Scorpions live at 19/7/2006

Λοιπόν εγώ θα πάω (όπως και πέρισυ όπως και πρόπερσυ) είτε έχω πρόσκληση είτε όχι γιατί όταν γουστάρεις μια μπάντα δε σε πειράζει αν την ξαναείδες χτές, θα τη δείς πάλι. Με γεια μου και χαρά μου κι όποιος δε γουστάρει δε θα τον βάλουμε να πάει με το ζόρι. Όσο για τον “μουγκό καψούρη” αφήνω 3 δισκάρες purple, τους μισούς των Whitesnake και το “Into the Light” να μιλήσουν από μόνοι τους. Και πάλι δεν έρχεται κανείς με το ζόρι. Μπορείτε να πάτε στο Waters να ακούσετε το Division Bell ολόκληρο και όνειρα γλυκά σας εύχομαι. ΟΥΦ! Με συγχίσατε πάλι!!!

μη συγχίζεσαι whitesnake…μια πολιτισμένη συζήτηση κάνουμε εδώ.εγώ θέλω πάρα πολύ να δω τους scorpions γιατί από λόγους (καθαρά) βλακείας τους έχασα και πέρσι και πρόπερσι.έχω καταντήσει να πηγαίνω στις πιο κουλές συναυλίες και να χάνω επανειλημένα τους θεούς!!όχι δα!!μας κάνουν την τιμή να έρχονται για τρίτη φορά στην '‘ταπεινή’'ελλαδίτσα μας και εγώ θα κάθομαι να τα μαθαίνω από τρίτους?? 8O 8O

Ακριβώς όπως τα είπες. Ειδικά στε τελευταίο σκέλος… Και όποιος δεν έχει ακούσει το Into the Light χάνει

Ακριβώς όπως τα είπες. Ειδικά στε τελευταίο σκέλος… Και όποιος δεν έχει ακούσει το Into the Light χάνει[/quote]

Με ποιο τελευταίο σκέλος συμφωνείς βρε απατεώνα!
Αφού θα έρθεις και εσύ στον Waters τελικά!!

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

nai, exete dikio, poli upnos o Waters, kalitera Scorpions gia 3h fora… :stuck_out_tongue:

Στο division bell δεν παίζει ο Waters. :wink:

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ SCORPIONS ΚΑΙ WHITESNAKE ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΙΔΗ ΕΚΕΙ…ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΔΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΝ ΞΑΝΑΠΑΩ.ΕΚΤΟΣ ΝΑ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ…

Και βέβαια δεν έρχεται κανείς με το ζόρι, αλλά κι εσύ μη ζορίζεσαι πολύ!!
Γιατί θες να τσιτώσεις τον κόσμο?
Πήγαινε στους Whitesnake (που μπορεί να πάω κι εγώ να διασκεδάσω) και άσε το Dark Side Of The Moon (κι όχι το Division Bell) και τον κουλό Waters να τον χαρούμε εμείς που τον γουστάρουμε σαν τρελλοί!! :wink:
Καλό θα ήταν να μην ξαναρχίσουμε την ίδια κουβέντα…θυμάμαι κάποτε ότι τα είχαμε τσουγκρίσει σε μία άτυπη - άκυρη σύγκριση Whitesnake - Pink Floyd!!! :wink:

[size=1]Άντε…καλή διασκέδαση σε σας και καλή ψυχαγωγία σε μας…χαχαχαχα [/size]

Και βέβαια δεν έρχεται κανείς με το ζόρι, αλλά κι εσύ μη ζορίζεσαι πολύ!!
Γιατί θες να τσιτώσεις τον κόσμο?
Πήγαινε στους Whitesnake (που μπορεί να πάω κι εγώ να διασκεδάσω) και άσε το Dark Side Of The Moon (κι όχι το Division Bell) και τον κουλό Waters να τον χαρούμε εμείς που τον γουστάρουμε σαν τρελλοί!! :wink:
Καλό θα ήταν να μην ξαναρχίσουμε την ίδια κουβέντα…θυμάμαι κάποτε ότι τα είχαμε τσουγκρίσει σε μία άτυπη - άκυρη σύγκριση Whitesnake - Pink Floyd!!! :wink:

