Sanctuary Σαλόνικα [24/9/2011] + Αθήνα [25/9/2011]

3 λινκς με το που μπηκα εμεσεν,καλη φαση.

http://twitter.com/#!/triandafyllidis

Νίκος Τριανταφυλλίδης= καλλιτεχνικος διευθυντης Γκαγκαριν.

Με ψιλομιση καρδια,αλλα:)

edit: Βασικα τωρα το συνειδητοποιησα.Μεσα στο 11 Sanctuary,Panzer,Helstar(ασχετα που σε αυτους καποιοι θα ριξουμε ακυρο για το γνωστο λογο),μερικοι ειδαμε και Glory/Rumors(που το πιο λογικο ειναι να περασουν κι απο δω),ε να ρθει να τα σπασει λιγο και ο Reale με τη παρεα του κι εδεσε το γλυκο απο τους υπερκλασσικους της us.

edit2: Εχωσα Επιταφ.Μαλακα Dane κανονισε να μην εισαι τουλαχιστον αξιοπρεπης.Βαλε καποιον να σου ζουλαει τα παπαρια,κανα καμια ενεση Ηλιου στο λαρυγγι,δε ξερω.Αλλιως θα σε καλυψουμε εμεις και ολα καλα…not.Tεσπα,παραληρημα τελος,πα να ξεραθω

Mark my grave,and call the winds of torment.

:D:D:D:D:D:D

ειμαι ηδη εκει…

σε ευχαριστω pumpkin μου φτιαξες τη μερα!!

Με δουλευετε ε? Σοβαρα, με δουλευετε? Sanctuary + Jag Panzer σε ενα μηνα. 23 Aura Noir, 24 Entombed, 25 Sanctuary.

Δεν ξερω τι θα καψω. Σοβαρα δεν ξερω. Κληρος μαλλον. Αληθεια κληρος.

Κολοκυθα, θυμαμαι κατι βιντεακια οταν ειχαν αρχισει τις reunion συναυλιες και ηταν σε καλη κατασταση.

Αν και μαλλον πανε για καψιμο οι αγαπητοι Σανξουαρυ.

Sanctuary?!?!?!?!?!?!?!?!? Arghhhhhhhhhhhhhhhhh!

Τι λες τώραααααααααααααααααααααααααα!

Να και η ανακοίνωση από το Hammer: http://www.metalhammer.gr/magazine/news/1747-sanctuary-14-07-2011.html

Όσο για τον ψηλό ελπίζω σε μία τέτοια ερμηνεία: http://youtu.be/NyNWkbUC0os

Βάλτε και τη Θεσσαλονίκη στον τίτλο! 24 Σεπτεμβρίου στο Principal.

Καυτά νέα! Επικό κακιασμένο headbanging!

Ντακς, έχει γαμηθεί το σύμπαν. ΜΕ ΤΡΕΛΑ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΟΥ!!!

SANCTUARYYYYYYYYY!!!

θέλει πολλά λεφτά αυτό το φθινόπωρο και να δω που θα τα βρω :-k

και τη δική μου!!!:D:D Εν τω μεταξύ,όταν είδα τον τίτλο του thread ,σκέφτηκα ότι άλλους Sanctuary θα εννοεί…:p#-o

:|:|:|

[SPOILER]πλακα κανετε.μες την εξεταστικη παλι.δεν μπορει[SPOILER]οχι?[SPOILER]:|[/SPOILER][/SPOILER][/SPOILER]

Σεπτεμβριος [B]Sanctuary[/B]
Οκτωβριος [B]Jag Panzer
[/B]Νοεμβριος [B]Virgin Steele[/B]

Ουτε στα ονειρα μου τετοιο πραγμα. 8O

Καλα θα περασουμε σε λεω. :yahoo:

[B]DIE FOR MY SINS[/B] και δεν υπαρχει αυριο… :metal:

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑAAAAAAAAAAAA TI ΛΕΣ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
REMEMBER WHAT THE DORMOUSE SAIID FEED YOUR HEAD FEED YOUR HEAD

SHES DEAAAAD

Εχουν γαμηθει με τις κυριακες μωρε.

ενα εχω να πω…

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Πω φοβερα νεα!8O Αλλη μια συναυλια που δεν πρεπει να χαθει!!!

BATTLE ANGELS, TASTE REVENGE και WHITE RABBIT να ακούσω και δε θέλω τίποτα άλλο…

Αν πάντως δεν είναι το λιγότερο συγκλονιστικοί, θα κράξω ελεύθερα.

Συγκλονιστικοι δεν ηταν ουτε στα 90’ς, ο Warrel απεδιδε μια ετσι μια γιουβετσι. Υπαρχουν κατι παλια bootleg δλδ που ειναι να φευγει το μαρουλι συννεφο.

Εαν βγαζουν ολο το λαιβ παντως οπως σε αυτο το προσφατο βιντεο που κυκλοφορει στο γιουτιουμπ εγω θα ειμαι ευχαριστημενος. Σε κατι σημεια ο Γιωργαρας (inside joke) πεταει κατι ψηλες που ειναι σα να του παταν το καλο, αλλα γενικα δειχναν ορεξατοι και παρα, παρα πολυ δεμενοι. Θα γουσταρα να τους δω.

Ναι θα πάμε. Έχω να δω και warrel απο το 1996 η 97 αν θυμάμαι καλα.

Ποια, αυτά εδώ λες που ισοπεδώνουν το σύμπαν?
Βattle Angels
Die for my sins
White Rabbit

Για ρώτα κανά παλιό για την εμφάνιση με FW στοΑντζελα στα πατήσια το 89. Δηλαδή πως νομίζεις πως έγινε μύθος αυτή η μπάντα?