Samsara Blues Experiment 13-15/1/12 six d.o.g.s & 8ball

φαακ!!! εννοείται θα τιμηθεί στη θεσσαλονικη… :smiley:

Θα αλλαξουμε το χωροχρονο με ψυχεδελεια.

τι λες τωρα!!!8O εννοειται μεσα!

:yahoo::yahoo::yahoo::yahoo::yahoo: =D> =D> =D>

Κάποιοι που τους είχανε δει roadburn - Red rum αν θυμάμαι καλά - είχανε πει ότι χάνουν αρκετά live. Όπως και να έχει και τα 2 lp είναι δίσκαροι, οπότε θα τιμήσουμε. Ίσως σε ένα τόσο μεγάλο festival με τόσα πράγματα να δεις ίσως να τους αδίκησε η κριτική. Πάντως με ένα double freedom τα τσιμέντα θα πέσουν σίγουρα (& με ένα double πίτα γύρος μετά το live!) 8)

ΝΑΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ,ΝΑΙ!
Το καλυτερο νεο των τελευταιων ημερων.Μακαρι να τους εφερναν και με καμια αλλη ψυχεδελεια μαζι,αλλα…SAMSARA γαμω!

Θα γίνουμε μόνιμοι θαμώνες σιξ ντογκς να ‘ουμε. Σκέφτομαι ν’ αφήσω τσουλούφι και μουστάκι. Ομορφιές.

Mitsarix στο φβ λεει +quest

οπότε μπορουμε να ελπίζουμε… :stuck_out_tongue:

Εννοειται, οχι φλωριες σαν το κοινο αλλων συναυλιων που υπαρχουνε στο youtube. Εδω ειναι Ελλαδα.
Επισης. Εξι μηνες τους επριζα να ερθουνε Ελλαδα. Ηξερα πως η επιμονη μου θα πιασει τοπο μια μερα. Σας ευχαριστω, ειστε ολες και ολοι υπεροχοι.

Φερτε τους με ολο το Up In Smoke λαηναπ γαμω (My Sleeping Karma,Lonely Kamel,Machine).

Μεσα για Σαλονικη 100%

Με 10 ευρω εισητηριο νομιζω οτι ολοι πρεπει να το τιμησουμε αυτο το λαιβ

Τι νέα είναι ρε αυτά? Αυτή η μπαντάρα και με 10 ευρώ μόνο?

Μέσα φυσικά!!!

:drunk::yahoo::hippy:=P~8O

(δεν εχω λογια)

κυκλοφορει κατι τετοιο;;;;;;;;;;8O

γενικα με τοσο φθηνο εισητηριο επιβαλλεται να παρευρεθω…

ε ενταξει, too good 2 b true το απο πανω σεναριο

(σε περιπτωση που, ομως, να το μας το φερετε ηρεμα, ε, να γλιτωσουμε τα εγκεφαλικα :p)

Δεν ξέρω τι κάνανε πριν 1-2 χρόνια, αλλά πριν ένα μήνα που τους είδα στο up in smoke έσβησαν όλες τις μπάντες που είχαν παίξει πιο πριν. Το μόνο θεματάκι ίσως είναι ότι ο frontman είναι λίγο φλύαρος με την κιθάρα στη σκήνη κάποιες φορές, αλλά γενικά την κάνει να κελαηδάει. Μην το χάσετε ε.

Να, ένα τέτοιο live περίμενα ν’ ανακοινωθεί! :smiley:
αλήθεια, ο χώρος τι λέει;

Αν και δεν τους έχω ακούσει πολύ, με τέτοιο τικετ είναι κρίμα να μην τους δει κάποιος…

Το 10ευρω υποθέτω ισχύει και για Θεσσαλονίκη έτσι…?

Δε σκανε μύτη και οι Sungrazer λεω γω??

ένα ψηλό,μακρόστενο δωμάτιο με μια σκηνή στην μια άκρη…σχετικά μικρό…

δεν έχει και την καλύτερη ακουστική γενικά
ωστόσο σε κάποια λάιβ είχε αρκετά καλό ήχο

[SPOILER]για six dogs ε? :p[/SPOILER]

δε χάνεται το λάιβ…τζάμπα και απίστευτη μπαντάρα…
μια ακομα φορά ΜΠΡΑΒΟ στη CTS:respect: