Saturnus - Shattered Hope An Club 18/05/2013

Ομορφα, και με δισκαρα ερχονται, δεν τους χανω αυτην την φορα.

μαζί δεν είχαμε πάει ρε το 2007? 2008? Πότε ήτανε στο 7sins

2008, 19 Γεναρη :stuck_out_tongue:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=26763

Συγγνωμη φιλε αλλα απο που κ ως που ηταν στανταρ, απο τις πολλες doom/death συναυλιες που γινονται στην χωρα μας κ που ποτε κανενας διοργανωτης σε ολα αυτα τα χρονια δεν εχει ενδιαφερθει καν.? κ τις 2 προηγουμενες φορες παλι εμεις οι οπαδοι τους ειχαμε φερει.
Οι Saturnus δεν βγαινουν ποτε σε περιοδεια, κανουν μονο μεμονομενα live.

Εγω δεν εψαξα ποιος τους φερνει, ουτε ξερω ποσα λαιβ γινονται σε αυτο τον χωρο…Αλλα απο την ανταποκριση που εχουν στην Ελλαδα,μου φαινοταν δυσκολο να μην ερχονταν, οποιος και να τους εφερνε.

Έχει ακούσει κανείς τίποτα για προπώληση;

Και να μην εχει σιγα. Κοσμο θα εχει σιγουρα, αλλα σιγα μη μαζεψουν 600 ατομα οι Saturnus. Δε νομιζω να παει για sold out.

Δεν θα γινει προπωληση.
Την τελευταια φορα ειχαμε κοψει 288 εισιτηρια.

https://www.facebook.com/events/276974002439644/

Λίγες μέρες ακόμα έμειναν…

δεν θυμάμαι να έχω ξαναπάρει εισιτήριο στο ταμείο για συναυλία ξένης μπάντας… :stuck_out_tongue:

Και όχι τυχαίας μπάντας.

Είναι απλό. Δεν υπάρχει προπώληση, επειδή το live διοργανώνεται από μια ομάδα παιδιών που γουστάρει Saturnus και όχι από κάποια εταιρία. Το ίδιο είχε γίνει και την τελευταία φορά που είχαν έρθει Ελλάδα.

Δυστυχώς δεν είχα πάει τότε, αλλά φίλος που πήγε μου είπε τα καλύτερα, και το είδα και μόνος μου σε βίντεο.

Ποσο εχει το εισιτηριο ειπαμε?

18 ?

μια χαρουλα θα το τιμησουμε 8)

bump, αυριο αυτο. Απο το νεο αλμπουμ θα θελα Litany of Rain και Fathers Providence, τα οποια και θεωρω ψιλοστανταρ πως θα παιξουν. Αν και με τοσες κομματαρες στη δισκογραφια τους κατι θα λειπει, δε μπορει.

Εχουμε ιδεα ποτε ακριβως πεφτει ωρα εναρξης;

Μεχ όντως αν γνωρίζει κάποιος…20.00 τελιώνω από δουλεία στο Μαρούσι…Πιστεύω οι Saturnus να βγουν μετά τις 22.00 αλλά και πάλι θα ήθελα να προλάβω και τη πρώτη μπάντα