Sanctuary Σαλόνικα [24/9/2011] + Αθήνα [25/9/2011]

ξερουμε αν ο sheppard εχει αναρωσει πληρως και αν θα ειναι μαζι τους στα live??

Ε απο Φλεβαρη εχουν γραψει οτι ειναι υπερκομπλε,του πουστη

Αυτο το λες καλη αποδοση; :stuck_out_tongue: Στο μισο τραγουδι φαλτσαρει.

Δεν ειναι και για μαρουλια σιγουρα, το ειπα επειδη εχω ακουσει πολυ χειροτερα bootlegs.

Φάλτσα ξεφάλτσα οι Sanctuary παλιά δεν παίζονταν! Αυτό που είπε το παιδί για την συναυλία το 90! Μυθικές διαστάσεις πραγματικά! Έχω ακόμα το χάμερ με την κριτική της συναυλίας! Οι Sanctuary δεν ήταν θέμα τέλειας απόδοσης! Είναι πρέσβεις ενός μέταλ που δεν υπάρχει πλέον! Δαιμονισμένο πάθος και καύλα μέσω λυρισμού και έπους και όχι καφρίλας και τεχνοκρατίας! Θα πρέπει να είναι εξαιρετικά τραγικοί για να μην περάσουν αυτό το feeling και να μην γίνει της πουτ^#%@! στο gagarin!

μακαρι να τη παλεψει ο Warrel…
εγω παντως κραταω μικρο καλαθι…
κατα τ’αλλα [SPOILER][B][SIZE=“4”]SANCTUARY ΡΕ ΜΟΥΝΙΑΑΑΑΑ!!![/SIZE][/B][/SPOILER]

θα τιμηθει και αυτο το live…
στανταρακι μαζι με absu και candlemass…
αντε να δουμε τι αλλο θα προσθεσουμε μεσα στο σεπτεμβρη και τον οκτωβρη…

Για Σαλόνικα πότε αρχίζει η προπώληση και που μπορώ να βρω εισητήριο;(είνα λίγο νωρις βέβαια,αλλά δεν πειράζει)
Έχει ανακοινωθεί κάτι;

γειτσες!!! :p:p

ποιος διοργανωνει???

edit: οκ το βρηκα…η ανωση… :stuck_out_tongue:

http://www.setlist.fm/setlist/sanctuary/2011/el-corazon-seattle-wa-33d2d495.html

Να ενα σετλιστ.Λιγο παλιο αλλα ποοοσες διαφοροποιησεις να εχει;

Νταξει λεμε εκλεισα ηδη tickets απο Καταρ και ερχομαι για να τους δω. Την εκανα μια φορα τη μαλακια με την αλλη υπερμπαντα που γουσταρω (σκαννερ) και δεν ηρθα να τους δω και το μετανιωσα οικτρα.

Θα γινει της πουτανας το λιγοτερο.

8O8O8O

Εγω το θυμαμαι που τις εκοβες για κεινο το live τοτε. Ειναι και το μερος που μενεις, που μια φορα να το πεις το θυμαται ο αλλος.

Για Sanctuary παντως παει αναλογα με τι προσδοκιες εχετε. Προσωπικα περιμενω να δω εναν αξιοπρεπη Warrel (κατι σαν το video που ανεφερα) και μια μπαντα απολυτα δεμενη για να παλατζαρει το θεμα της φωνης. Απο εκει και περα… ο Σεπτεμβρης δεν ειναι και τοσο μακρια, ιδωμεν.

Και καποιος να του πει να βγαλει αυτο το ΓΕΛΟΙΟ καπελο. Ο Σεριφης της Αγριας Δυσης, κατι τετοια εκανε και με τους Nevermore. Τι ν αυτα ρε.

Το σέτλιστ στο Seattle μου βγαίνει στα 70-80 λεπτά, πολύ λίγο. Χώστε και Ascension to Destiny, Communion, Epitaph να πέσει το Gagarin συθέμελα.

Τώρα το είδα. Τι λες βρε μαλάκα ζωντόβολο, τσακίσου κι έλα όπως είσαι. Δεν χάνονται αυτά ρε γίδι, ποιος ξέρει για πόσο ακόμα θα υπάρχουν Sanctuary, εδώ ο άλλος έκλεισε από Κατάρ κι εσύ τσινάς. [-X

[SPOILER]ΦΩΛΣ.[/SPOILER]

Εύκολα το στανταράκι λαηβ του Σεπτεμβρίου.
Απλά μου το παν και παραλίγο να πάθω καρδιακό.

SO LET HISTORY UNFOLD! :smiley:

Δεν ξερω σε τι κατασταση θα ειναι ο Warrel, δεν ξερω ποσο δεμενη θα ειναι η μπαντα, αυτο που ξερω ειναι οτι αυτο το live απλα δεν το χανω για τιποτα… Απο τις μπαντες που παντα ευχομουν να γινει reunion για να τους δω και θα χασω την ευκαιρια? Αλλωστε απο οταν ειχε ανακοινωθει το reunion ημουν διστακτικος για νεο δισκο, αλλα 1000% σιγουρος οτι χαρηκα που θα δωσουν συναυλιες και θα εχουμε την δυνατοτητα να τους δουμε. Μεσα με τα μπουνια λοιπον.

[B][SIZE=“3”]SANCTUARY ΡΕΕΕΕ…[/SIZE][/B]:metal:

Ε απ’αυτα Entombed ρε μαλακα,αν πρεπει να κοψεις κατι.Τεραστια μπανταρα αλλα νομιζω περισσοτερες πιθανοτητες να τους ξαναπετυχεις στο αμεσο μελλον σε σχεση με τους αλλους.Ερχεται ο καλυτερος γιου ες παουερ δισκος εβερ στας Αθηνας και συ σκαλωνεις.

Απλα τωρα δε θα ναι η 45η συναυλια Νεβερμορ στην Ελλαδα αγκαριουλα-βγαινω ψιλιολαρδα-παιζω λιγο με το i-phone και πεταω κανα μπλουζακι στο κοινο.Ειναι Sanctuary και ευχομαι γενικα να δω το αντιθετο της βαρεμαρας,πουτανα ολα.Τα vibes θελω και απο φωνη ο,τι καλυτερο μπορει.Και να βγαλει το καπελο που λεει κι ο Ανγκμαρ.

H αληθεια ειναι πως καταληγω και εγω να καιω Entombed…Βασικα τιθεται το εξης: Γ’ Λυκειου, αρχες, διαβασμα οσο να’ναι (το οποιο με σωστη οργανωση μπορω να το καταφερω) και γκρινια (θαρρω) των δικων μου. Αλλα, Entombed δεν θα εχω παρεα σε αντιθεση με τις αλλες 2 συν οτι δεν ειναι στα καπακια. Αρα ναι, λογικα τιμαω Aura Noir + Sanctuary.

[SPOILER][SIZE=“3”][B]TASTE THE FUCKING REVENGE![/B][/SIZE][/SPOILER]

^ Εννοειται πως δεν χανεις Sanctuary για κανεναν λογο !!!

Μακαρι να ειναι ‘‘δεμενη’’ εκεινη τη μερα η μπαντα και ο dane να σταθει στο υψος των περιστασεων, και τοτε θα μιλαμε για μνημειωδη συναυλια !!!

Βασικα οπως τα εχω στο μυαλο μου, δεν υπαρχουν και πολλες πιθανοτητες να μην ειναι μνημειωδης συναυλια που θα βγαζει pure heavy metal πωρωση. Πρεπει να ειναι σε τραγικη κατασταση για να μην πεσουν και τα τσιμεντα εκεινο το βραδυ.