το ομώνυμο, δεν ήταν δείγμα. Μου το στειλε ένας φίλος σε email, δεν ξέρω που το βρήκε όμως. Σαν τα προηγούμενα αλλά χειρότερο. Δεν είναι ότι δεν περιμένω πολλά, είναι ότι δεν περιμένω απολύτως τίποτα από το νέο άλμπουμ.

Anyway, αν κάποιος ενδιαφέρεται από Nuclear Blast να το παραγγέλναμε για να μοιραζόμασταν ταχυδρομικά, ας δηλώσει παρών :slight_smile:

Ειναι αθλιο το γεγονος οτι αυξανουν το ΦΠΑ απο 19% σε 23% στο check out!!! Η αποδοση του γινετε στη Γερμανια οχι στο παραρτημα της εδω. Ο λογιστης μου ειπε οτι δεν ειναι νομιμο αλλα σιγουρα θελει ψαξιμο. Μονο η nuclear blast το κανει :-k

καπου στο 4¨00 στο πρωτο video το piece of the action και στο τελος oλο το
riding on the tide. Το οποιο αν το παιζε σε ρυθμο firebreather ας πουμε θα χα πορωθει:wink:

No comments

στα γρηγορα που ακουσα τα samples απ’το νεο δισκο,ενταξη κανα 2 μου αρεσαν.αναμενουμε.και φυσικα και για ενα live.

διαβασα κακες κριτικες για τον δισκο
και για το εξωφυλλο

μάγκες ο δίσκος δεν ακούγεται.

μπορεί να εχει βγει το καλώδιο. ξαναδοκίμασε.

[SPOILER]*εγω ουτε μια[/SPOILER]

O δίσκος είναι μια χαρά, έλεος
Victory σιγουρα δεν είναι αλλά πως μπορειτε να τον λέτε κακό;

[B]Εντιτ[/B]: Τώρα ειδα την κριτική που έκανε ο κυριος Μηνιάτης εδώ στο rocking, [B]ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ[/B] μιλάμε. Μην ξεχάσεις να βρίσεις και τους Darkthrone, Burzum, Bathory και άλλους που ξεχνάω που ΤΟΛΜΗΣΑΝ να αλλάξουν το ύφος τους. Αντί να κοιταξεις αν είναι καλή η μουσικη, μας τα σκοτίζεις για το εξώφυλλο σαν 12χρονος που μου έμαθε τους Maiden χθες, και γιατί ο κακός Rolf που τον αντιμετωπίζεις σα δευτεράτζα πουλημένο που εμφανίστηκε πέρσι, έγραψε ένα δίσκο που ΔΕΝ είναι αντίγραφο του Pile of skulls (όχι οτι θα μας χάλαγε κάτι τέτοιο).
Ε Λ Ε Ο Σ

Ακριβως αυτο λεμε οτι δεν ειναι Victory… To οποιο με τη σειρα του δεν ηταν jolly roger κτλ. :wink:

ξέρω εγώ, ποζερο-χαρντροκιές μου ακούστηκε. θα το ξανακούσω κι άλλες φορές βέβαια αλλά με τη πρώτη ακρόαση απογοητεύτηκα.

Πω!!!Victory ρε φίλε.Συγκινήθηκα!

Και το Riding on the Tide αν είχε 10 kg παραμόρφωση το δευτερόλεπτο και θαμενη τη φωνή του Ρολφ θα γούσταραν όλοι και πουσαπς θα παίρνανε κτλ .

ΚΟΜΜΑΤΑΡΑ φιλε από ένα δίσκο που επίσης όλοι εκραζαν όταν βγήκε (μου κάνουν κρααα τώρα για ένα Guardian).
Τεσπα, στον μίστερ που έγραψε την κριτική εδώ, από δω και περα να κριτικάρει Thor, Wizard, και προ-Ripper Priest. Aποκλειστικά. VLTRA TRVE

Καλα βρε αρκουδεηδες, ουτε μια αναφορα σε Gates To Purgatory? Ουτε μια? Χθες το ακουσα πρωτη φορα και μου πηρε τα μυαλα. Πορωτικο, καυλωμενο, χυμα, σπηνταδικο σε σημεια χεβυ μεταλ. Απολαυστικος δισκος, ισαξιος με τα επομενα ισως (σε αλλο υφος αλλα εκει πανω). Παω να ξανανιωσω :smiley:

Victim Of States Power (κλικ)

Παρτε εναρκτηριο κομματι δισκου και αν δεν αρχισετε το χεντμπανγκι, ψαχτειτε!

Παντως το καλυτερο το αφησαν για το τελος.Prisoner of Our Time…8O