Scorpions σε ΓΙΑΝΝΕΝΑ (5/6) ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (7/6) και ΠΑΤΡΑ (9/6)

ααα σορρυ δεν ειχε πεσει αυτο στην αντιληψη μου,ε κανενας ασχετος θα το εγραψε αλλωστε στο τρωκτικο ανεβαινει πολυ σαβουρα συχνα πυκνα…
μεγαλος ιαν στην φωτο:p

αποτι βλεπω στο profile σου εισαι 16 ετων οποτε λεει πολλα…:-k
τεσπα δικαιωμα σου να μην σαρεσουν φυσικα αλλα για κρινεις καποιον εως γραφικο και τελειωμενο πρεπει να εχεις ολοκληρωμενη αποψη και εσυ δεν εχεις…φιλικα παντα

μα φυσικα…ο καθενας την αποψη του λεει εδω!
αλλωστε το συγκροτημα κραζω…οχι εσενα η οποιονδηποτε αλλο τους ακουει:)
γουστο σου και καπελο σου αμα ακους και τερλεγκα…δικαιωμα σου.δε θα σου πω εγω η κανενας αλλος τι θα ακους…
απλα καταλαβε οτι οπως εσενα μπορει οι scorpions να σου αρεσουν,χιλιαδες αλλοι μπορει να τους σιχαινονται(δεν ειμαι και εγω ενας απο αυτους,απλα εχω ξενερωσει με τη πορεια τους μετα απο καποια στιγμη)

Χωρις να τους εχεις δει λαιβ και εχοντας να τους ακουσεις απο τα 11 σου, τι ιδεα μπορει να εχεις για την πορεια τους;;; :?

Τι ωρα θα βγουν οι Over The Rainbow παιδια;;;

μα η πορεια τους δεν εξαρταται απ το ποτε εχω εγω να τους ακουσω.
παντα εγραφαν τραγουδια θρυλους…
απλα διαφωνω με τακτικες του στυλ παμε να εμφανιστουμε στον αρναουτογλου(ναι το χουν κανει και αυτο και δε παιζει να μη το θυμαστε)
σιγουρα θα ακουω παντα τις τραγουδαρες οπως το hurricane η το in trance πχ,αλλα δε μπορω να δεχτω οτι πανε να παιξουν σε μικρα κοινα σε ολη την ελλαδα οπως κανει ο χατζηγιαννης!

Calium από που είσαι? Γιατί αν είσαι από Σαλόνικα ή Αθήνα πρέπει να ξέρεις ότι για εμάς της επαρχίας τέτοιες κινήσεις είναι πολύ ευπρόσδεκτες μιας και το να πάμε σε ένα live μας βγαίνει ο κούκος αηδόνι!!!

μα το ξερω…και γω απο αγρινιο ειμαι!
μπορει να ακουγομαι κολλημενος η απολυτος,αλλα δες το καπως ετσι…
παρε πχ τον μικι ρουρκ(μπορει να ακουγεται τελειως ασχετο αλλα συνεχιζω)
στα τελη του 80 ηταν και γαμω,πρωτο ονομα σεξ συμπολ και αλλα τετοια.
εξαφανιζεται για καμποσα χρονακια(αυτο βεβαια δε κολλαει με σκορπιονς,για να μη μου λετε μετα)και μας σκαει τωρα σα μουμια με σαπια φατσα…ναι,μπορει να εξακολουθει να ναι καλος ηθοποιος,αλλα κηνυγοντας τα λεφτα κατεστρεψε τον παλιο καλο εαυτο του οπως τον ειχε το κοινο στο μυαλο του!

παιζει να κανω και τρελο σπαμ τωρα…σορυ!

