Sabaton 9 & 10 Ιανουαριου

+1

Έχουμε ξεχάσει τι θα πει εισιτήριο κάτω από 20?. Τέσπα δε συνεχίζω γιατί θα αρχίσουν άλλα μετά.

Support Marauder & Xpiler…

Δώσε ινφος, μαισπεις κλπ ρε αρχοντα!:smiley:

Πες μου οτι και Θεσσαλονικη θα παιξουν οι Marauder…[-o<

Θεσσαλονικη οι Emerald Sun απο οσο ξερω
και φανταζομαι ο rasputin εννοει τους X-Piral

OK, και με Emerald Sun θα γουσταρουμε πολυ. :wink:

Ναι αυτους εννοουσα…8)

ετσι οπως διαμορφωσα το προγραμμα μου,θα μπορεσω να ερθω και εγω ανετα!
θα παμε ολοι με στρατιωτικες παραλλαγες και ετσι ας πουμε ?!!!??:p:p

Δεν έχω παραλλαγή παντελόνι, μόνο βερμούδα:(

Οποιος έχει μάθει άμα έχουν κυκλοφορήσει τα εισητήρια της Αθήνας ας ρίξει ένα σφύριγμα γιατί δεν έχω βρει χρόνο ακόμη να κατέβω κέντρο.

Πηγα σημερα εγω…Δεν εχει βγει τιποτα ακομα…

Μαλιστα η τυπισσα παραξενευτηκε λεγοντας μου οτι ειναι πολυ νωρις…

Χαρακτηριστικα και για συγκριση αγορασα χτες εισητηριο Lynyrd Skynyrd για Λονδινο που ειναι στις 31/5…Αυτο δεν ειναι νωρις…Αλλα θα μου πειτε τι συγκρινω…Τεσπα…

Επιτέλους βγήκαν εισητήρια για Θεσσαλονίκη!!!:vibrate::vibrate::vibrate:

για Αθήνα???ξέρουμε τίποτα???λογικά πρέπει να έχουν βγει και εδώ…:-k


Now playing: Iced Earth - Burnin’ for You
via FoxyTunes

Βγήκαν εισιτήρια και στην Αθήνα. Μπορειτε να τα βρείτε στο Eat Metal Records - Akadimias 84, και Ticket house.:smiley:

Αυριο παω να παρω…

Εν τω μεταξύ αυτήν την πώρωσή σου με τους Sabaton απ’ όλες τις power μπάντες του κόσμου δεν την έχω καταλάβει ακόμα :lol::stuck_out_tongue:

Κι εγώ μπορεί να δώσω το παρόν, θα δείξει τελευταία στιγμή. Το art of war είναι συχνά πυκνά στο cd-player μου.

Ρωτα τον freedomofrock να δουμε τι θα πει επ’αυτου… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Παρθηκε και αυτο το εισητηριο…No. 051…

δεν ακουω…ακουσα ομως μολις απο περιεργεια καποια και τρελαθηκα…προτεινετε καποια να δω youtube…παιζεται να παω…

Μην το σκεφτεσαι καν.Μανος ουτε εσυ μην το σκεφτεσαι.
Αν δεν ειχα 80 αδικαιολογητες θα ειχα ηδη εισιτηριο.

Απο οτι καταλαβα απο 2-3 αλλα προσφατα setlist τους ειναι οτι τα bold δε βγαινουν και καποια απο τα υπολοιπα εναλλασσονται με Panzerkampf,Wolfpack,Nuclear Attack