S.O.A.D - Tankian

Τι να πω,ακουω το mezmerise και λεω δισκαρα!
Βλεπω το videoclip του BYOB και βλεπω τον Tankian να ειναι σαν αναποδο γαμωτο!
Γιατι ρε παληκαρι μου…ΓΙΑΤΙΙΙΙΙ?
Πως σε καταντησανε σαν τον bar leader (απο το ριαλιτι του mega-μουφα τσανελλλ)
Βλεπω μετα live εκτελεση του byob και ο tankian να χτυπιεται τυποποιημενα οπως στο videoclip…
Καταντια μαγκες…
Αυθορμητισμος μηδεν κατι που παλια χαρακτηριζε τους system…
Mακαρι να ειμαι λαθος…

Μια χαρά είναι ο Tankian, καλύτερα από πριν που είχε κοντό μαλλί. Όσο για το Mezmerize είναι δισκάρα πράγματι και περιμένουμε το Hypnotize…

November παιδες το Hypnotize! :smiley:

Πραγματικα και εγω εμεινα με το μαλλι του.Ειχα να τον δω απο εποχη toxicity και δεν πιστευα οτι ειναι αυτος.

Εδώ οι άνθρωποι γαμάνε και σεις ασχολείστε με τρίχες.

γαμανε αλλα με την πλατη

γαμησι με τα ολα του! λεω γω…

A,ρε πούστη έχε χάρη που άλλαξες avatar, και έβαλες την λατρεία μου από in flames :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: .
Ok δεν σε κράζω γι’αυτό που πες.
Εύγε για το avatar. \m/

ΜΑ ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΕΧΕΙΣ ΞΕΧΑΣΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΟΣ Ο ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΤΑ;;;;; Γι αυτό ακούμε Nightwish γιατί είναι όλοι μανάρια. Αχ τα χρυσά μου!!!

:roll:
O tempora o mores

ΜΑ ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΕΧΕΙΣ ΞΕΧΑΣΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΟΣ Ο ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΤΑ;;;;; Γι αυτό ακούμε Nightwish γιατί είναι όλοι μανάρια. Αχ τα χρυσά μου!!![/quote]
LOOOL
Με προλαβες!

Ενταξει,ειστε ολοι ενα ματσο κωμικοι…
Απο τα καλαμπουρια σας ποναει η κοιλια μου…
Απο αστειακια ειστε καλοι,απο μουσικη δεν ξερετε γρι ομως!
Ακουω SYSTEM παρα πολυ καιρο και οτι γαμανε δεν εχω αναγκη να μου το πειτε εσεις…
Εγω ειπα οτι ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ Ο ΑΥΘΟΡΜΗΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΟΤΙ LIVE ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΑΠΟΔΩΣΟΥΝ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ…Εγω αν ερθουν ελλαδα θα ειμαι απο τους πρωτους στην σκηνη αλλα το ξερω οτι δεν θα αποδωσουν καλα!
Δεν ειπα σεφερληδες μου οτι επειδη εχει ετσι το μαλλι του δεν ειναι καλος μουσικος!
Το οτι το μαλλι του ομως ειναι για τον πεουλα ειναι γεγονος!
Εκτος αν τα κοριτσακια του forum καβλ***νε με τον bar leader…

A,ρε πούστη έχε χάρη που άλλαξες avatar, και έβαλες την λατρεία μου από in flames :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: .
Ok δεν σε κράζω γι’αυτό που πες.
Εύγε για το avatar. \m/[/quote]

thx \m/

np anal cunt - κρίνεις μπάντα από βιντεάκια που κατέβασες.

ΜΑ ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΕΧΕΙΣ ΞΕΧΑΣΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΟΣ Ο ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΤΑ;;;;; Γι αυτό ακούμε Nightwish γιατί είναι όλοι μανάρια. Αχ τα χρυσά μου!!![/quote]
exeis akousei to mezmerize? :?

