Samsara Blues Experiment 13-15/1/12 six d.o.g.s & 8ball

Ωστόσο όσοι δεν πάρετε απόψε τα 8ευρα, φροντίστε να πάτε να πάρετε προπώληση για να μην μείνετε απ’ έξω. Έχουν μείνει πολύ λίγα εισιτήρια…

μια μερα ακομα διαβολε… Ενα χρονο υπομονη εκανα, τωρα πως θα περασουνε εικοσιτέσσερις ωρες;

Είπε ο Mr “Ticket No 001” :stuck_out_tongue:

Έλα έλα υπομονή 27 ώρες 9 λεπτά και 42 δευτερόλεπτα έμειναν :PpP

Τσίμπησα το τικετ… Θεσσαλονίκη μέχρι εκεί την στιγμή από τικετχαουζ και μετροπολις είχαν φύγει 38…:vibrate:

Κόλαση το 8ball…:stuck_out_tongue:

Δεν ημουν σιγουρος αν θα ερθω και δεν πηρα εισητηριο αλλα τελικα θα ειμαι εκει.Ελπιζω μονο να καταφερω να βρω στις 8-8.30 που θα φτασω εκει εισητηριο,γιατι αλλιως θα ξενερωσω ασχημα.

Καλά να περάσετε είμαι σίγουρη ότι θα παίξουν τρομερά. Καταρες στα μαθήματα. :frowning:

‘‘Είδηση: Το αποψινό live Samsara Blues Experiment (Berlin DE) + 45Rats @ six d.o.g.s μόλις έγινε SOLD OUT!!! Λυπούμαστε για όσους δεν έχουν καλές σχέσεις με την προπώληση… Υποσχόμεθα ότι αν όλα πάνε καλά, θα έχετε την ευκαιρία να τους δείτε το συντομότερο δυνατό! Τους υπόλοιπους σας περιμένουμε με χαρά για να τα σπάσουμε :D’’

Απο το fb της CTS

Edit: βιάστηκα…είναι καλά παιδιά εκεί στη CTS :stuck_out_tongue:

Το αποψινό live Samsara Blues Experiment (Berlin DE) + 45Rats @ six d.o.g.s μόλις έγινε SOLD OUT!!! Λυπούμαστε για όσους δεν έχουν καλές σχέσεις με την προπώληση… Υποσχόμεθα ότι αν όλα πάνε καλά, θα έχετε την ευκαιρία να τους δείτε το συντομότερο δυνατό! Τους υπόλοιπους σας περιμένουμε με χαρά για να τα σπάσουμε :smiley:

Εκπληκτικό ταξίδι στην ψυχεδέλεια σήμερα. Με το που άρχισε το Singata Mystic Queen πολύ απλά ο χρόνος καταργήθηκε, αλλά το Double Freedom και το Center of the Sun τα επισκίασαν όλα. Εντάξει, και οι 4 μουσικοί είναι μορφάρες, ειδικά ο μπασίστας, προσέξτε τον στη Θεσσαλονίκη, δίνει σόου ο θεός :slight_smile:

Και ένα πολύ καλό νέο:
Όσοι ήταν εκεί μάλλον είδαν την ανακοινωσούλα στην είσοδο που έλεγε [SPOILER]11 Μαρτίου οι Sungrazer στο 6 Dogs!!! :yahoo: 13 ευράκια τα πρώτα 100 εισητήρια και 15 τα υπόλοιπα. Η προπωλησούλα θα ξεκινήσει σύντομα. Έτσι εισακούστηκε ένα ποστ που είχα κάνει πριν καιρό![/SPOILER]

Είχαν τα cdια τους να τα αγοράσουμε? Αν είχε μήπως είδες τίποτα τιμές?

TI ΛΕΣ ΤΩΡΑ ΡΕ ΦΙΛΕ!

γι αυτους παιζει και να κατεβω αν δεν τους φερουν σε μας επανω…θελω πολυ να τους δω…

δεν ξερω αν εχουν στην ακρη ξεχωριστο merch για θεσαλλονικη … αλλα στην αθηνα εγινε της πουταναρας … εχουν μεινει μονο κοπιες απο το δευτερο lp (15 ευρα) και πολυ λιγες απο το καθε cd (10 ευρα) … οποτε τρεχτε νωρις καλου κακου

μαλακια που εμεινε κοσμος απεξω αλλα δεν θα χοραγε με τπτ … :-s

Ευχαριστούμε CTS για μία ακόμη φορά… (βέβαια με τόσο κόσμο να μη βλέπει ίσως κάποια από αυτά τα live μπορούν να πάνε σε λίγο μεγαλύτερο χώρο, δε το γνωρίζω αλλά αναρωτιέμαι πόσο θα ανέβαινε το εισιτήριο?).

