Scorpions

giati kleidwse to post scorpion+cradle of filth?
ta eishthria poso 8a kanoun?

Για Cradle of Filth που είδα στο ticket house έχουν 29E.
Το topic νομίζω κλειδώθηκε επειδή “μεγάλωσε” σε υπερβολικό βαθμό… :stuck_out_tongue:

Αγόρασα για scorpions και κάνει 28 euros (για Λυκαβητό απο tickethouse).

Φθηνό σε σχέση με άλλα.
Πάλι καλά.

Στο Hammer πάλι έλεγε 35Ε…

κανει 38 ευρω(αγορασα χθες)Mακαρι να εκανε 28 αλλα…

Συγγνώμη,38 ήθελα να γράψω πάτησα λάθος κουμπι :oops: ! Έτσι ξεκινάει το ραδιο αρβιλα. Τεσπα , μια ερώτηση: το εισητήριο πάνω αριστερα λέει σειρα 37. Αυτο σημαάνει ότι είναι η 37 δεκαδα εισητηρίων ή εχει να κανει με τισ θέσεις? Γιατι το λυκαβηττό έχει θέσεις.

Και εμενα μου λεει σειρα 37. Πρεπει να ειναι καμια πατεντα για να υπολογιζουν τον αριθμο των εισιτηριων. Αν κοιταξεις απο πισω πρεπει να λεει οτι με αυτο το εισιτηριο εξασφαλιζεις θεση ορθιων

Φτου παει η μεση μας! Τεσπα αν αρχισουν τισ μπαλάντες θα πάρουμε τα απαραίτητα μπουκάλια μαζι :wink:

Και κατι άλλο: την άλλη μέρα είναι του αγίου πνεύματος?

Κοιτα εγω θα 'θελα να ακουσω το still loving you και το when the smoke is going down. Μεχρι εκει ομως, μην αρχισουν τιποτα send me an angel ή wind of change. Παντως ονειρευομαι να ακουσω το we’ll burn the sky σε εκτελεση αλα Tokyo Tapes(λιγο χλωμο το κοβω ομως).Ιδωμεν

Ομολογουμένως ίσω είναι λίγο βαρετά στις μπαλλάντες αλλά θα είναι κάτι μοναδικό. Οι Scorpions είναι από τις κορυφαίες μπάντες σε αυτόν τον τομέα. Ίσως και η μοναδική που έχει τόσες πολλές και καλές μπαλλάντες. Οπότε μέχρι κάποιον αριθμό (4-5) ας πούμε δε θα με πείραζαν καθόλου. Αρκεί να είναι οι “καλές” και όχι τίποτα καινούργιες γιατι εκεί όντως θα ξενερώσω!

Και μην ξεχνάτε ότι υπάρχουν και άτομα (κυρίως κορίτσια μικρότερης ηλικίας) που πάνε μόνο και μόνο γι’ αυτά, οπότε δεν είναι δυνατό να τις αγνοήσουν.

Φίλε kourou γι αυτό υπάρχει ο Χατζηγιάννης και άλλοι άχρηστοι φλώροι. ΓΙα τα κοριτσόπουλα.

Αντιγραφω απο το φυλλαδιο που διαφημιζει την συναυλια

Οι βετερανοι Γερμανοι rockers θα παρουσιασουν κατω απο τον εναστρο Αθηναικο ουρανο κομματια απο το νεο τους album UNBREAKABLE αλλα και κλασικες στιγμες απο το ρεπερτοριο τους σε ερμηνειες τοσο ηλεκτρικες οσο και ακουστικες. Ειδικα για το Ελληνικο κοινο θα συμπεριλαβουν στο set τους τα Wind of Change, Rock you like a hurricane, Holiday, Still loving you

Δεν νομίζω πως οι οπαδοί της U.J.Roth εποχής έχουμε ελπίδες να ακούσουμε κάτι πέραν του “In Trance” αλλά περιμένω να ακούσω "Blackout’’, “No One Like You” και “Hurricane 2000” οπωσδήποτε, ειδικά το τελευταίο σαν εισαγωγή στη συναυλία!

[size=6][/size]xairetw ola ta paidia tou forum!
eimai 16 xronwn kai simera bika teleutaia fora sto internet prin tis panellinies (paw B’ likeiou). to onoma mou panos

thelw loipon na ekfrasw to parapono mou, gia tin organwsi twn sunauliwn kai pio sigekrimena tis sunaulias twn SCORPIONS, tou agapimenou mou sigrotimatos…

Opws proanefera tin periodo auti mia megali maza newn exei eksetaseis panelliniwn, me apotelsma na min exei eleuthero xrono gia tetoies eksormiseis, wste na akolouthisei ta agapimena tou sigrotimata…

Dierwtomai loipon, skeutontai katholou oloi autoi pou apofasizoun tis imerominies dieksagwgis twn sunauliwn, tous mathites twn 2 teleutaiwn taksewn tou likeiou???

i ilikia twn 16-17-18 etwn, eiani i pleon katallili gia tetoies ekdilwseis…

omws distixws antapokrisi de tha iparksei… :cry:

iparxei mipws kanenas tropos na nrethei lusi sto problima???
borei isws na epikoinwnisei o webmaster me tous armodious, wste na ekfrasei to problima mas???

euxaristw ek’ twn proterwn… :wink:

:arrow: anaferthika sto dikosas site, dioti to thewrw makran to kalitero apo ellinikis
pleuras site pou sxetizetai me tin ROCK mousiki… :wink:

Να 'σαι καλά για τα καλά σου λόγια.

Καταρχήν θα πρέπει να έχεις υπόψιν σου ότι πολλές φορές τα συγκροτήματα δεν έρχονται με βάση το πότε θέλουν οι διοργανώτριες αλλά με βάση την περιοδεία τους. Εάν λοιπόν ένα group βρίσκεται σε περιοδεία και έχει 2 μέρες κενές, τότε προσπαθούν να το φέρουν τις 2 εκείνες μέρες στην Ελλάδα (παράδειγμα φέρνω).

Το ξέρω ότι ένα μεγάλο πλήθος μαθητών δε θα πάνε στη συναυλία λόγω πανελληνίων, αλλά πολλές φορές δεν είναι και στο χέρι των διοργανωτών αυτό. Για τους Scorpions δεν ξέρω εάν βρίσκονται σε περιοδεία και θα περάσουν από εδώ ή αν απλώς θα επισκεφτούν τη χώρα μας για 2 συναυλίες. Αυτό που ξέρω είναι ότι 2 μέρες πριν θα παίξουν στην Κύπρο, άλλος ένας πολύ σημαντικός παράγοντας για την επιλογή της ημερ/νίας.

Απλώς δες το ως εξής: “Ή ερχόμαστε στις 30 του μηνός που μπορούμε ή δεν ερχόμαστε”.

Εγω παλι πιστευω πως οσοι πανε β Λυκειου και δεν θα πανε στη συναυλια λογω εξεταστικης του χρονου θα χτυπανε το κεφαλι τους στον τοιχο. Μιλαω εκ πειρας.

Εγω παντως επειδη Β’ Λυκειου πηγαινα πριν 17 χρονια θα ειμαι εκειειειειειειειειειειειει!!!

Kala papou :stuck_out_tongue: