Ποιοσ γουσταρει επανασυνδεση sepultura?ghg

hj

Εγώ.

Me 2

egw den polikegome kiolas :smiley: :smiley:

Αρχικά πότε διαλύθηκαν και δεν το πήρα είδηση!?!?!? :lol:
Σοβαρά τώρα, όλοι πιστεύω που γουστάρουν τους seps θα προτιμούσαν πίσω απ το μικρόφωνο τον τρελόκαφρο max από εκείνο το δίμετρο πράμα που ούτε να γκαρίξει σωστά δεν μπορεί! :evil:

Η Βραζιλία είναι καλύτερη στις γκόμενες και στους μάγους της μπάλας…

back to the bloody roots και γραμμή γιάτις ζούγκλες του Αμαζονίου,αν και το νέο LP λέει είναι πολύ καλό & σχίζει καλτσοδέτες …

Με τέτοιο nickname την καλύτερη μπάντα στην ιστορία της μουσικής, θα πρέπει να προσέχεις τι λες…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

akomh thymamai ta 5aria sto hammer otan bghke to roots… hm. eppphrease polles nu mpantes too… karga ksystra.

well oi seps twra den pianoun 1. oi soulfly - bgazoun ta idia kai ta idia… mou einai ligo ews poly adiaforo to ti tha kanoun, an kai o kisser -eipe oti DEN… alla mallon THA

Gurisei dn gurisei dn me poliapasxolei giati dn prokeitai na allaksoun kateuthinsh (mousika)… oi kales thrash meres tous perasan anepistreuti…

Θαρρώ πως καλύτερα τα πράγματα να μείνουν ως έχουν. Ξαναζεσταμένο φαγήτο δε τρώγεται, τουλάχιστον όχι ευχάριστα. Στη τελική τώρα έχουμε και τους seps και τους soulfly

Με τέτοιο nickname την καλύτερη μπάντα στην ιστορία της μουσικής, θα πρέπει να προσέχεις τι λες…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]
Yes master Tellis…Οστόσο σε παραπέμπω στο τελευταίο τεύχος του Rock Hard .παρουσιάση Roots ηχογράφισης με τη φυλή Χavantes στα βάθη του Αμαζονίου…και όκιλούμε γιά ένα πανανθρώπινο ηχητικο μνημείο…άσχετα άν δυσκολεύςι τα αυτιά …είναι ΤΕΧΝΗ ΥΨΗΛΗ…μπροστά από την εποχή του… :wink:
O Ritchie είναι ένας ημίθεος επι της ΓΗΣ…πάντα και διά παντός…

Με τέτοιο nickname την καλύτερη μπάντα στην ιστορία της μουσικής, θα πρέπει να προσέχεις τι λες…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]
Yes master Tellis…Οστόσο σε παραπέμπω στο τελευταίο τεύχος του Rock Hard .παρουσιάση Roots ηχογράφισης με τη φυλή Χavantes στα βάθη του Αμαζονίου…και όκιλούμε γιά ένα πανανθρώπινο ηχητικο μνημείο…άσχετα άν δυσκολεύςι τα αυτιά …είναι ΤΕΧΝΗ ΥΨΗΛΗ…μπροστά από την εποχή του… :wink:
O Ritchie είναι ένας ημίθεος επι της ΓΗΣ…πάντα και διά παντός…[/quote]

Μετά την τελευταία σου δήλωση, σε συμπαθώ πάντα και διά παντός…

ΚΑΙ ναι γουστάρουμε επανασύνδεση Sepultura με Cavalera κι ας μην ξέρουν τα μαγικά του Giovanni

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

και γω φίλε …Θες να τα φτιάξουμε… :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ειμαι και θαυμαστής σου χρόνια…που σε διαβάζω…και είναι τιμή μου να ομιλώ μαζί σου…ένα σημένον πολιτικό τοπικό παράγωντα ακούωντα metal… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Πως με βρίσκεις …Τη ψυχασθένεια μου την έχω και γώ,χο,χο,χο,

Τα φτιάχνω μαζί σου μόνο για το nickname σου, όχι για τα υπεδυπόλοιπα…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

oksw giousoufakia tou halford.

Όχι και Halford ρε μάστορα… Είπαμε να είμαστε gay, αλλά όχι και gay και άσχημοι. Πάει πολύ…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Nai καλά…Αν ημουν η Cristine του avatar μου,ή έστω τουλάχσιτον η Avril Lavigne,νομίζεις ότι θα με χιλοπιτάριζες…Mε 16 κωλοτούμπες θα έτρεχες και συ και η άλλη η λουλού ,που πιάνει στο στόμα του το Halford… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Μήπως ήμαστε of topic… 8O :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Νομίζω οτι έχουμε φύγει εντελώς εκτός θέματος. Εσείς οι παλαιο-γκλαμ ρόκερς, ακόμα και στα μπουζούκια να πάτε για τους ήρωες με τα κολάν και τις περμανάν θα μιλάτε… Όχι τίποτα άλλο, αλλα για να δείξετε οτι κατα βάθος, δεν θέλατε να πάτε Πέγκυ, αλλα σας κάλεσε μια φίλη και μπλα, μπλα, μπλα…

Παρακάλω μονάχα τους Θράσερς του ρόκινγκ να συμμετέχουν σε συζητήσεις περι θρας, διοτι περαιτέρω επίδειξη ασχετοσύνης θα αρχίσει να με συγχίζει… Όβερ!

αυτές οι κουβέντες περι Ριτσι Σαμπορα με κουράζουν.

Στο ψητό. Θα την θεωρούσα μία άκρως εμπορική κίνηση. Σίγουρα όλοι θα έτρεχαν να τσεκάρουν τι έβγαλαν ο Max και οι Seps μαζί. Μπορεί και να έβγαινε κάτι καλό, αλλά διόλου ειλικρινές. Όχι λοιπόν. Ψηφίζω (με το ζόρι) όχι.