S.O.A.D - Tankian

Fantaστική μπάντα. ΘΕΟΙ. Αυτοί και κανείς άλλος ! Καλύτερος δίσκος της μουσικής EVER.

:^o :^o :^o

θα συμφωνήσω!!! ειδικά το chop svey από το toxity είναι απίστευτο!!![/quote]

Το καλύτερο ποστ στην ιστορία του διαδικτύου.

:^o :^o :^o[/quote]
8O 8O :!: :!: 8O 8O

:^o :^o :^o[/quote]
8O 8O :!: :!: 8O 8O[/quote]

Eσυ δηλαδη τον θεωρεις Καλύτερο δίσκο της μουσικής EVER???

Όχι, αλλά είναι από τους καλύτερους δίσκους της μουσικής ΜΕΤΑΛ!

Α τοτε ΕΝΤΑΞΕΙ!

:^o -X :-& 8O :D/ :^o -X :-& 8O :D/

:^o -X :-& 8O :D/ :^o -X :-& 8O :D/[/quote]
Κι όμως ναι. :smiley: :lol:
(εντάξει όχι κι ο καλύτερος απ τους καλύτερους όμως) :!: :!:

ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΣΚΑΤΟΝUΜΑΤΑΛΛΑΔΕΣ ΞΕΦΤΥΛΙΖΟΥΝ ΤΗ ΜΕΤΑΛ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΜΕ ΣΟΒΑΡΑ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΑ ΟΠΩΣ I R O N M A I D E N

KAI SIGOYRA JUDAS PRIEST…

ti sxesh exun oi men me tus de re?

Λοιπόν πιτσιρίκο, επειδή είδα και σε άλλα topics τις μουσικές σου “απόψεις”, πρόσεχε πως εκφράζεσαι. Αυτό μόνο.

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :D/ :D/ :D/ :D/ :D/ :D/ :D/ :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=

ε ρε γλεντια!!!

poios eipe re file oti autoi pu akoune soad dn exoun kai alla akousmata?

Χαχαχαχα.

ΤΕΛΕΙΟΙ!!!

Μου αρεσουν ολα τα τραγουδια τους.Δν υπαρχει καποιο που να μην μου αρεσει.Αλλα με τρελαινουν και αλλα απλως μου αρεσουν αλλα δν υπαρχει καποιο που να μν το ακουω ευχαριστα.

Respect στον Malakian!!!

Συμφωνώ απόλυτα !!!
Φοβερή μουσική ,φωνή και ψαγμένος στίχος!!!
Δεν πρέπει να διαλυθεί αυτό το συγκρότημα!!!

Δεν ξερω εμενα μου τη δινει ο Malakian…Ο Tankian μου αποπνει περισσοτερο σεβασμο.Γενικα μ’αρεσουν λιγα κομματια τους και κορυφαιο θεωρω το Holy Mountains…Εχουν γραψει και κατι μαμαμιες βεβαια αλλα και ποιοι δεν εχουν γραψει και τετοιες…

Οι S.O.A.D γαμάνε… Κατα τη ταπεινή μου γνώμη, δεν υπάρχει καλύτερο συγκρότημα από αυτό… Δηλώνω αιώνιος θαυμαστής τους!!!

Διευκρινιστική ερώτηση:Δεν υπάρχει καλύτερο συγκρότημα από αυτό γενικότερα, ή από αυτά που κάνουν επιτυχία τα τελευταία χρόνια? :-k