Οι scorpions (και οχι μονο) εδωσαν ενα αξιοπρεπεστατο και τιμιο live
και στην πατρα, και αυτο ειναι που μετραει πρωτα … να μην νιωθεις οτι σε κοροιδεψαν…
τα υπολοιπα αυριο …

υσ: ο μικι ρουρκ στα γεραματα εκανε την καλυτερη του ταινια (τον παλαιστη) … για την ιστορια :slight_smile:

Απλα ΘΕΟΙ!!! μια αξεχαστη βραδια!!:smiley:

Xaxa, γλώσεψα την μπέρδα μου. Οι Cyanide τα σπασαν! ! ! Εγω μπήκα τζάμπα, οποτε δεν χρειάστηκε να πληρώσω :smiley:

Επική συναυλία…τίμιο live και σεβαστήκαν την ιστορία τους και όχι όπως πέρυσι που ξενέρωσαν κόσμο στο Καραισκάκη

Να πεί κανείς και για τους catch the rainbow…
Οι τύποι γ… και δείρανε

μα το ξερω…και γω απο αγρινιο ειμαι!
μπορει να ακουγομαι κολλημενος η απολυτος,αλλα δες το καπως ετσι…
παρε πχ τον μικι ρουρκ(μπορει να ακουγεται τελειως ασχετο αλλα συνεχιζω)
στα τελη του 80 ηταν και γαμω,πρωτο ονομα σεξ συμπολ και αλλα τετοια.
εξαφανιζεται για καμποσα χρονακια(αυτο βεβαια δε κολλαει με σκορπιονς,για να μη μου λετε μετα)και μας σκαει τωρα σα μουμια με σαπια φατσα…ναι,μπορει να εξακολουθει να ναι καλος ηθοποιος,αλλα κηνυγοντας τα λεφτα κατεστρεψε τον παλιο καλο εαυτο του οπως τον ειχε το κοινο στο μυαλο του!

παιζει να κανω και τρελο σπαμ τωρα…σορυ!

Λοιπόν φίλε επειδή δεν ξέρεις από ότι κατάλαβα δεν έχεις πάρεις χαμπάρι ότι Μίκι Ρουρκ έβγαλε πέρυσι μία από της καλύτερες ταινίες της δεκαετίας με την καλύτερη ερμηνεία της ζωής του και τον αδίκησαν που δεν του έδωσαν το όσκαρ και το έδωσαν στον Σον Πεν που έπιαιζε ένα πούστη. Δεν είναι σεξ σύμβολο ο Ρουρκ??? Και αυτά είναι για τα κοριτσάκια και καλό είναι εσύ που είσαι αγοράκι να μην ασχολείσαι με τέτοια πράγματα… Τώρα όσο για τους σκορπιούς το έχουν ακόμα και τεράστια μαγκιά τους που φεύγουν με ψηλά το κεφάλι… Over the Rainbow απίστευτος ο Joe Lynn Turner και ο Bobby Rodinelli o γιος του μαυροπερισότερου δεν το έχει και τόσο. Γάκης τα έσπασε ξεσήκωσε το κοινό και ανακοίνωσε ότι βγάζει νέο άλμπουμ άντε ρε Γιώργο άργησες πολύ

μαλλον εσυ φιλε δε καταλαβες…ειπα οτι ο ρουρκ ειναι ναι μεν καλος ηθοποιος αλλα εχει καταντησει σα σαπιο κρεας!και απ οτι καταλαβα εχεις κατι με τους πουστηδες…αλλα ετσι ειναι…αντρακλες σαν εσενα δε μπορουν να ασχολουνται με σεξ συμπολ και αηδιες.πως να το κανουμε.εμεις μπροστα σου ειμαστε αγορακια!
(και ολα αυτα ειναι εκτος θεματος,γι αυτο ας τελειωνει εδω…τον ρουρκ σα παραδειγμα τον εφερα.αμα θες ανοιγουμε αλλο θρεντ γα τα ηθοποιηλικια!)

Ωιμε, ωιμε, ωιμε.

Πειτε σετλιστ απο Πατρα για να ληξει το μαστουρμπεϊσον στρικ.

Scorps

  1. Sting In The Tail
  2. Make It Real
  3. Bad Boys Running Wild
  4. Is There Anybody There?
  5. The Zoo
  6. Coast To Coast
  7. We 'll Burn The Sky
  8. The Best Is Yet To Come
  9. Always Somewhere
  10. Send Me An Angel
  11. Holiday
  12. The Good Die Young
  13. Raised On Rock
  14. Tease Me, Please Me
  15. 321
  16. Kottak Attack
  17. Blackout
  18. Big City Nights

Encore
19. Still Loving You
20. Wind Of Change
21. Rock You Like A Hurricane

Over The Rainbow

  1. Tarot Woman
  2. Kill The King
  3. Street Of Dreams
  4. I Surrender
  5. All Night Long
  6. Man On The Silver Mountain
  7. Stargazer
  8. Since You 've Been Gone
  9. Long Live Rock ‘n’ Roll

Δεν ξερω αν ξεχασα κατι, δε νομιζω.

Εντυπωσεις αργοτερα, αν και αυτα που εγραψα ισως αρκουν.

μαλλον εσυ φιλε δε καταλαβες…ειπα οτι ο ρουρκ ειναι ναι μεν καλος ηθοποιος αλλα εχει καταντησει σα σαπιο κρεας!και απ οτι καταλαβα εχεις κατι με τους πουστηδες…αλλα ετσι ειναι…αντρακλες σαν εσενα δε μπορουν να ασχολουνται με σεξ συμπολ και αηδιες.πως να το κανουμε.εμεις μπροστα σου ειμαστε αγορακια!
(και ολα αυτα ειναι εκτος θεματος,γι αυτο ας τελειωνει εδω…τον ρουρκ σα παραδειγμα τον εφερα.αμα θες ανοιγουμε αλλο θρεντ γα τα ηθοποιηλικια!)

Φιλαράκο δεν έχω κανένα πρόβλαημα με τουσ gay έχω καλούς γνωστούς και γνωστές που κάνω παρέα και είναι gay. Συνεχίζω πχ ο θεός Dio το κορμί του είχε σαπίσει και? Δεν με απασχολεί καθόλου κάνει αυτό που τον αγάπησα καλά? Αν το κάνει έχει καλώς και αυτό αφορά όλους τους ηθοποιούς ή μουσικούς που μου αρέσουν αν μπορούν να αποδώσουν αν δεν μπορούν δεν ασχολούμαι.Και τελειώνω αγοράκι μου με το να σε φ’ερω άλλο παράδειγμα ότ τα μούτρα του Coverdale έχουν γίνει σαν μην πω καλύτερα αλλά τον πάω με χίλια γιατί δεν έχει κάτσει να κάνει πλαστικές για να είναι όμορφος που και αυτός ήταν ένα σεξ σύμβολο της δεκαετίας του 80.

το μόνο που μπορώ να πω για τη συναυλία της Πάτρας είναι ένα μεγάλο μπράβο στους τίμιους Scorpions που μας δίδαξαν στα 62 τους (Meine, Schenkcer) τι σημαίνει live… 8)

θα επανέρθω αναλυτικά αργότερα…

Γ@@@αν!!!Φοβερη συναυλία.

**Αυτο το κολοστικάκι με την ηχογραφιση της συναυλίας που το πουλαγαν ρε γαμώτο.Και που μπορώ να το βρώ με αντικαταβολή??

Δες εδω: http://simfylive.com/en/shop/29373/Scorpions.html
Aν και δεν νομιζω να παιζει αντικαταβολη και οι τιμες μου φανηκαν τσουχτερες… :frowning:

όντως, παρ’ ότι τους καραγουστάρω με χάλασε η τιμή για το stick… Στο δρόμο που χάραξε ο Simmons (Kiss)…

καθως και το πώς παιρνουν καμψεις μετα απο διωρο κοπανημα…:lol: