Rush European Tour Dates 2011!

Ναι, βεβαια: 45-55-65-75 λιρες. Το Ο2 Λονδινου εχει (δυστυχως) καθημενους οπως το Wembley, παροτι το Ο2 Δουβλινου εχει ορθιων. Παραδοξως βλεπω οτι στο pre-sale τελειωσαν τα καθημενων στην αρενα, αλλα ειμαι σιγουρος οτι αυριο στα αλλα presale και την Παρασκευη στο general sale θα υπαρχουν παλι θεσεις :slight_smile:

Εγώ πάντως θυμάμαι το 04 είχα πάρει εισιτήριο κάνα 2μηνο ή το πολύ 3μηνο πριν με περίπου 60 λίρες για Wembley arena…βέβαια ήταν σχετικά πίσω οι θέσεις αλλά δεν είχε να λέει…αν θέλεις να είσαι μπροστά πρέπει να βιαστείς πάρα πολύ αλλά νομίζω ότι ούτε τότε ήταν sold out…

πω πωωω…μεγάλες φωτιές ανάψατε τώρα με το συνδυασμό Rush-Waters…#-o

Παρεπιπτοντως, οι τιμες που εβαλα ειναι ΧΩΡΙΣ booking fee και ΧΩΡΙΣ κοστος αποστολης-παραλαβης. Συνολικα πανε περιπου 50-60-71-83 λιρες αντιστοιχα. Οι μονοι που ειναι χαρουμενοι με τις τιμες ειναι εκεινοι που βρηκαν θεση στις πρωτες σειρες. Παντως, ειμαι σχεδον σιγουρος οτι αυριο θα υπαρχουν “νεα” εισιτηρια για front rows/blocks.

Σκατααααααααα. Βαλτε αλλη μια μερα ρεεεεεεεεεεε.

Γιατι υπαρχουν τα φορουμ βρε; Για να πριζωνουν τον κοσμο :lol::roll::lol:

gia londino se kana pentalepto dekalepto 8a exoune e3antli8ei mallon8)

Να 'ναι καλά η O2, έκλεισα στην προ-προπώληση για Λονδίνο :smiley:
RUSH ΡΕ ΑΜΠΑΛΟΙ ! ! !

Η προπωληση δειχνει να πηγαινει καλα, αλλα δυσκολα θα εξαντληθουν. Ωστοσο… εχω ξανα ελπιδες! Μια μερα ακομα ρεεεεεεεεεεεεεεε κι ΟΧΙ στις 24… Στις 26 ρεεεεεεεεεεεεεεεεε!

Καλημερα.

Cozy σε πιά “θύρα” έκλεισες; Λέτε την Παρασκευή να βγουν και θέσεις μπροστά;

crab, μην αγχωνεσαι. Θα υπαρχουν εισιτηρια :slight_smile: Ειδικα στο ticketmaster που σου εδωσα χθες, θα βρεις. Χαλαρωσε. Αλλα μην πας με τη λογικη οτι θα βρεις στην πρωτη σειρα. Ο Cozy αν καταλαβα καλα αγορασε μεσω του presale που κανει η εταιρεια Ο2, στην οποια ανηκει ο χωρος. Κατι σαν το Cosmote-Bon Jovi εδω ας πουμε. Υπαρχει κωδικος για τους κατοχους Ο2 με τον οποιο ειχαν προσβαση σε presale.

Κανε υπομονη, σε δυο ωριτσες θα εχεις εισιτηριο :slight_smile:

Γίνεται να μην αγχώνομαι; :slight_smile: Δεν θέλω πρώτη σειρά απλά θέλω στο floor και όσο γίνεται κεντρικά :stuck_out_tongue:

Πάντως ανακοίνωσαν 3 συναυλίες Σκανδιναβία για όποιον ενδιαφέρεται…

Θα ερθουν κι αλλες, ειμαι αισιοδοξος. Αυτο που δεν θα ξερω ειναι αν θα… ειμαι κι εκει χαχαχαχα. Βαλτε στις 26 ρεεεεεεεεεεεεεε!

Γκρουντσγκρφφφααασσκτσσσααααααααααααααααααααααααααααααφρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρργγγγγγγγγγγγκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκκ…

Ενα γιατρο στο #32 παρακαλω

Σήμερα δεν βλέπω να βγάζει για Λονδίνο η τicketmaster. Θα έχει μάλλον presale για τις υπόλοιπες του νησιού,…

jonkyr είσαι ψυχή. Πήρα 2 στο Β2!!! Να σαι καλά για τα links!!! Tώρα μπορώ να αφοσιωθώ στην εργασία μου…

Συγχαρητηρια. Σπουδαια επιλογη, φαντασου οτι χθες στο presale δεν ειχε Β2 :wink:

Παρακαλω :ok:.

Καλά να περάσεις dude!!! :smiley: :smiley:

ζηλεύω αφάνταστα…
καλά να περάσετε όσοι πάτε…

χθες στα εγκαίνια του γηπέδου της λαρισας ηταν ο λωρης απο την didimusic και ήθελα να τον ρωτήσω αν είναι τόσο δύσκολο να έρθουν οι rush στην ελλαδα, αλλά μας χώριζε ένας τοίχος 2.5 μέτρα και δεν ήθελα να φάω τα μούτρα μου…

Έτσουξε λίγο στην τιμή, αλλά χθες βρήκα… Α3… οπότε τα έδωσα και είπα και ευχαριστώ.

Γαμω την ατυχια μου. Αυτη, ΑΥΤΗ, Α-Υ-Τ-Η τη στιγμη εχω “κλειδωσει” εισιτηριο για την κερκιδα-πλαι, στη θυρα που ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ, στη σειρα/θεση που ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ! Φυσικα, σε ενα λεπτο θα τη χασω διοτι θα την ακυρωσω γαμω την ατυχια μου, γαμω την 25η Μαιου.

Ααααααα, ξεσπασα. Τοξικε, εχεις τον γιατρο προχειρο;