Scott Kelly (Neurosis) acoustic show@ Mo Better Club 17/01/2010

θα περνάμε face control και πρέπει να έχουμε και βιογραφικό μαζί μας

είναι και νταβραντισμένο παλικαράκι, πανάθεμά τον

εχω ψηθει πολυ ασκημα να παω στη συναυλια αυτου του κρετινου
θα γινει χαμος απο κυπελακια με κατουρα πανω στη σκηνη μολις παει να παιξει σολο

οποιος παει να μας σταματησει θα φαει γερη μπουνια ελπιζω να μη μαζεφτουν τα ΜΑΤ μετα γιατι δε πολυγουσταρω ξυλο εκτος συναυλιας

άκλαφτος θα πας, θα σε περιποιηθεί ο σιχαμαν.

τι σκηνικο εχει ΠΑΙΧΤΕΙ; Ποια η ΦΑΣΗ;

ΞΥΛΟ;

για το καλο του θα λεγα να μην κανει καμια εξυπναδα.
μπορει να παμε μονο και μονο για να δωσουμε ενα καλο μαθημα στον καραγκιοζακο, αλλα δε θα κωλωσουμε να δειρουμε οποιον παει να μας στερησει αυτο το δικαιωμα.

Πληρωνω 10 ευρώ και θελω να τον κανω να ξυρισει τα τρεντυ κωλομουσα του. Υπαρχει καποιο προβλημα? Αντε πολυ το χουμε παραχεσει

ένα κυπελλάκι κάτουρο από μένα στο κύριο εκ του αδελφάτου των κομμωτών.

πειτε ο,τι θελετε αλλα αφηστε τις πονηραδες για το μαλλι και το στυλ μου. Εκτος και αν θελετε να τα πουμε 1vs1 απο κοντα.

Τελος παντων θα τα πουμε στη συναυλια :wink:

<3 <3 <3

πλακα κανεις ετσι ? τρολαρεις απλα για να περασει η ωρα κ να γινει τζερτζελες ?:lol:

Και μολις μαθαμε τον λογο που δεν θα ερθουν οι Neurosis ποτε στην Ελλαδα οσο ειναι ακομα στο σταδιο της ΙΔΕΑΣ :Ρ

άμα δεν κατάλαβες που κόλλαγε η αναφορά μου στην ανωτάτη κομμωτική, παράτα τα και τράβα μάζεψε ραδίκια.

Καλα με σενα θα τα πουμε απο κοντα σιγουρα, γιατι θες να στις βρεξει καποιος που να ξερει απ’ αυτη τη δουλεια.
Εχεις βαλει και τη φωτογραφια σου πολυ εξυπνος εισι. μολις κλεισουμε το γενικο και πεταξουμε τα κυπελακια στον Γοριλα σας ,φανταζομαι ηδη το επομενο στιγμιοτυπο που θα σαι πεσμενος στο πατωμα και θα πιανεις την κοιλια σου απο τον πονο.

Λοιπον ΠΟΛΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ…

[SIZE=“4”]ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑ!!![/SIZE]

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !!! (ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ!!!)

Nταμπλ ποστ, πήγα σήμερα για εισιτήρια και ακόμα δεν έχουν πάει στο τίκετ χάουζ. Οκ, ωραίες οι γιορτές, αλλά έχουμε και συναυλίες ρε Βένερεητ!

Το ίδιο έπαθα και εγώ εχθές, πήγα να πάρω (για δεύτερη φορά) και μου είπαν ότι δεν έχουν βγεί ακόμη. Και η συναυλία είναι σε μία εβδομάδα. Ωραία…

βγήκαν. Πήρα το #007

Πήρα και εγώ σήμερα, Νο 25. Δεν πάει και άσχημα. Τους περισσότερους τους βλέπω να παίρνουν κατευθείαν στην πόρτα, οπότε φαντάζομαι μία εκατοστάρα θα την έχει σίγουρα αυτή τη φορά!