Sarabante - Remnants (2011)

Eπειδή η βυνιλιάρα έ-ε-ε-ερχεται…

Επειδή η southern lord ανελαβε την εκδοση του αλμπουμ σε cd…

Επειδή είναι δικά μας παιδιά…

Eπειδή θα τους δούμε οι πατρινοί το βράδυ σήμερα…

Επειδή αυτή τη στιγμή που το ακούω έχω μείνει ΜΑΛΑΚΑΣ και κλαίω…

Επειδή θα μας απασχολήσουν όλους πάρα πολύ φέτος…

Επειδή 1 σελίδα στο crust thread δε θα φτάσει…

Η μπαντάρα αποκτάει θρεντ.

μαλάκες…

[SIZE=“4”]ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ[/SIZE]

(cheers σε timeous)

2η ακροαση και μπορω να πω οτι μιλαμε για αλμπουμαρα. Τα λεμε το βραδυ στο live :smiley:

[SIZE=“4”][B]ΑΦΗΣΤΕ ΚΑΤΩ Ο,ΤΙ ΑΚΟΥΤΕ. ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΒΓΕΙ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ ΜΕΡΙΑ[/B][/SIZE]

[SPOILER]neocrust, με παραγωγάρα, συνθεσάρες, ατμοσφαιράρα και πολλά αρα ακομη[/SPOILER]

Υπάρχει link για το βινύλιο?

Κι από 'δω μία.

παιδια δυστυχως πρεπει να το κατεβασω απο καπου για να τ’ακουσω…οποτε link.

οταν κατεβω ελλας το αγοραζω

Οποιος,οποτε,αν μπορεσει ας στειλει ενα λινκ κι απο εδω…

ρε παιδιά δεν υπάρχει…

(το άκουσε κανείς άλλος?)

Aπό την σελίδα των [COLOR=“Red”][B]From Ashes Rise[/B][/COLOR] στο facebook:

“[I]Check out our friends Sarabante from Greece. Their amazing full length will be due out soon on Southern Lord. [/I]”
[B]
http://www.facebook.com/fromashesrise[/B]

Αν παίζει λινκ κι εδώ παρακαλώ :roll:
Γιατι χθές που έψαξα δεν βρήκα τίποτα, μόνο να ακούσω 5-6 κομμάτια απ’το blog τους και ήταν πολύ υποσχόμενα :!:

edit: 1000 thanks σε υπεργρήγορο/υπερηχητικό worst enemy :smiley:

Παιδιά μη ψαρώνετε με τα 5-6 κομμάτια που κυκλοφορούν διάσπαρτα. Στον δίσκο είναι όλα πολύ διαφορετικά, πολύ πιο γαμάτα. Πριν που ήταν διάσπαρτα δε μου κάναν αίσθηση, τώρα έχω πάθει πανικό.

δεν ακούω κραστ, αλλά πολύ θα ήθελα την συνδρομή σου για ν’ακούσω το συγκεκριμένο άλμπουμ, παίξε μπάλα.

δωστε κατι και δω ενας καλος ανθρωπος

ελα λινκ worst please

στο κραστ θρεντ ή μάλλον καλύτερα σε pm όποιος νιώθει οτι το κατέχει, να μου κάνει μία δεκάδα με τους καλύτερους δίσκους γιατί δεν γνωρίζω τίποτα, τι γαμηστερό πράγμα είναι αυτό.

Liiiiink!!!

[U]Περιμένω[/U] να δω αν δικαιολογείται ο ενθουσιασμός.

Παίδες πλέον όλοι στο θρεντ έχουμε το λινκ, οπότε spread the music κι εσείς γιατί έχω γαμηθεί στα μηνυματα:lol:

BAN: σου γραψα και στο προφιλ σου! Για αρχη θα σου’ λεγα το επος [B]Masakari - The Profit Feeds[/B] (2010), επειδή συμβαίνει τώρα και αξίζει να το ζήσεις έγκαιρα, μιας και είναι άλμπουμ που θα καθιερωθει στο ειδος (κατ’ εμέ)

κ απο δω παρακαλω 8)

DELUMINATE:!:

με μια αυτια,δυνατο.

Ένα λινκάκι περιποιημένο κι από δω παρακαλώ