Rush European Tour Dates 2011!

Και επειδή ωσάν το μαλάκα, άρχισα να ψάχνω πέρα δώθε, τυχαίες ημερομηνίες λες και θα μπορούσα να πάω, βρήκα αεροπορικά για Στοκχόλμη, 5 με 9 Μαΐου, συνδυάζοντας τις δύο συναυλίες, με 185 ευρώ… Ωραία εμπειρία η Σκανδιναβία;
Καλό μου ταξίδι…:(:(:frowning:

O μονος τυχερος με αλλα λογια ειναι ο Deckard, που ειναι στρατο και δεν τα 'χει δει ακομα. :frowning:

Καθόμαστε σαν τις μανιάτισσες μοιρολογίστρες και κλαίμε τον αποθαμένο…

Παιδιά όσοι μπορείτε να πάτε, κάντε το. Αυτές είναι εμπειρίες και ευκαιρίες ζωής. Ειδικά όσοι δεν τους έχουν δει, ας το παλέψουν όπως μπορούν…

Συμφωνώ απολύτος. Το μόνο πρόβλημα με τις συναυλίες στο εξωτερικό είναι ότι μετά αρχίζεις τις συγκρίσεις και σε πιάνει κατάθλιψη.

Μάλλον αυτό συμβαίνει μόνο στους Rush re συ, έχω δει συναυλία στο Wembley Arena και στην αρένα έχει κανονικά όρθιους.

24 Clapton στο Royal Albert Hall, 25 Rush στην O2 Arena και 26 Clapton/Winwood στο Royal Albert Hall :). Σούπερ πρόγραμμα θα ήταν αυτό.

Δες και τον τελικό του τσουλού το Σάββατο 28 και έκλεισες…:slight_smile:

Ειδικά όσοι τους έχουμε δει έχουμε και την μεγαλύτερη κάψα. Προσωπικά λιγότερο ήθελα να τους δω πριν… Όταν νοιώσεις την εμπειρία θες να το ξαναζήσεις το συντομότερο

Τώρα το έμαθα; Βρε λές;

Σίγουρα θα ψάξω για εισητήρια. Ελπίζω να είμαι τυχερός και αυτά λογικά :slight_smile:

Αυτα δυστυχως καποιοι απο εμας θα τα βλεπουμε μονο στα ονειρα μας ρε γαμωτο. [B]ΦΕΡΤΕ ΤΟΥΣ ΕΛΛΑΔΑ ΡΕΕΕΕΕ…[/B]

Ναι, πολυ τυχερος θα εισαι. Ειδικα αν εχει αγγλικη ομαδα στον τελικο :roll: Αν βρεις, παρε και για μενα. Δυο παρακαλω (και το λεω σοβαροτατα).

Σε συνδυασμο με (Not Safe For toxikos):

[SPOILER][/SPOILER]

Δύσκολο, ο Clapton παίζει 17, 18, 20, 21, 23, 24 σόλο και 26, 27, 29, 30 με τον Winwood στο Royal Albert Hall, όμως είναι σχεδόν τα πάντα sold-out εδώ και μήνες. Σου εύχομαι να πας βέβαια :).

@toxikos

Τελικα, εγω πιστευω ειναι καλυτερα που δε θα παμε (αν δεν παμε).

Eχω ξενερωσει πολυ ασχημα, μιλαμε,

Δεν παιζουν το…

Natural Science.

Ασ’το, δεν αξιζει σου λεω.

Εγω παντως μαγκες εχω στα χερια μου τα εισιτηρια για festhalle και απλα δεν μπορω να περιμενω.

Tωρα και συ τα θες τα καντηλια σου, ομως. :smiley:

Τι σκας ρε συ αφου δεν παιζουν το natural science?:lol:

Γκρρρρρρρρρρρρρρρρ…

ΓΚΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ…

[B]ΑΑΑΑΑΡΡΡΓΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚ[/B]

Μη το ξαναβγάζετε στον αέρα το θρεντ. Πονάει…

Σιγά μωρέ. Το Natural Science το άκουσα την προηγούμενη φορά που τους είδα. :stuck_out_tongue: Τώρα περιμένω

[SPOILER]2112, La Villa Strangiatto[/SPOILER]

[B]Σε μισω πολυ εσενα…[/B]:twisted:

Ποιός άλλος θα πάει Λονδίνο; Ακόμα δεν μου έχουν έρθει τα εισητήρια…

Θα είμαι εγώ. Τα εισιτήρια μου ήρθαν… σήμερα! 8)

A cool. Εσύ τα πήρες λογικά και στην Αγγλία οπότε να μην ανησυχώ… :wink: