Scorpions σε ΓΙΑΝΝΕΝΑ (5/6) ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (7/6) και ΠΑΤΡΑ (9/6)

“Ήμουν εχθές στη συναυλία των Scorpions στα Γιάννενα και διαπίστωσα πως ήταν playback ολη η συναυλία. Το διασταύρωσα και με άλλο άτομο. Αφήνω όμως ενα μικρό περιθώριο να κάνουμε λάθος (1%)…
Πάντως εαν όντως εγινε έτσι και δεν είμαστε οι μόνοι που το διαπιστώσαμε τότε οι άνθρωποι δεν αξίζουν ούτε το φτύσιμο!”

ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ

δεν νομιζω…[-X

αντε καλα…

σε αυτο το blog γραφει οτι θελει ο καθενας…
χιλια θεματα σε 24 ωρες και 5000 τονους λασπη…

Πιστεύω θα το είχε καταλάβει κι άλλος κόσμος αν ήταν playback…δεν νομίζω.

υπαρχουν βιντεακια στο youtube…
αμα αυτες οι κιθαρες και αυτη η φωνη ειναι playback εγω ειμαι ο Tom Ayara <— αντε καλα

Μπορει να εισαι ο Τom Ayara,γιατι ο Tom Araya ειναι αλλος!!:D:D:D

:lol3:

:lol::lol::lol::lol:#-o

αμα βλεπεις τεννις αυτα γινονται…

Σετλιστ αυτο που γραφτηκε παραπανω ηταν;;;

ναι ναι! τουλαχιστον αυτα θυμαμαι εγω να επαιξαν…!!:stuck_out_tongue:

Ξέρει κανείς για Σαλόνικα αν τα φοιτητικά εισιτήρια και τα 40ρια θα βρίσκονται στον ίδιο χώρο ή αν θα υπάρχουν διαχωριστικά?

Φαντάζομαι πως θα είναι στον ίδιο χώρο. Δεν έχω διαβάσει για κάποιον διαχωρισμό.

Υπάρχει κάποιο λεωφορείο που σε παίρνει στο γήπεδο του Μακεδονικού?? Από Καμάρα…
Τι ώρα θα βγουν οι Σκορπιοί ??

:-k

Απο οτι εψαξα παιρνεις απο καμαρα 10,11,17 και κατεβαινεις στον τερματικο σταθμο(Ν.Σ. σταθμος) και απο κει παιρνεις το 38 και κατεβαινεις ΟΔΔΥ(εκει κοντα ειναι το γηπεδο/θα ρωτησω και τον οδηγο αυριο για σιγουρια)

Όπως τα λέει ο φίλος παραπάνω.
Έχουν θεοποιήσει ένα blog στο οποίο γράφει ο καθένας ότι π@π@αριά του κατέβει χωρίς να έχει διασταυρωθεί!
Όσο αναφορά το playback δεν νομίζω να έχει ακουστεί στο παρελθόν για τους Scorpions οτι έχουν κάνει κάτι τέτοιο.
Εγώ πάντως αν και δεν έχω πάρει εισητήριο μάλλον θα πάω σήμερα στην συναυλία:metal:

πες τα ρε μεγάλε!!!

Tί ώρα ξεκινάει σήμερα η συναυλία ξέρουμε περίπου;

Ρε παιδια οι πορτες λεεί ανοίγου ν στίς 18΄00.Να κανω ερωτήσεις επειδή είναι η πρώτη μου συναυλία.

-Τι ώρα πε΄ριπου θα βγουν οι Scorpions?
-Τι ώρα θα τελιώσει η συναυλία?

4 μπάντες. Φαντάζομαι κατα τις 7 θα αρχίσουν οι Cyanide, 8 παρά ο Γάκης, 8:30 οι Over The Rainbow και λογικά 9, 9:30ι θα βγούν και οι Scorpions με κανά 2ωρο set.

Δεν ξέρω κάτι όμως μη σε πάρω και στο λαιμό μου. Καθαρά υποθέσεις κάνω.

Μάλλον οι Scorpions παίζουν 10 με 12.

Γενικά όταν φτάνεις στην στάση OΔΔΥ συνεχίζεις ευθεία κατά την φορά του λεωφορείου και στο πρώτο στενό δεξιά.