Scott Kelly (Neurosis) acoustic show@ Mo Better Club 17/01/2010

Γιατι ρε παιδες?

Εντάξει παιδιά.

Aνακοινώθηκε το σαπόρτ. Είναι οι Stylianos Tziritas Trio. :confused:

Α και

ΤΙΜΗ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟΥ: 10? http://scottkellyathens.eventbrite.com/

15? ΠΡΟΠΩΛΗΣΗ (TICKET HOUSE+ FNAC) / ΤΑΜΕΙO

αυτό σημαίνει πως εισιτήρια είτε έχουν βγει, είτε βγαίνουν τις προσεχείς μέρες…

έχω ψιλοξενερώσει πάντως που δε θα πάρω αληθινό εισιτήριο στα χέρια μου. δε γίνεται να τυπώνετε κι ένα μπλοκάκι με μη θεωρημένα εισιτήρια να μας δίνετε στην είσοδο? :frowning:

Θεϊκό ποστ :bow2::bow2:

Πρέπει να το εκμεταλλευτείς :stuck_out_tongue: Να ζητάς ποσοστό από τα έσοδα για να ανοίγεις εσύ τα thread των συναυλιών. Αφού είσαι εγγύηση για sold out συναυλίες.

on topic δεν θα έρθω στη συναυλία

σαμποτάρω τον bleedin η αλήθεια είναι ότι δεν τους ξέρω τους neurosis

Καιρός να τους μάθεις.

Δε ξέρω τίποτα για Stylianos Tziritas, εκτός απ’ ότι έπαιζε στους Κοψοκέφαλους. Καμιά πληροφορία κανείς? Panagiotis?

που κολλάει αυτός? παίζει σαππόρτ? Κοψωκέφαλους δεν έχω ακούσει, αλλά μια φορά τον είχα δει σε ένα live στο Μικρό Μουσικό Θέατρο μαζί με Coti K, Bελιώτη και τον τύπο από τους Lost Bodies σε φάση αυτοσχεδιασμών κλπ. Φρίκαρα :lol:

Tϊκετ χάους πάντως δεν έχουν πάει ακόμα, πήρα να ρωτήσω για άλλο λάιβ και μου δεν ήξεραν κάτι. Οπότε προσεχώς.

ενας στυλιανος τζιριτας γραφει παντως εδω

www.avopolis.gr

κ φαινεται ‘τζαζ’ τυπος αρα λογικα τον κοβω να ειναι ηχητικα ακυρος σε σχεση με τον σκοτ

κ μπειτε να γραψετε στο θεμα του σονισφερ ρε αλητες αναρχικα στοιχεια :stuck_out_tongue:

εχει ακουσει τπτ κανεις για σολο εμφανισεις(οχι φεστιβαλ) απο ελλαντα των παρακατω ?

mastodon
russian circles
baroness

κανεις ???

Και την άλλη μέρα 11:00 δίνω μάθημα. Δηλαδή το χάνω το live.

Ναι, ως γνωστόν ο Kelly παίζει πάντα 12ωρο…

Όταν τον είχες δει πόσο είχε παίξει?

Sorry, πρώτη φορά… Επιτρέπεται;

Μα τι αστείος που είσαι.

Κι εγώ σπουδάζω Θεσσαλονίκη.

Ξέρωγω, το ποστ σου ήταν σε στυλ “αν είσαι μεγάλος φαν θα ρθεις, και θα πας να γράψεις ξενυχτισμένος”, ενώ εσύ τον έχεις χάσει ήδη μια φορά :-s

Από Σαλόνικα αλλάζει…

Απλά το “δίνω σε 3 βδομάδες άρα σήμερα δεν μπορώ να λείψω για 3’ απ’ το σπίτι” -καθ’ υπερβολήν πάντα- μου φαίνεται κάπως. Άσε που συνήθως έχει τ’ αντίστροφα από τα επιθυμητά αποτελέσματα. Και δεν έχει να κάνει με το πόσο “μεγάλος” φαν είναι κανείς.

Τεσπα, offtopic τελείως είμαι, over 'n out.

Χαχαχαχα! Το παράκανες κι εσυ! #-o

για αυτή τη συναυλία έχουν γίνει τρελές ιντερνετικές κόντρες :lol::lol: φαντάζομαι τι φάπες θα πέσουν στη συναυλία

ηδη γνωστος φορουμιτης εχει αναλαβει πορτιερης:p