Οι [B]45 RATS[/B] ήταν καλό ορεκτικό, παίξανε κυρίως από το ep cd τους(που τιμήσαμε με 5ευρώ) αλλά και διασκευούλα Atomic Bitchwax, instrumental rock n roll (ελπίζω σε λίγο πιο φαζαριστό ήχο στο μέλλον) άτυχος ο ντράμερ πάντως με αρκετά «airball» :slight_smile:

Όταν βγήκαν οι [B]SAMSARA BLUES EXPERIMENT[/B] χαθήκαμε στο διάστημα, αφού πρώτα οι μπύρες πήγαν πίσω μιας και ο λιώμας μπροστά πήγε να του κάψει όλα τα πεταλάκια και τον έβαλε να σφουγγαρίζει :slight_smile: Τα κομμάτια γνωστά πλέον, νομίζω είχαν και το cd του αμερικάνικου τουρ στο merch το οποίο ήταν φθηνό, δεν ξέρω τι έμεινε στο τέλος αφού μπορέσαμε να εκμεταλευτούμε το φθηνό ticket της σουπερ ντούπερ CTS.

Βιντεάκια:
45 RATS ?[B][U]theme#1[/U][/B]
SAMSARA BLUES EXPERIMENT ?[B][U]for the lost souls[/U][/B]

Χμ. Θα σας την χαλάσω λίγο αλλά εμένα μου φάνηκαν ψιλομέτριοι. Δηλαδή σε σχέση με τα κομμάτια του πρώτου τα κομμάτια του δεύτερου χάνουν αρκετά εως πολύ.

Και πολλά πινκς στην CTS που αν και μπορούσε να χώσει και άλλο κόσμο και να μην μπορούμε να αναπνεύσουμε προτίμησε να βγάλει λιγότερα λεφτά και να κάνει το λαιβ σε ανθρώπινες συνθήκες.

Μακάρι να ξανάρθουν σύντομα , να τους δούμε και εμείς που δεν πήγαμε χτες…
Μπράβο στην CTS που τηρεί τους κανόνες χωρητικότητας των μαγαζιών και δεν πουλάει υπεράριθμα εισιτήρια για να κερδίσει σε βάρος του κόσμου…:thumbup:

Βεβαια καποιοι που δεν περιμεναν οτι θα γινεται τοσο χαμος και θα γινει sold out, περιμεναν 2 ωρες απ’εξω μπααας και βρουν κανα εισητηριο να μπουν, πηραν τον πουλο τελικα. Οποτε την επομενη φορα… Σε μεγαλυτερο μαγαζι.

Μονο κλαμα,που δεν καταφερα να μπω τελικα χθες στο λαιβ.Οσο και να εψαχνα να βρω επι 2 ωρες κανενα περισευουμενο εισητηριο,οσο και να παρακαλαγα τον πορτιερη-συνδυασμο χαγκριτ με γκαρμ- να με αφησει να μπω,τελικα πηρα πουλο!
Προσπαθησα να ακουσω απ’εξω κανενα τραγουδι,αλλα δεν ακουγοταν τιποτα παρα μονο το μπασο και η μποτα…

Ελπιζω να ξαναρθουν συντομα,γιατι θελω παρα πολυ να τους δω.Δυστυχως δεν περιμενα να εχει τοσο κοσμο,ειχα ξεχασει ομως και ποσο μικρο ειναι το μαγαζι.

ΜΟΝΟ ΚΛΑΜΑ ΛΕΜΕ!
:frowning:

Και από μένα ένα μπράβο στη CTS για τα συγκροτήματα που φέρνει, σε συνδυασμό με τις χαμηλές τιμές. Άντε και σε μεγαλύτερο χώρο σιγά σιγά.

Πάντως για οποιοδήποτε live γίνεται στο 6 dogs πρέπει να κινούμαστε νωρίς, λόγω χωρητικότητας. Ας το χουμε υπόψη όσοι θέλουμε να πάμε Long Distance Calling :wink:

Εξαιρετικά νέα μια μέρα πριν το live της θεσσαλονίκης…

Από μερσανταιζ τι είχε…? Από μπλουζάκια έπαιζε τίποτα…?

Νομίζω τα σιντάκια τους είχε. Τα έγραψε αναλυτικά ένας παλίκαρος σε προηγούμενο ποστ. Από μπλουζάκια δεν είδα να έχει.