Sabaton 9 & 10 Ιανουαριου

Τιμες δεν μας ειπε…Αλλα οπως και να εχει θα παρουμε νωρις…

Για άλλη μια φορά στη Θεσσαλονίκη δεν θα υπάρξει προπώληση… Εισητήρια μόνο στην είσοδο την ώρα του live. Πώς την έχουν δει έτσι? Και άμα γίνει και καμιά μαλακία και ακυρωθεί θα έχουμε χάσει και το live της Αθήνας που είναι την προηγούμενη ημέρα!!! Είναι δυνατόν να αφήσουν το Reign of Terror έξω??? Αμαρτία!!!

Wolfpack ρεεεε:(

περασα απο ticket house και δεν εχουν βγει ακομα εισιτηρια.Η κοπελια δεν ηξερε αν θα φερουν ή οχι.Θα ξαναπερασω την αλλη εβδομαδα να ρωτησω.Παντως μου ειπε οτι απο οσο ξερει στις συναυλιες του Τεξας δεν κανουν προπωληση και πηγαινεις και παιρνεις τα εισιτηρια την ωρα του live

Οι τιμές ειναι προπωληση 20 € και ταμειο 23, σε κάλυψα νομιζω:)

Πωπω, αυτές είναι τιμές ρε! Το Texas θα πάει για εκ νέου ανακαίνιση/κατεδάφιση!

Heavy Metal is the Law :band:

Προπώληση πότε ξεκινάει, γνωρίζουμε?

Επεσες Θυμα παραπληροφόρισης φιλε μου
Θα έχει προπώληση στη Θεσσαλονικη , για σιγουρα πραγματα απο 1 Δεκεμβριου στο Ηarley Bar και στο ticket house. Το live το διοργανωνει το Ηarley Bar οποτε δεν παιζει να ακυρωθει, τουλαχιστον στην Θεσσαλονικη.

Ναι τα εισιτηρια στην Αθηνα μαλλον απο τεταρτη, στο ticket kai Texas.

  1. Sorry παιδια δεν ήξερα ότι γραφουμε μονο ελληνικους:-s

2)Καλως σας βρήκα !:slight_smile:

  1. Τα single θα δωθουν σιγουρα απο Ηarley Bar όσον αφορα Θεσσαλονικη, για Αθηνα δεν ξερω ακομα, λογικα ticket House.

ναι με καλυψες απολυτα, ευχαριστω :yahoo:

οκ καλή τιμούλα,αν έχουν και άλλη μπάντα ακόμα καλύτερα…εδώ πλήρωσα 12 ευρώ την περασμάνη βδομάδα και είδα κάτι άθλια συγκροτήματα και εν θα δώσω 8 παραπάνω για Sabaton…:):slight_smile:


Now playing: In This Moment - Lost At Sea
via FoxyTunes

Ναι το έμαθα ότι θα υπάρξει προπώληση αλλά πριν από 2,5 βδομάδες που πήγα στο χάρλει να ρωτήσω τι θα γίνει με τα εισητήρια μου είπαν στο μαγαζί ότι μάλλον δεν θα υπάρξει προπώληση γι’αυτό το έγραψα και γω… Τέλος καλό όλα καλά!!! Άντε να δούμε πως θα περάσει ο καιρός μέχρι τον Ιανουάριο…(Σάββατο σπάμε το χαρλεάκι και Δευτέρα τρώμε τον …λο στο κοίτασμα… ε ρε γλέντια!!!). Α και είμαι φίλη όχι “φίλος” μη μου αλλάζετε συνέχεια φύλο :stuck_out_tongue:

Συγγνωμη για το φιλος :roll: , Απο περιεργια και επειδη ξερω τα παιδια απο το Harley, ποιος το ειπε αυτο, οτι δηλ δεν εχει προπωληση?
Παντως αυτο που σου λεω εγω ειναι standar.

Δεν ήταν εκείνη την ώρα ο Βαγγέλης στο μαγαζί για να τον ρωτήσω έτσι απευθύνθηκα σε ένα παιδί που δούλευε εκεί. Δεν ξέρω το όνομά του αλλά τα τελευταία 2 χρόνια τον βλέπω συχνά πυκνά να δουλεύει μερικές βραδιές. Μου είπε ότι εκείνος έπεισε τον Βαγγέλη να τους φέρει Σαλόνικα αν και το βράδυ της συναυλίας θα δουλεύει και δεν θα μπορέσει να έρθει και ότι μάλλον δεν θα υπάρξει προπώληση, κάτι που μου είπε και ο τυπάς στο ticket house σήμερα το μεσημέρι… Τι θα γίνει με αυτά τα εισητήρια? Μας έχουν ζαλίσει!!!

Δε μου φαίνεται καλή η τιμή.

Sabaton στη Φρανκφούρτη πέρυσι: 10?
Grand Magus στη Φρανκφούρτη φέτος και μετά από δισκάρα: 12?
Blitzkrieg στο Harley Bar στη Θεσ/νίκη: 12?
Sabaton στο Harley Bar στη Θεσ/νίκη: 20? ???

Sorry κιόλας αλλά ποιοι είναι οι Sabaton; Φέτος ακούστηκαν λίγο παραπάνω και ακόμα θεωρούνται ανερχόμενοι.

μπορεί να είναι έτσι αλλά εδώ δίνω χρήματα και βλέπω κακομοίρηδες…για μένα είναι αρκετά καλή τιμή…
τώρα αν σε άλους φαίνονται αρκετά τι να πώ…


Now playing: Edguy - Theater of Salvation
via FoxyTunes

Φέτος τους άκουσες εσύ φίλε μου… Εγώ ακούω 3 χρόνια και τους θεωρώ το καλύτερο heavy metal συγκρότημα που έχει βγει τελευταία. Ευρώπη σαρώνουν!!! Μια χαρά τιμούλα είναι, θα τους δούμε και στην πόλη μας τι άλλο θέλουμε???

Δε τους άκουσα φέτος φίλε μου, έχω γράψει εδώ και δύο χρόνια για αυτούς και τους παρακολουθώ άλλα τόσα.

Από προσωπικές εμπειρίες. σχεδόν κανένας γνωστός μου δε τους ξέρει, ενώ όσοι τους γνωρίζουν, τους έμαθαν από το “Art Of War”.

Όπως και να 'χει, το εισιτήριο μου φαίνεται τσιμπημένο.

Εμένα πάλι όχι. Ρε Λάμπη, πόσες ανερχόμενες μπάντες βλέπεις στην ακμή τους και με εισητήριο κάνω των 30 ευρω??

Για τα δεδομένα της Ελλάδας το 20άρι το θεωρώ μια χαρά τιμούλα και θα τα σκάσουμε και με ευχαρίστηση!

αυτό το ξέρω δεν πρέπει να έχουμε αυτή την νοοτροπία αλλά έτσι είναι και δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα…


Now playing: In This Moment - Daddy’s Falling Angel
via FoxyTunes