Saturnus - Shattered Hope An Club 18/05/2013

http://www.rockoverdose.gr/news_details.php?id=19199

άψογα

Και ερχονται και με δισκαρα. Κρινοντας απ’ το σαππορτ, οι ιδιοι τους φερνουν οποτε θα 'χει και καλο εισιτηριο.

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!! :bye: :vibrate:

οχι ρε μαλακα:eek::eek:

θα με στρατο τοτε.πω =/

Παιρνεις αδεια. Αχαστο live, δυο φορες τους εχω δει και ψηνομαι ανετα παλι. Παει καιρος πλακα πλακα απ το τελευταιο.

ε ναι.εξαρταται και που θα μαι ομως.

Saturnus ρε γαμω τη ψυχη μου

Επιτέλουε ήρθε και για μας η ώρα :’)

Kαι την τελευταια φορα παιξαν πολυ, καπου μια ωρα και 45 λεπτα. Το press release του νεου δισκου ελεγε πως επειδη και καλα κλεινουν 20 χρονια ως μπαντα θα ετοιμασουν κατι πιο σπεσιαλ για καποια λαιβ. Θελω να ελπιζω πως θα παιξουν καπου τοσο και τωρα.

Είναι ένα όνειρο που δεν ήξερα αν θα πραγματοποιηθεί πότε. Και πραγματοποιείται τώρα που η πόρωσή μου μαζί τους είναι στο ζενίθ. Αγαπάω όλον τον κόσμο σήμερα. Θα κοιμηθώ ευτυχισμένος. Γεια σας.

WHAT THE F*******CK!!! 8O:eek::eek::eek:

Ρε παιδια,γτ πεφτετε απο τα συννεφα? Για μενα ηταν απο τα πιο στανταρ λαιβ αφου ξαναβγαινουν στο δρομο…

Κανένα νεότερο για τον χώρο διεξαγωγής;

Γιατι, υπαρχει περιπτωση να πας; =p Για κανα An ή 7 Sins ειναι οι Saturnus, τιποτα μεγαλυτερο. Προτιμουμε το πρωτο εννοειται.

Θα πάω, δηλαδή θα δείξει… :stuck_out_tongue:

7sins; Φταίω να κατεβάσω παναγίες; :stuck_out_tongue:

Τους εχω δει και τις προηγουμενες 2 φορες. Τωρα θα παω μονο αν θελησει η γυναικα αλλιως δεν με καιει. Αλλα μην πεφτουμε κι απ’τα συννεφα :stuck_out_tongue:

:!::!::!:
ε αυτό δε γίνεται να μην το τιμήσουμε. Θα πέσει κλάμα.

Ότι θα κλάψουμε, θα κλάψουμε…

Στη Σαηλενγουντερ το πα που ολο λεει θα παω εδω, θα παω εκει, θα παω απεναντι και σε κανενα λαιβ δε πηγαινει τελικα. ;p Η δευτερη ηταν πολυ καλυτερη, αλλα αυτο που μου εχει μεινει ηταν η φαση με τα σημαιακια απο τη πρωτη. Καπου εχω ενα DVD με πλανα απο τη συναυλια και πρεπει να το χει κι αυτο μεσα.