[size=1]Άντε…καλή διασκέδαση σε σας και καλή ψυχαγωγία σε μας…χαχαχαχα [/size][/quote]

Ρε Σπύρο δεν είπαμε να μην υπερβαίνεις τα εσκαμένα…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Ακούς εκεί σύγκριση Scorpions και Whitesnake με Pink Floyd… Έλεος ρεεεεεε
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Oι Pink Floyd δεν είναι rock n roll ρεεεεεεε. Όλοι οι ποιοτικοί χασίκλες του χωριού μου Pink Floyd και Σηδιρόπουλο λένε ότι ακούνε…Ανάθεμα στους δήθεν χωριάτες…
Πάνος Μιχαλόπουλος ρεεεεεεεεεεε
Στον Waters θα έρθω για να τον κράξω με επιχειρήματα…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Δηλαδη και ο Σπυρος μπορει να ειναι ΤΕΤΟΙΟΣ ??? 8O 8O 8O 8O

Δεν το κανω παρεα !!!

ΟΧΙ ο Σπύρος είναι φίλος μας… Άρα μπορούμε να τον βρίζουμε ανενόχλητα… Ωστόσο και οι δήθεν είναι φίλοι μας και οι Χριστιανοί και οι Σατανιστές και οι Καλαματιανοί συγχωριανοί μου… Οι Pink Floyd είναι εχθροί μας…
Ντομάτες στον Waters…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μονο τοματες , παρε μια κλανια ρε Waters ετσι για να μαθεις !!! :lol:

Καλά σπαθί αμα έχει τίποτα ωραία γκομενάκια, ποιος ασχολείται με τον ύπνος ροκ… Tον έχουμε κλάσει χαλαρά
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αλλα ρε Τελη κοιτα να δεις που παει ο κοσμος , και τι ινδαλματα εχει η νεολαια , χασικληδες και φουστηδες . Και μετα γυρνανε και σου λενε οι οι gay ειναι αναγκαιοι ??? Γιατι ? Για να αναβουν την λαμπαδα το Πασχα ???

Δεν καταλαβαίνω γιατί για να υποστηρίξετε τα επιχειρήματά σας υπέρ της μπάντας που αγαπάτε πρέπει να μειώνετε άλλους καλλιτέχνες…Μήπως απλά δεν έχετε επιχειρήματα?
Διότι το να σας νυστάζει η μουσική του Waters είναι άποψη και όχι επιχείρημα. :wink:

Εμενα δεν με νυσταζει απλως , με ριχνει σε ληθαργο. :lol:

Είχατε δεν είχατε πάλι στον Waters το γυρίσατε.
Για να επανερχόμαστε λίγο στους Scorpions - Whitesnake.

Ώρα να ξυπνάμε… Και με επιχειρήματα…

Whitesnake ετοιμάζουν νέο cd…

Όσο για τον Waters μας αρέσει επειδή αρέσει στον Σπύρο…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Δυστυχως για τους Scorpions και τους Whitesnake δεν εχουμε να πουμε τιποτα , τουλαχιστον εγω , μιας και ειμαστε γνωστοι κλαψομουνηδες με τον ΦΙΛΤΑΤΟ μαναβη . Τιμανε αυτα που παιζουν και το ονομα τους , και υμνουνε την αγαπη και τον ερωτα που τοσο πολυ λειπει στις μερες μας . αχ αχ αχ.

Σε αντιθεση με το Waters που υμνει την επιστροφη στα μαξιλαρια η στην φυση … και σμπρωχνει τον κοσμο στις ψευδαισθησεις των ουσιων. Ου να χαθεις , χαθεις θα φωναξω την Λουκα τωρα .

Που ειχαμε μεινει … α στον Waters … !!! χαχα χαχα χαχα

Η Λουκά μόλις πάψει ν ασχολείται με τον LORDI θ’ αρχίσει με τον Waters…

Οπότε βρήκαμε το νέο poll…

Lordi vs Waters…

Lordi φυσικά

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: