Samsara Blues Experiment 13-15/1/12 six d.o.g.s & 8ball

κυκλοφορουσε πριν κανα μηνα Ευρωπη,περασαν και απο Ολλανδια αλλα επεσε σε περιοδο που ειχα εξετασεις και το χασα το κερατο μου μεσα.
Ο κωλοφαρδος ο eΝick το ειδε :Ρ

ναι ναι για six dogs. ευχαριστώ!

I saw what you did there

καντε τον τιτλο 15 για θεσσαλονικη

εννοειται μεσα

Όσο πιο πολύ ακούω τόσο πιο πολύ γουστάρω… ρε λες να φτάσω φανμποης μέχρι το live…?

Ρε παιδια για Θεσσαλονικη πηρε κανεις εισιτηριο;Σημερα πηγα Μετροπολις και μου ειπαν οτι δεν εχουν ερθει ακομη.

εγω εισιτήριο θα τσιμπήσω μετα τη πρωτοχρονιά που θα παω θεσσ. :smiley:

τι γινεται με τα εισιτηρια της θεσσαλονικης γαμωτο,ουτε στον Τζο φερανε ακομα,πηγα σημερα

Eδώ είσαι ρε???Κανόνισε για κανα καφέ.

Ον τόπικ.Ναι,να φέρουν ε.

είναι “πιασμένος” [-X :frowning:

οντοπι, ελπίζω να τιμήσουμε, το long distance trip είναι απίστευτο.

και ιδού η αφίσα!

το πρόβλημα στο paypal παραμένει ακόμα… μας διαβεβαίωσαν όμως οτι στις πρώτες μέρες της χρονιάς θα έχει λυθεί. Άντε να δουμε. Καλο 2012 να χουμε :slight_smile:

Ηρθαν τα εισιτηρια στον Τζο απο χτες,εγω πηρα.

Και ας αλλαξει καποιος τις ημερομηνιες,15 ειναι Θεσσαλονικη.

Όντως… στις 14 έχει deus ex machina στο 8μπολ

Τιμή?

10 ευρω

Τζάμπα. Σε ευχαριστώ.

Τα εισιτήρια των 10 ? στην Αθήνα εξαντλήθηκαν…Τώρα κοστίζουν 13 ? όσο και την ημέρα της συναυλίας…

Ναι, κι εγω με 13 πήρα. [αγχος]Θα χωρέσουμε στο six dogs ε?[/αγχος]

Λοιπόν, επειδή το paypal δε μας έκανε τη χάρη αποφασίσαμε να κληρώσουμε το δικαίωμα αγοράς των 8? εισιτηρίων για το αυριανό live των Samsara Blues Experiment (Berlin DE) + 45Rats @ six d.o.g.s. Όσοι ενδιαφέρεστε μπορείτε να στείλτε e-mail με το ονοματεπώνυμό σας στο CONTEST@CTSPRODS.COM
Οι συμμετοχές θα είναι ανοιχτές μέχρι απόψε 12/1 στις 20:00 (8μ.μ.). Ο κάθε συμμετέχον έχει δικαίωμα συμμετοχής για ΕΝΑ εισιτήριο. Οι νικητές θα ενημερωθούν με email και το εισιτήριο θα σας περιμένει στην είσοδο.
ΠΡΟΣΟΧΗ: Δεν πρόκειται για διαγωνισμό ΔΩΡΕΑΝ εισιτηρίου αλλά για δικαίωμα αγοράς του limited discount εισιτηρίου των 8?. Μας συγχωράτε για τη ταλαιπωρία…