Savatage


31 χρόνια :metal:

19 Likes

Just stay tuned για μια όμορφη και ενδιαφέρουσα κουβέντα με τον Caffery.

Πόση αγάπη αυτή η μπάντα. Πόση γαμώτο. Και πόσα γαμώτο.

12 Likes

εδώ η συνέντευξη.

εγώ ψήθηκα μάλλον να το δω το streaming πάντως.

5 Likes

Νομιζω κοστιζει $30 ε.

ε ας πούμε ότι ψήθηκα να το δω με κάποιο τρόπο τότε… :stuck_out_tongue:

3 Likes

Άμα το δειτε τσάμπα στο σπίτι του θείου καλέστε με και εμένα ε :poop:

2 Likes

Δεν αντελήφθη.

1 Like

Ήταν λιγο inside joke αυτό, το λέγαμε στο τοπικ των Metallica. “Στο σπίτι του θείου” μωρέ, ξέρεις ο πλούσιος θείος που έχουμε όλοι μας και πληρώνει για όλα τα ακριβά στριμινγκ και μετά καλούμε και όλους τους φίλους μας σπίτι του για να τα δουν κι αυτοί. Δεν θέλω να το κάνω πιο ξεκάθαρο, φαντάζομαι τώρα θα κατάλαβες τι εννοώ

Όχι τίποτα άλλο, αλλά βαρύ το 30αρι να πεις πως ήταν 10 ντολαρς θα έλεγα δε γαμιεται τα δίνω

Οκ. Το κατάλαβα τώρα.

Σορρυ δεν παρακολουθώ το thread των Metallica. Too much - και συχνά useless - information and not enough time. :confused:

Ναι, είναι πολλά για εδω αλλά μάλλον όχι τοσα πολλα για το target group τους στο Αμέρικα.

Αυτό που εννοούσα πάντως είναι ότι θα ήθελα να δω τι εφτιαξαν σαν παραγωγή.

Θα μπορούσαμε να ανοίξουμε το θέμα του τι μπορούσες να κάνεις με 30 δολάρια (25-26 ευρώ) πριν τον κοβιντ βέβαια (να δεις live ένα συγκρότημα που σου αρέσει πάρα πολύ, κι ας μην είναι μεγάλο όνομα με 10-20 ευρώ και με τα ρέστα μπύρες) για μια εμπειρία πολύ πιο ολοκληρωμένη απο ένα live stream του καναπε.

Ok σαφώς και πολλές τιμές για χώρες με μεγαλύτερους μισθούς δεν είναι κάτι φοβερό, αλλά εδώ είναι Βαλκάνια :stuck_out_tongue:

Δεν αναφέρομαι στους tso συγκεκριμένα μπορεί να έχουν κάνει τρελή παραγωγή και να κόστισε πολύ εξού και το μεγάλο αντίτιμο, αλλά γενικότερα στα ακριβά streaming. Sorry για το offtopic

1 Like

Δεν θα πλήρωνα για να δω TSO έτσι κι αλλιώς αλλά με έψησε η φάση ακουστική κιθάρα και Ζαχαρίας

2 Likes

ωραία συζήτηση κάνατε πάντως με τον Caffery . Λαλίστατος φαίνεται από το μέγεθος των κειμένων κάθε φορά που απαντούσε σε ερώτηση :+1:

3 Likes

Thank you! Κι εγώ τη χάρηκα! Είχε όντως πολλή διάθεση για κουβέντα.

Το είδες τελικά :stuck_out_tongue:;

Ρε τους Savatage, η ραχοκοκαλιά των TSO είναι ακόμα και τώρα, 20βάλε χρόνια μετά. Μουσικάρες.

EDIT: και ο Soto πολύ ωραίος!

2 Likes

καμιά φορά το Youtube σε οδηγεί σε μαγικά μονοπάτια…

18 Likes

n1j6Yz6

7 Likes

Σε νιώθω… Ομοίως

2 Likes
10 Likes

Δεν πάτε για ύπνο λέω γω, να κοιμηθούμε κι εμείς; Πρέπει να πάθουμε νυχτερινή κατάθλιψη; Άντε, σβήστε το φως.

5 Likes