Saint Vitus Live At AN CLUB 2/2/2010

Κερδίστε προσκλήσεις για την συναυλία των Vitus :slight_smile:

κ επειδή κοιταζα τα μέηλ πριν λίγο γίνεται χαμός απο συμμετοχές !

στείλτε όσοι θέλετε παιδιά ! 8)

Οι τυχεροί που θα κερδίσουν το διαγωνισμό για τις προσκλήσεις των Saint Vitus απο το rokcing παρακαλούνται να έχουν μαζί τους την ταυτοτητά τους.

ή έστω τατουάζ Saint Vitus :stuck_out_tongue:

Τατουάζ το οποίο να φαίνεται στην ταυτότητα :D:D:D:D:D

Εσένα που με πήρες τηλέφωνο, ναι εσένα, σε λατρεύω.
Δώρο θεού η πρόσκληση, θενκς!

Τις δώσανε τις προσκλήσεις :frowning: καλά αυτός ο Άγιος Βίτος δε με σκέφτηκε καθόλου :frowning: και έχω πάει και στην Πράγα και νηστεία κάνω μια βδομάδα [-X

Καλημερα.

Επειδη ζουμε στην χωρα της φημης (:lol:) και εχουμε λαβει μερικα μηνυματα και τηλεφωνα,πρεπει να πουμε οτι η συναυλια ΔΕΝ ειναι sold out καθως εχουνε μεινει μερικα εισητηρια και απο την προπωληση αλλα και ειχουμε καβατζαρει αρκετα και για ταμειο μιας και δεν καναμε διαθεση μεσω ιντερνετ.

Οποτε,οποιος σκοπευει να ερθει,λογικα θα βρει στο ταμειο αρκει να ερθει σχετικα νωρις.

Να υπενθημισουμε οτι η τιμη στο ταμειο,ειναι ιδια με αυτη στην προπωληση (ενιαια).

special note
Kατα 99%,οι παρεβρισκομενοι θα παρακολουθησουν και guest appearance εκπληξη…!!:slight_smile:

Eπισης,οι νικητες του διαγωνισμου,παρακαλουντε να φερουν ταυτοτητα για να γινει ταυτοποιηση των τυχερων στην εισοδο.

ευχαριστουμε,
S.L.A.M.

Άντε ώρα να ακούσουμε την κορυφαία ελληνική φωνή ( Τάνια ex-Liquidust,νυν Universe 217) και την κορυφαία doom μπάντα live. Θα χει γούστο να δούμε τους γέρους να doomaroun 8)

[SIZE=“7”]
THEY SAY MY SONGS ARE MUCH TOO sLoOoOoOooOOOooOw[/SIZE]

ηρθε η ωρ,ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΡΩ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ!!

αυτή η Τάνια δεν είναι μια τύπισσα με μακριά ξανθα μαλλιά? Αυτή που τραγουδάει το you are the loser I’m the abuser (δεν ξέρω παρακάτω:-s). το κομμάτι πάντως το έπαιξε και ο dj που έπαιζε πριν από τους poem την κυριακή.

Ναι.Το κομμάτι που λες είναι το Get It των Liquidust( μπορείς να το κατεβάσεις κιολας απτο spinalonga.net) οι οποίοι έχουν διαλύσει πλέον. Τιμή και δόξα στον dj :p.

@Metallicar τσέκαρε κανά rythm ή eat metal records για προπώληση αλλιώς πέρνα απτο ΑΝ

Πείτε μου ότι δε θα βρω εισιτήριο και σας έχω καρυδώσει!

Αν κάθεσαι μέχρι τις 8 και χαζεύεις στο φόρουμ, τότε δεν σε βλέπω να βρίσκεις…:stuck_out_tongue:

Άντε ξεκίνα λέμε!

Βρήκα και ήμουν ρε! Και μια και είμαι ο πρώτος που γύρισα, ένα έχω να πω:

[SPOILER][SIZE=“5”]ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ[/SIZE] :!::!::!::!::!::!::!::!::!::!:

(More to be told tomorrow…)[/SPOILER]

Απίστευτη συναυλία! Πραγματικά πολύ rock εμπειρία! Τολμώ να πω 100 φορές καλύτερο από τα άλμπουμ και με έναν ήχο κιθάρας που ράγισε το τσιμέντο.

Γράκχε, να σου πω μια μαντινάδα;

«λεν το τραγούδι μου πως είν? αργό,
αλλά δεν ξέρουν όσα ξέρω εγώ»

:θαμπζαπ:

Συμφωνώ με κάθε λέξη αλλά θα το αναλύσω αύριο.

Για την ώρα, καληνύχτα (καλά μετά απ’ αυτό, ότι θα είναι, θα είναι!) και όνειρα γλυκά, σάπια και αλκοολικά (σαν τον Dave Chandler ένα πράμα).

CVLT συναυλία από την πιο CVLT μπάντα του doom.

Tα έσπασαν! Χαμός, κόσμος τρελαμένος, Wino θεός, Chandler κάγκουρας, Βurial at sea,born too late, the troll, clear windowpane, saint vitus, dying inside και πολλά άλλα και τα μυαλά στα κάγκελα.

Eπίσης Universe, στα γνωστά επίπεδα όταν σαπορτάρουν, αν ήταν άλλοι οι headliners θα έλεγα πως τους είχαν σβήσει. Αλλά…

[SIZE=5]VITUS ΡΕ![/SIZE]

Oφτόπικ σχόλιο, ρε μεταλλάδες είπαμε, ωραίο το μακρύ μαλλί, αλλά όταν είναι λουσμένο ε. Χτυπιέσαι που χτυπιέσαι, τουλάχιστον το ελικοπτεράκι σου να μη γίνεται κούριερ 15 διαφορετικών ειδών ψείρας και δυσοσμίας.

Τρελαθηκα!Περιμενα πολλα αλλα αυτοι τα ισοπεδωσαν ολα!!
Αληθινο αντρικιο και ακατεργαστο ροκ/doom slow punk απο ατομα που πραγματικα εχουν να πουν πολλα!!
Και στο τελος τα ειδα ολα βλεποντας wino και vortex να παιζουν obsessed!!!
Αντε γεια και αφηστε καποιους να μιλανε για τεχνικη και progressive…

Εντάξει,απλά γάμησαν!!!Πάρτε και 2 βιντεάκια που βρήκα στο youtube: