Scorpions σε ΓΙΑΝΝΕΝΑ (5/6) ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (7/6) και ΠΑΤΡΑ (9/6)

Εχει και και ωραια θεα το Παμπελλοπονησιακο ! Καλα θα περασουμε :stuck_out_tongue:


Εμενα δεν μου φαινεται καθολου ξεπεσμος να ερχεται ενα συγκροτημα συνεχως στην Ελλαδα. Αλλωστε εχουν ισχυρο fanbase εδω και δεν νομιζω οτι ειμαστε και καμμια Αγγλια ή Γερμανια οσο αφορα στα ονοματα που μας ερχονται τακτικα για να γκρινιαζουμε. Μακαρι να ερχονται καθε χρονο και αυτοι και αλλα μεγαλα ονοματα. Μιλαμε για τους Scorpions οι ανθρωποι ειναι θρυλοι, εγω δεν βαριεμαι ποτε να τους βλεπω…

Ρε Elvis Δευτεριατικα την εκλεισες τη συναυλια?τεσπα θα σου ερθω… :pΤο Σαββατο σε περιμενω ρε…

αντε να δούμε,θα έχουμε scorpions 2010 greek tour…? :wink:

Για τα Γιαννενα ισχυει??εχει κλεισει???

Από ότι ξέρω οι σκορπιοί θα παίξουν 5 Ιουνίου στα Γιάννενα και 7 στην Πάτρα

χωρίς να γνωρίζω κάτι, υποθέτω ότι με νέο άλμπουμ την άνοιξη θα τους δούμε και σε άλλες ελληνικές πόλεις φέτος το καλοκαίρι :yahoo:

Mάγκες έκλεισε είναι οριστικό οι σκορπιοί υπέγραψαν οπότε 5 Ιουνίου Γιάννενα και 7 Ιουνίου Πάτρα!!!

κομπλε ειμαστε!!! :D:D

Το ψηνω να παω Γιαννενα, θα δειξει…

Ωραία, ωραία, άντε και σε άλλες πόλεις…

Aν και τους εχω δει ηδη 5 φορες στα 18 μου θα ηθελα να τους δω για ακομα μια φορα αρκει να ερθουν απο σαλονικα!!!Ξερει κανεις αν υπαρχει τετοιο ενδεχομενο?

Χωρίς να ειίμαι και 100% σίγουρος γιατί είναι ακόμα πολύ νωρίς μάλον δεν θα παίξουν σε άλλη πόλη πέραν των Ιωαννίνων και της Πάτρας

Σε ευχαριστω πολυ αδερφε μου

Με νέο αλμπουμ την άνοιξη και δεν θα παίξουν Αθήνα? Χλωμό…

Φιλε σιγουρα εκλεισε?? στο site των Scorpions δεν εχει ανακοινωθει τιποτα ακομα… μεχρι 1 Ιουνιου ειναι οι ημερομηνιες…

Έχει κλείσει φίλε μου πέρασε από το δημοτικό συμβούλιο στην Πάτρα για να τους ΄φερουν και ήρθαν σε συμφωνία τις ημερομινίες τις έδωσαν οι scorpions

Και για τα Γιαννενα??
(sorry αν πρηζω…)

Αυτό που ξέρω είναι ότι πέραασε από το δημοτικό συμβούλιο στην Πάτρα και ότι θα παίξουν στα Γιάννενα 2 μέρες πριν την συναυλία στην Πάτρα δηλ. 5 Ιουνίου και το ξέρω αυτό και μέσα από τον δήμο της Πάτρας αλλά και από ένα γνωστό Γιαννιώτη που κανονίζει συναυλίες στα Γιάννενα

Να μιλάς λίγο σεμνότερα σε παρακαλώ για τον Γιώργο τον Γάκη…