Ποιοσ γουσταρει επανασυνδεση sepultura?ghg

Deikse dynamh,prepei na to antekseis kai ayto… Min ta paratas megale…

Τελικα ο in_flames εφαγε ban ή ακομα???

Eimai kata tou ban kai yper tou lithovolismou… :lol: :lol: :lol:

Για να μην παρεξηγηθώ, ότι είμαι η αιτία που τρώνε κάποια παιδιά ban με τον In flames όσο προλάβαμε μιλήσαμε μέσω pm στα οποία του εξηγούσα το όλο σκηνικό, δηλαδή να μην παίρνει και τόσο σοβαρά αυτά που γράφω, γιατί γενικώς είμαι γραφικός…Δεν κατάλαβε το παλικάρι και εξανέστη δικαίως με τις μαλακίες μου… pm με το ανάλογο περιεχόμενο έστειλα και στο άλλο παλικάρι τον masterblaster, ο οποίος προφανώς δεν το είδε και συνέχισε να με κράζει… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
On topic ότι είναι 70’s 80’s εγώ το γουστάρω (ακόμα και Venom) επειδή είναι της ηλικίας μου… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Ζητώ ταπεινά από τους admin να unban τον In flames, ο οποίος μένει Στοκχόλμη… Είναι κρίμα κι άδικο να μπανάρονται Σουηδοί, τη στιγμή που τα Φινλανδάκια επιστρέφουν δριμύτερα…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
unban τον In flames, νοιώθω υπέυθυνος…

Με δάκρυα στα μάτια διάβασα το τελος της ιστορίας τούτης, όπως την έγραψε ο φίλος Τελισβας. Συγκινήθηκα. Ναι. Το παραδέχομαι. Η ρομαντική ιστορία αγάπης, η κοινωνική ανέλιξη, και τέλος η αποδοχή του φτωχού πλην τίμιου λοστρόμου έσπρωξε βίαια μια παχιά σταγόνα δάκρυ να κυλήσει απο το ματί στο μάγουλο μου και εως ότου να χαθεί μεσα στη πυκνή γενειάδα μου. Μπαγασάκο. Μας συγκίνησες και πάλι, εως ότου να μας χαρίσεις το λυτρωτικό εκείνο τέλος που ταιριάζει σε κάθε αρχαία (μα και σύγχρονη) τραγωδία…

κλαπ-κλαπ-κλαπ

(Να φύγω τώρα γιατι έχω να ταϊσω και τον κροκόδειλο)

και ο λοστρόμοε σνσφώνησε…ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ,ΣΤΟ ΚΑΖΑΝΙ…ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ…ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ…
χα…χα…χα…Το επόμενο επισόδειο με το μικρό λούστρο ,ή το ΣΑΛΕΠΙΤΖΗ… :stuck_out_tongue:

O κροκόδειλος χέστηκε στο κλάμα…

Efyge o In_Flames alla…irthe o AC/DC!!!

Και με το παραμικρό (τονίζοντας το αυτό) θα φύγει μια και καλή και αυτός. End of conversation.

Giati re magka Kourou ti eisai esy edw pera?

admin

Xωρίς καμμιά δόση ειρωνίας και με απορία,ώς καινούργιοι στο φόρουμ θα θέλαμε κάποια ενημέρωση,περί των admins & συντονιστών…του φόρουμ…όχι τιποτε άλλο μη διαταυρωθούμε ποστικά,και επέλθει χρήση ΕΞΟΥΣΙΩΝ είς βάρος μας, από ΑΓΝΟΙΑ…
Επίσης θεωρώ την στάση του τσαμπουκαλεμένου AC/DC ,εφόσον δε δίδονται περαιτέρω εξηγήσεις,παραπάνω λογική,λόγω ότι εφαρμόζει τους κανόνες αμφιισβήτησης της ΡΟΚ μουσικής,κατά παντός είδους επιβολής ΑΡΧΗΣ & ΕΠΙΒΟΛΗΣ ΕΞΟΥΣΙΑΣ…και αν όλα αυτά φαίνονται ΘΕΩΡΗΤΙΚΟΛΟΓΙΕΣ, δυστυχώς στη πραγματική ΖΩΗ ,δεν είναι καθόλου αστεία ΟΛΑ ΑΥΤΑ…και όταν ζητάς τα δικαιώματα σου,συνίθως παίρνεις α…
ΨΙΟΥ…
ANARCHY in UK-To έχουν παίξει ποτέ οι Sepultura ρε παιδιά,γιά να μην είμαι και off-topic…Σκέφτομαι να μελωποιήσω το Anarchy in Greece…
Φιλικά…γιατί δεν είμαι μεγαλωμένος με ΠΙΑΝΟ & ΓΑΛΛΙΚΑ, άλλα με μέταλλο και thrash…

admin[/quote]
Thanks Tellι,γιά την ενημέρωση ,όμως γιά να μη μπερδεύεται ένας καινούργιος ,δε θα πρεπε να φέρει κάποιοα διακριτικά,όπως σε όλα τα ΠΥΡΑΜΙΔΩΤΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ & ΑΣΚΗΣΗΣ ΕΞΟΥΣΙΩΝ …π.χ ΣΤΡΑΤΟΣ,BUSSINESS,CAPTAINS, ΜASTERS κλπ…

