Φήμες για περιοδεία Scorpions με Metallica !@?

δειτε στο www.scorpions.gr :!::!::!:

8O8OΜαζικα εγκεφαλικα:!:

Θα ειναι πολυ καλο αν γινει!!
Και το καλυτερο ειναι πως αν μιλαμε για Ευρωπη ειναι πολυ πιθανο να περασουν αφου μιλαμε για σιγουρη επιτυχια…Μιλαμε για ΟΑΚΑ ανετα αν γινει αυτο… :slight_smile:

Χαλαρα! 2 απο τα πιο αγαπημενα συγκροτημα του ελληνικου κοινου.:wink:

ω ρε φιλε ! σουπερ φαση !

κρίμα και ήθελα να δω metallica φέτος:p όχι νταξ καλή φάση θα είναι…:slight_smile:

Δώστε τέτοια στο λαό… :band:

Να μη τους φέρει η γαμωντίντι, αλλά η κάλτσουραλ! Καραισκάκη! Ρε θα γίνει της πόπης λέμε:band:

αν ερθουν και αν γινει βασικα δεν λεει το terra vibe με τπτ.

Το σκεπτικό μου είναι το εξής: Τα 3 τελευταία χρόνια, καλτσουραλ, σκορπιονς και καραισκάκη είναι ένα. Θεωρώ πως θα μπορέσουν να καλύψουν τις οικονομικές απαιτήσεις των Μετάλλικα, και εννοείται πως θα είναι SOLD OUT ΑΝΕΤΑ!

Ναι ρε Φριδομ, Καραισκάκη!!!:smiley:
Πσσσ, τέλεια θα έιναι αν γίνει:)

Μεταλλικα και ναός, ναός και Μετάλλικα!!!Παραδεισίλα! (και μπονους οι Σκόρπιονς)

Φερτε τους με Down γαμω,τι Scorpions τωρα.Πριν τους Μεταλλικα πρεπει να μας πορωσει καποιος,οχι να γεμισει το χωρο γλωσσοφιλα και κλαψες.

Τι λέει ο φλώτος ρε:!:

Ας ελπίσουμε να μείνουν φήμες…:lol:

Σκαστε ρε καφρομετσαλς, μια χαρα θα ειναι.
Εχω καταφερει να μην εχω δει ουτε τους μεν, ουτε τους δε. Αρα με τα χιλια.:smiley:

Η αλήθεια είναι οτι φέτος που τους είδα μαζί είναι πολύ καλό πακέτο (Metallica-Down) αλλα οι scorpions είναι απο τα πιο αγαπημενα συγκροτηματα και 1000% σίγουρη επιτυχία για τον διοργανωτή.

Φίλε, αν είναι, οι Μετάλλικα θα μας πωρώσουν για τους Σκόρπιονς… Χο χο χο!

Της πουτάνας θα γίνει!!! Κι ας με ξενερώνουν οι Σκόρπιονς…

χαχαχαχαχαχαα…(μεχρι και τα μουστάκια του Hetfield γελάνε)…:lol:

Φιλε,εισαι φλωρος:!:Χο χο χο!