Sanctuary Σαλόνικα [24/9/2011] + Αθήνα [25/9/2011]

θα ειναι μνημειωδης συναυλια που θα μεινει στην ιστορια…να ειστε σιγουροι, τον ξερω καλα τον warrel και μπορει να το κανει ανετα… :wink:

Παιδια εστειλα τον αδερφο μου να παρει εισιτήρια σημερα και του ειπαν προπωληση απο 1/8.

FYI

ναι, τωρα το ειδα και στη σελιδα των νεων. Απο τον ενθουσιασμο μου ουτε που το ειχα προσεξει.

Η προπώληση στην Θεσσαλονίκη πότε αρχίζει;1 Αυγούστου όπως Αθήνα;Και εισητήρια που θα υπάρχουν;

3:26,τετοιες θελουμε…παμε ρε Warrelακο,σφιξου:!:

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΠΩΛΗΣΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ(ΠΟΤΕ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ);
:-k

Πω-πω-πω…!!! Ανυπομονω για αυτη τη στιγμη… :metal::papas::vibrate:

Αφού παίζουν Principal, εισιτήρια θα πουλάει ο Τζο (TicketHouse) και το Metropolis.

Γιατί δεν τους παίρνεις ένα τηλέφωνο να ρωτήσεις? 23920-72730

Εγώ πιστεύω ότι η συναυλία θα είναι ιεροτελεστία! Εδώ όταν θα παίξουν Die for my sins θα πετάξουν ψυχές! Το κοινό στο βίντεο είναι ψόφιο! θα δείτε αυτό θα έχει αποτέλεσμα και στην παρουσία του γκρουπ! Έχω τρελές προσδοκίες!ί

θελω σαν τρελος αλλα μαλλον θα αποφασισω τελευταια στιγμη.να υποθεσω οτι θεσνικη δεν θα υπαρχει προβλημα με τα τικετς ε?χαλαρα το βλεπω να υπαρχουν στην πορτα:-s

Ερμ, παιδες…

Στην αρχικη, στο νεο που λεει να γινεις και εσυ το οπενινγκ ακτ στην συναυλια των Σανξουαρυ κτλ κτλ γραφει:

[I]Η Άνωση και το Principal Club Theater, σε συνεργασία με τους Sanctuary, θα δώσουν την ευκαιρία στο κοινό τους να επιλέξει ποια σχήματα θα ανοίξουν τις εμφανίσεις των Αμερικανών power metallers σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη, στις 24 και 25 Σεπτεμβρίου αντίστοιχα.[/I]

Ποτε θα παιξουν και που? Δηλαδη μπερδευτηκα, απο το κειμενο καταλαβαινω οτι θα παιξουν 24 εδω κατω και μετα θα ανεβουν Σαλονικα.

Λογικα εκαναν λαθος, 24 θα ειναι Θεσσαλονικη και 25 Αθηνα συμφωνα με την πρωτη ανακοινωση.

έχει πάει κιόλας 205? :expressionless:

πάντα εκεί ήταν το Γκαγκάριν

lol :lol:

…ο αριθμος του εισιτηριου.

ε πεεεεες το έεεετσι

Θα απαντούσα αλλά με τρομαζει η τεστοστερόνη που αποπνέει το signature και λεω να παω να πλυνω τα πιατα μου.

not.

θα χουν μείνει εισιτήρια στα τέλη Αυγούστου,σωστά; :papas:

νομιζω ναι…ανετα…