Sanctuary Σαλόνικα [24/9/2011] + Αθήνα [25/9/2011]

Για Θεσσαλονίκη δεν έχει ακόμα το Μετρόπολις Ξέρε,ι κανείς αν έφερε ο Τζο στο Ticket House???

Αν δεν έχει το Metropolis δε θα έχει ούτε ο Τζο. Μάλλον θα βγουν μαζί με των Anathema στις 19 Αυγούστου.

παιδια στην αθηνα τι ωρα θα αρχισει η συναυλια ξερουμε;;

Λιγο νωρις δεν ειναι ακομα? Θα ανακοινωθει απο Σεπτεμβρη καποια στιγμη.

Εγω δεν παω ακομα για εισιτηριο, δεν νομιζω να τελειωσουν τετοια εποχη.

Μπαμπ. Εγώ το τσίμπησα το τικέτο προ ημερών. Περιμένω να ακούσω κι από άλλους! Meanwhile…

[U]Relentless screams call unto me
we are the soldiers of STEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLYYYYYYEAH![/U]
(<==κλικ ιτ γιου μάδαφακαζ)

Το πήρα σήμερα. Η ιντερνετικη ψηφοφορια του σαπορτ με εχει εκνευρίσει.

Όλους μας βασικά! Συν ότι κανένα γκρουπ δεν ταιριάζει!

Αυτο ακριβώς είναι το προβλημά μου, συν οτι εχω γνωστους σε μερικες μπαντες ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΖΑΛΙΣΕΙ.

Δεν θελω να δω τους sanctuary με θρας η τελοσπαντων ακυρο σαπορτ. #-o

Δευτερα εισιτηριο…Εχω γνωστο με stoner/heavy rock μπαντα που εχουν δηλωσει συμμετοχη#-o

-Υποθέτω ότι θα δώσετε μια απίστευτη συναυλία.

-Warrel: Ω ναι! Έχουμε κάποιους άσσους στο μανίκι μας!

-Πόση ώρα θα παίξετε;

-Warrel: Θα είναι τουλάχιστον 1 ½ ώρα, έχουμε κάποιες μεγάλες εκπλήξεις, και όταν θα παίξουμε το ?Battle Angels?, θέλω να δω χάος. Περιμένω το χάος και είμαι σίγουρος ότι θα το δω γιατί ξέρω πόσο λατρεύουν αυτό το κομμάτι οι Έλληνες οπαδοί.

http://www.rockoverdose.gr/news_details.php?id=5495

Πολύ ενδιαφέροντα πράγματα… Θα παίξουνε λέει και καινούριο κομμάτι. Για να δούμε. Πάντως μιάμιση ώρα είναι λίγη, αν παίξουν και καμιά διασκευή και καινούρια κομμάτια. Ας έρθουν να παίξουν ολόκληρα τα 2 που έχουν βγάλει και μετά ότι θέλουνε ας παίξουνε.

Θελει χαος απο κατω για να μην ακουγεται αυτος,μιεχεχεχ:twisted:

Τσιμπησαμε τικετ,ενα μηνακι κι εξι μερουλες.

(τα 2 ολοκληρα ειναι κατι λιγοτερο απο μιαμιση ωρα καθαρου χρονου,οποτε με μια ωριτσα και 45 λεπτα προλαβαινουν να τα παιξουν,να πουν και κανα 2 καινουρια κι οσα ‘‘kalischpera atina!!’’ θελουν)

Με αφορμή το Live των Sanctuary, θα τελεσθεί Heavy Metal Παζάρι στον σύλλογο Excalibur στη Θεσσαλονίκη το μεσημέρι προς απόγευμα του Σαββάτου την ημέρα του Live.

Λεπτομέρειες προσεχώς…

Υ.Γ. Και το βράδυ στο Live θα γίνει της Πόπης :D:D:D:D

Πως παει η προπωληση για αθηνα?Εχουμε περιθωρια?:-k

χθες πήρα το νούμερο 299.

τικετο σημερα… αντε φτανει η μεραααα…

εφυγε και το δικο μου 25αρι σημερα

αν και δεν εχω και πολλες ελπιδες απο τον Dane αλλα τελος παντων…

http://www.youtube.com/watch?v=LXp9HrtgDm8 :frowning:

Το τσίπμησα και εγώ το τικετάκι σήμερα νούμερο 308, πήρα και candlemass τώρα περιμένουμε ανακοίνωση για Symphony X και Emerald Sun και είμαστε κομπλέ!!

Reunited '80s cult metal outfit SANCTUARY, which features in its ranks current NEVERMORE frontman Warrel Dane and bassist Jim Sheppard, has tapped Brad Hull (FORCED ENTRY) to play second guitar for the band.

Hull and Shannon Sharp, one of the moderators at Metalguitarist.org, were the top picks for the position. Brad, having previously toured with SANCTUARY, was given the opportunity to play the upcoming dates in Atlanta (ProgPower USA XII festival) and Greece

[COLOR=“White”]_____[/COLOR]

Η Άνωση Α.Ε.εξέδωσε την παρακάτω ανακοίνωση:

"Καλησπέρα σε όλους,

Με μεγάλη χαρά ανακοινώνουμε την απόφαση των Sanctuary για τα σχήματα που θα ανοίξουν τις επερχόμενες συναυλίες τους στην Ελλάδα.

Μετά από προσεκτική ακρόαση ο Warrel Dane και ο Lenny Rutledge επέλεξαν τους Disharmony για την Αθήνα και τους Sorrows Path για την Θεσσαλονίκη.

Battle Angels ετοιμαστείτε για Seasons Of Destruction! H προπώληση έχει ήδη ξεκινήσει!"

Τιμή εισιτηρίου: 25euros προπώληση και 30euros ταμείο

Σημεία προπώλησης στην Αθήνα: TicketHouse, Public (Σύνταγμα) και www.ticketpro.gr