Οι scorpions στη μυτιληνη!

Μυτιληνη? Ελεος γμτ… δυσκολο να παω…πολυ μακρια… Μα Μυτιληνη βρηκαν?:blink:

ε μη πάς μωρέ, κάτσε σπίτι, δες καμια ταινία με τον Βέγγο.

H Μυτιληνη παιδες δεν επιλεχθηκε στην τυχη αλλα εκριναν οτι εχει εναν ξεχωριστο χωρο μιας και στοχος στους ειναι να κανουν μερικες συναυλιες το καλοκαιρι σε τετοιους χωρους ανα την Ευρωπη.

Οποτε μην λεμε οτι θελουμε. Και φυσικα διαφωνω με τακτικες τυπου Ζεπελλιν και “προτιμω να μην κανω τιποτα προκειμενου να μην χαλασω τον μυθο μου”. Σε τελικη αναλυση απο αλλα θα μπορουσε να χαλασει ο μυθος τους και σιγουρα δεν πιστευω οτι θα διατηρουταν καλυτερα παιζοντας το “δυσκολοι”. Και στο Διδυμοτοιχο αμα ειχαν προταση που να τους καλυπτει θα θελα να πανε.
Σε τελικη αναλυση επαναλαμβανω οτι δεν εχει να κανει μονο με μια οικονομικα καλη συμφωνια αλλα και για μια καλλιτεχνικη τους επιδιωξη.

Ακριβώς… οι Ζεπελιν το φτάνουν στο άλλο άκρο. Αλλωστε πάντα κάποιοι οπαδοί θα απογοητεύονται ή δεν θα συμφωνούν με τις κινήσεις ενός συγκροτήματος.
Αν κάποιος, για παράδειγμα, θεωρήσει τα προσωπικά άλμπουμ των Page-Plant ως συνέχεια των Zeppelin θα απογοητευτεί σίγουρα.

Τι το ξεχωριστό έχει δλδ;

Eιναι νησι. Αυτο.

Τον αρχαιολογικό χώρο.
Είναι απλά μουσική παίδες,τι μύθοι ονόματα και μεγέθη

Πφφ…τι αρχαιολογικος χωρος μωρε. Απλα ηθελαν να κανουν μπανια εκει οι γυφτουλες και ειπαν να βγαλουν και μερικα χιλιαρικα.

Αρχαία έχουν τόνους και άλλα νησιά.Όπως και καλύτερες παραλίες.
Γιατί δεν το κάναν στη Μύλο που και αρχαία έχει και γαμάνε οι παραλίες.

AMSTEL.

Τι Μύλο τι Μυτιλήνη ρε xxxloko. Και τα 2 από “Μυ” ξεκινάν. (:

Βασικά πολλοί τούρκοι θα πάνε και θα πέσει ξύλο !! Hooray!!

Από Ευρωπαική Τουρκία ή αυτή της Ασίας(ακα τρου Τουρκία)?

Ενταξει ρε παιδια απλα οι Scorpions θελουν να κανουν καποιο dvd εκει και πιστευω οτι η Μυτιληνη εχει τον καταλληλο χωρο(κατα την γνωμη και τα Γιαννενα μπορουν)!!Το Καστρο ειναι ενας πολυ ομορφος χωρος και με το καταλληλο στησιμο κ φωτισμο το live αυτο παιζει να ειναι καλυτερο απο ολα της Αθηνας μαζι.

Τωρα αυτο που με απασχολει ειναι εαν το live στο Καραισκακη στις 6 Ιουλιου θα γινει γτ εμενα μου ειναι αδυνατον να παω Μυτιληνη… :frowning:

Aυτή η επιλογή έχει και τα αρνητικά της και τα θετικά της. Εγώ όμως όσο και φανατικός οπαδός των Σκορπιών και να ήμουν δεν θα πήγαινα και στο Καραϊσκάκι και στη Μυτιλήνη, γενικά μας έχουν βρει πελάτες.

Ti πελατες μωρε;; 8O

Δε μας φτανει που ερχονται καθε χρονο δηλαδη, ζηταμε και ρεστα.

Οσους σας κοροιδευουν μην ερθετε.

Ημαρτον πια.

αθηνα δηλαδη παιζει να μην παιξουν???

Ε, δεν θα πάμε και τελείωσε! ήγαινε εσύ σε Maiden και Scorpions κάθε χρόνο. Εγώ δεν θα πάρω! Ωχου ούτε την γνώμη μας δεν μπορούμε να πούμε πια :stuck_out_tongue:

Μας χαλάνε που έρχονται κάθε χρόνο?

Ρε έχετε ιδέα οτι πριν 10-15 χρόνια θα κόβαμε το πουλί μας για να βλέπαμε μερικές μπάντες κάθε χρόνο?

Ξεκολλάτε ρε πια λίγο, πριν 10 χρόνια η Ελλάδα δεν υπήρχε καν στο συναυλιακό χάρτη, κόφτε τη μιζέρια επιτέλους.

πριν 10-15 χρόνια οι scoripions δεν ήταν αυτοί που ειναι!