Saint Vitus Live At AN CLUB 2/2/2010

είναι γεγονός οι θεοί doom metallers saint vitus θα παίξουνε live την Τρίτη 2 Φεβρουαρίου 2010 στο ΑΝ.

support θα είναι οι universe 217

τιμή εισητηρίου 25 ευρώ

την συναυλία διοργανώνει η spit like a man promotions

περισσότερες πληροφορίες θα έχουμε εντός λίγων ημερών η συναυλία κλείστηκε πριν απο λίγη ώρα!!!


[SIZE=“6”]ΔΙΑΠΛΑΝΗΤΙΚΕΣ ΚΑΒΛΕΣ ΛΟΙΠΟΝ[/SIZE]

πωπω γουστάρω! αλλά θέλω να τους δω με Reagers. γίνεται??? :smiley:

Το ξερα ρε πούστη ότι μόλις φύγω από Αθήνα θα ανακοινωθούν οι καλύτερες συναυλίες!

Για να δούμε…

καυλααα!!! αυτα ειναι!!! :D:D

Έκλεισε λοιπόν!Ωραία πράματα!Άντε να ανακοινωθούν και οι Count Raven…:slight_smile:

[SIZE=5]ΧΥΝΩ ΠΙΣΙΝΕΣ[/SIZE][SIZE=5][SIZE=1] δάκρυα[/SIZE][/SIZE][SIZE=5]![/SIZE]

Ω ΘΕΟΙ ΤΩΝ ΘΕΩΝ!!

:papas::papas::papas::papas::papas:

[SIZE=“7”]NAI ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!![/SIZE] :D:D

Στο Roadburn είχαν τον ντράμερ να βαράει εκτός ρυθμού. Δεν πιστεύω να γίνει το ίδιο και εδώ :p:p

Καιρός να τους ακούσουμε λοιπόν… :stuck_out_tongue:

δεν μπορεί να συμβαίνει αυτό μέσα στην εξεταστική. δεν μπορεί. νιώθω την φλέβα στον κρόταφο να πάλλεται

NAI

NAI.

::bow2::bow2::bow2::bow2::bow2::bow2:

παλι θα καταεβουμε να κανουμε το ταμα δηλαδη;;; ας ειναι…

[SIZE=“7”]ναι ρε!!![/SIZE]

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΦΛΟΚΙΑ ΑΡΗ

δεν 8ελω να γκρινιαξω…
αλλα ρε γαμωτο και οι βοριοι εχομε ψυχη…δεν θελω να πω οτι φταινε οι διοργανωτες αλλα δεν εχουμε την δυνατοτητα να κατεβαινουμε Αθηνα για να δουμε οτι θελουμε…
για παραδειγμα εγω θα πρεπει να θυσιασω ειτε orange goblin ειτε saint vitus…διοτι ειναι πολυ κοντα η μια με την αλλη συναυλια, και οπως και να το κανουμε εχουμε και υποχρεωσεις και εξεταστικες και περιορισμενο μπαντζετ…
δεν νομιζω οτι θα επεφταν εξω οι διοργανωτες φερνοντας τους saint vitus θεσσαλονικη…

Δεν θα μπαιναν απλά μέσα, φυλακή θα έμπαιναν. Πόσα άτομα θα πήγαιναν να δουν τους Saint Vitus στη Θεσσαλονίκη?

αδερφέ οι saint vitus δεν είχαν άλλη ημερομηνία διαθέσιμη στην περιοδεία τους.

περιοδεύουν μέχρι τέλος Ιανουαρίου στην Αμερική και μετά έρχονται Ευρώπη, δεν υπάρχουν άλλες μέρες ελεύθερες

νταξ αν ειναι ετσι οκ…

αληθεια το πιστευεις αυτο zouglau;; εχω την εντυπωση οτι ειναι πολυ δυνατο ονομα και αρκετα αναμενομενο οι saint vitus…
τεσπα…εγω μαλλον orange goblin θα θυσιασω γτι πιστευω οτι θα εχω την ευκαιρια και στο μελλον να τους δω…
ελπιζω να μην τυχει τιποτα και χασω και τους 2 ομως…

Μα όλες οι καλές συναυλίες φέτος έπεσαν :stuck_out_tongue: άντε να δούμε που θα πρωτοπάμε!