SEPTIC FLESH - DARK FUNERAL 06.01.2012 Thessaloniki-Block 33,07.01.2012 Athens-Fuzz

ΤΗΣ ΠΟΡΝΗΣ!!!:):):):):):):):slight_smile:

Ναι, ναι, ναι!! Συνεχιζετε το γαμάτο (συναυλιακά) φθινόπωρο με έναν, όπως όλα δείχνουν, γαμάτο (συναυλικά χειμώνα)!

Α εμείς εδώ πάνω θα έχουμε και τους descending, τέλεια! Τιμή ξέρουμε? Θα χουν και Σωτήρη οι flesh ή θα παίζουν πάλι με τα λαπτοπ?

Ωραιο λαιβ! Και με descending μεσα θα ειναι ακομα καλυτερο. Ξερουμε τιποτα για τιμη;;

Δεν κανει λαηβ ο Σωτηρης εδω και καιρο.
Αφου και Πατρα τελευταια φορα επαιξε λαηβ το 2001-02 αν δεν απατωμαι.

Πάντως άμα πας και πατήσεις το space στο λαπτοπ του φώτη θα σταματήσουν να παίζουν όλα εκτος απ’ τα ντρας :lol:

Πάντως 1-2 χρόνια πριν που είχα δει SepticFlesh στην Πάτρα, ο Σωτήρης είχε παίξει σε εκείνο το live.

O Σωτήρης έκανε το 2011 εμφανίσεις με Septic Flesh στο εξωτερικό. Αν τον δούμε και στο τουρ με τους Amon Amarth θα ναι θετικό σημάδι.

[SPOILER]Το αρνητικό σημάδι βεβαίως βεβαίως είναι ότι αφού ανακοίνωσαν για Ελλάδα οι Flesh λογικά τους κλαίμε τους Amarth:cry::cry::cry:[/SPOILER]

λάθος φίλε μου…

ΤΗΣ ΠΟΥΤΑΝΑΣ λέγεται!!! :lol::lol:

SEPTICFLESH THE GREAT MASS GREEK TOUR
30.09.2011 - Τρίκαλα @ Κεντρική Πλατεία w/Descending & Show Your Face
01.10.2011 - Ιωάννινα @ Boxx Live Stage w/Meden Agan,Bloodpact & Hell Poemer
02.10.2011 - Αγρίνιο @ Dewars Club w/Guests
06.01.2012 - Θεσσαλονίκη @ Block 33 /Descending *
07.01.2012 - Aθήνα @ Fuzz Live Music Club w/Heavier Than God *
*Special Co-Headline Show w/ Dark Funeral

Λοιπον ολο το ζουμι ειναι το γεγονος οτι επεστρεψε ο Dominator στους DF κι οτι οσοι παρευρεθουν θα απολαυσουν εναν απο τους κορυφαιους ντραμερς του extreme metal των καιρων που ζουμε.

Εχω δει τους DF 3 φορες στο παρελθον κι αν και απ τις αγαπημενες μου μπαντες, live δεν μπορω να πω οτι ηταν κατι το τρομερο μ εξαιρεση τη τελευταια φορα οπου τους ειχα πετυχει με Dominator οπου εσπειραν (Βrutal Assault 09).

Υπο αυτη την προυποθεση ναι αξιζει κανεις να τιμησει το live.

Mε το κεφαλαιο “Septic Flesh Live” δεν ασχολουμαι!!! Φοβερα studio albums και το φετινο μεσα στα 5-6 κορυφαια, αλλα επι σκηνης [-X. Μονο ενας Φωτης να σωζει τη κατασταση κι απο κει και περα τσιρκο Μεντρανο!!!

κανα 25 το βλεπω

25 polu polu duskola mallon gia 30ari+ paei to prama… Oso gia thn skhnikh parousia twn septic flesh tha sumfwnhsw me ton parapanw, kathws mporei na exoun polu wraio show alla ektelestika den ginetai na mhn akoumpas to mpasso oute deuterolepto kur seth…:stuck_out_tongue:

Ζουν ακόμη οι Heavier Than God;

Βασικά ξεφτίλα να παίζουν οι Septic Flesh headliners ε…

Επειδη ειναι Ελλαδα. Aπ οτι εχω ακουσει και σε αλλες περιπτωσεις στο παρελθον που ηταν να παιξουν με καποιο ξενο ονομα στην Ελλαδα τελικα δεν γινοταν επειδη οι SF εθεταν σαν ορο απαραβατο να ειναι headliners το ξενο ονομα δεν δεχοταν συνηθως κατι τετοιο κι ετσι απλα δεν υπηρχε συμφωνια.

Καλη συναυλια θα ειναι, δε λεω, αλλα θα προτημουσα αν ελεγε ο Σεθ κανενα καλο λογο ωστε να ερθει και στο ελλαντα το υπερτατο σχημα Amon amarth, Septic flesh, As I lay dying… Βεβαια αμα ερχοταν αυτο το σχημα δε θα το γλυτωναμε το 40αρι στην τιμη…

Εγω θα τα εδινα… Ποσο νομιζεις να παει τωρα? Κατω απο 30 δεν παει… :confused: Αρα καλυτερα να εδινες 40 και να ακουγες τις μπανταρες που ανεφερες απο πανω :stuck_out_tongue: Οχι οτι τωρα δε θα δωσω τα 30 αλλα νταξει, κουβεντα να γινεται

πολλά δεν είναι 30?? για κάνα 25άρι το κόβω…

νομιζω θα ειναι 20αρι ,κατι τετοιο εχω ακουσει…