Τι έχει το Mesmerize?
Από τους καλύτερους δίσκους της χρονιάς.
35 λεπτά ανείπωτης καύλας σε ένα μόνο άλμπουμ, είναι αρκετό.

(Μαζί με Slayer & S.O.D)

ΜΑ ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΕΧΕΙΣ ΞΕΧΑΣΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΟΣ Ο ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΗΣ Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΤΑ;;;;; Γι αυτό ακούμε Nightwish γιατί είναι όλοι μανάρια. Αχ τα χρυσά μου!!![/quote]

Και HIM και 69 Eyes.
Και κούκλοι και trendy.

Αυτά είναι. Ομορφιά > Μουσική λοιπόν.

UnHoLyMaRtYr,αν δεις την live εκτελεση του byob θα στεναχωρηθεις πολυ…
Να μου πεις και το chop suey που ειναι γυρω στις 5 κιθαρες ηχογραφημενες στο αλμπουμ και στα live μια ειναι καλυτερο?
Εχω δει παντως απειρα βιντεο system και παντα το πορισμα θα ειναι ιδιο…και οσο πιο πολυπλοκα γινονται τα κομματια(ασχετα αν ειναι γαματα η οχι)τοσο πιο δυσκολη η αποδοση στο live.
Μακαρι να ερθουν και να βγω λαθος…
Και απο τα βιντεο στο ιντερνετ βλεπεις την μπαντα αν μετραει στα live η οχι…

KAI EXEIΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΒΛΑΚΕΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΜΕ ΤΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ POST ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΓΩΝΙΖΟΝΤΑΙ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΕΙ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΞΥΠΝΑΔΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΡΩΝΕΥΤΕΙ ΓΙΑ ΝΕ ΔΕΙΞΕΙ ΠΟΣΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΕΧΕΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΦΥΓΟΥΝ ΤΑ ΚΑΥΛΟΣΠΥΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΟΥΡΗ ΤΟΥ…ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ SYSTEM ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΑΛΛΙΩΣ…ΟΥΣΤ ΠΑΡΑΣΙΤΑ!

Machine666 μη γίνεσαι ηλίθιος -κάτι που καταφέρνεις εύκολα.

  1. Είδες ΕΝΑ ΖΩΝΤΑΝΟ ΚΛΙΠ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΙΟΥ και συμπέρανες ότι η μπάντα είναι σκατά και έχει πάρει την κατιούσα. Χέστηκα αν έχεις δει πολλά, για το πρόσφατο δε μιλάμε;

  2. Κάθεσαι και πετάς ως επιχείρημα για να ενισχύσεις την άποψή σου το ότι ο Τανκιάν δεν είναι πια ωραίο αγόρι. (νο φέρδερ κόμεντς.)

  3. Πού άκουσες την πολυπλοκότητα στο Μεζμεράιζ; Δείξτη μου να σου πω και μπράβο.

  4. Έχεις καυλόσπυρα.

Αυτά. Φχαριστώ.

Μπράβο.
Μίλα μόνος σου για τουs SOAD μήπως και συμφωνήσεις με τον εαυτό σου. όσο για το αν είμαστε βλάκες ή όχι άσε καλύτερα να πούν αυτοί που μας ξέρουν.
Θα πείς και για καυλόσπυρα. Αχαχαχαχαχα.
Τα σχόλια για τα παραπάνω συγκροτήματα είναι για χιουμοριστικούς λόγους μεταξύ εμού και του Unholy.Θα μας πείς και βλάκες…άκου ρε.

Κάνεις μεγάλο λάθος, όσον αφορά τον αυθορμητισμό.
όσο για τα κομμάτια είναι όντως δύσκολο να αποδωθούν ζωντανά όπως ακούγονται στο δίσκο, λόγω παραγωγής με πολλές κιθάρες κτλ όπως προείπες.Γι’αυτό ακούγονται ακόμα πιό χύμα στα live τους.
Ασχολείστε και με τους System Of A Down.
To 98 στο Περιστέρι τους βρίζανε όλοι όμως.