ΑΥτό πάλι φίλε ACDC, μου θυμίζει ,Η ΜΕΡΑ ΦΕΥΓΕΙ ,το Johny WAcker ερχεται…χα…χα…
Αν υπονοείς ότι είσαι το ίδιο πρόσωπο με τον in flame,θα πρέεπι να σου πω , ότι δεν είναι η υβριστική φρασεολογία,άνευ χιούμορ ,η πρέπουσα ,γιά το φόρουμ,γιατί σίγουρα κάποιοι θα ενοχλούνται…και αν αρχίζαμε όλοι έτσι ,θα ήταν ζούγκλα ,και εσύ ο ΜΟΓΛΗΣ…χα…χα…

admin[/quote]
Thanks Tellι,γιά την ενημέρωση ,όμως γιά να μη μπερδεύεται ένας καινούργιος ,δε θα πρεπε να φέρει κάποιοα διακριτικά,όπως σε όλα τα ΠΥΡΑΜΙΔΩΤΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ & ΑΣΚΗΣΗΣ ΕΞΟΥΣΙΩΝ …π.χ ΣΤΡΑΤΟΣ,BUSSINESS,CAPTAINS, ΜASTERS κλπ…[/quote]

Βασικά εγώ μέχρι πριν από λίγο καιρό είχα το διακριτικό grafikos…

Ωστόσο στην πορεία το άλλαξα και έβαλα το ακόμα πιο grafikos

“Ο Blackmore, ο Malmsteen, ο Norum και όλοι οι άλλοι να πανε να…”

File mou rainbow tha symfwnisw s’auto pou les alla prwton den iksera ti einai o Kourou kai deuteron lyse mou tin eksis aporia!Ama egw imoun o Moglis esy tha isoun i Arkouda?

Δηλαδή είσαι και σύ βρε θηρίο ,Μaster(οf puppets)…,Πλάκα τα γαλόνια κλπ…Γιατι΄δε μας προείδοποίησες…Εγώ με μιά φώτο της κορούλας σου,στο avatar σε γνώρισα…
Να σου ζήσει ,άλλα σου ρίχνω γιατι έχω 2 παιδιά (χωρίς τα εξώγαμα)
Το Γερμανό γυό του Blackmore ,εξ’ωγαμο που παίζει σε στύλ Europe,πιστεύω να έχεις μπει στο site του…
,Λες κάποτε να μπορέσω να ανέλθω κοινωνικά,και να αποκτήσω και εγώ ο κακομοίρης ,ένα status ,να ζώ glamourus,με trendy ντυσιματάκι και λεφτά…???
Και μετά θα σου πω εγώ ,που θα πάει το ΡΟΚ,και άν είναι Life-style κατ` επιλογή…
Μ’εχρι τότε ,οφείλω να ΥΠΗΡΕΤΩ ΠΙΣΤΑ ΚΑΙ ΤΥΦΛΑ ,ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ & τους ΚΑΝΟΝΕΣ & ΝΟΜΟΥΣ…που θεσπίζουν ,γιά μένα όλοι οι άλλοι ,ΧΩΡΙΣ ΕΜΕΝΑ.για΄το καλό μου…ΠΑΡΙΣΤΑΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΠΡΟΒΑΤΟ…Μπέέεεεεεεεεεεεεεεεεεεε…
Εννοείται οτι χιουμορίζω…χα…χα…
Ρώτα και τον ANgel in Black…

Μαρέσεις , γαιτί είσαι ΕΤΟΙΜΟΠΟΛΕΜΟΣ.....και δεν αφήνεις να πέσει κουβέντα κάτω.....ΓΟΥΣΤΑΡΩ.....Ναι θα ήμουν η αρκούδα ,που τη λέγανε ΜΠΑΛΟΥ, και γιά να ξεκολλήσεις απο το να είσαι στη τσίτα,δεν έχω πρόβλημα να βαράς το ΤΑΜΠΟΥΡΑ και ΓΩ να χορεύω ,στο σκοπό......χα.....χα.. ΑΠό αυτοσαρκασμό,ΓΡΑΦΙΚΟΤΗΤΑ και καραγκιοζηλίκι ,ποζεριλίκι όσο γουστάρεις...Μακάρι να ταν σ αυτό το επίπεδο ,ανταλλαγής χαρακτηρισμών τα προΒΛΗΜΑΤΑ…Δε θα μασταν ΒΛΗΜΑΤΑ… :lol: :lol:

Plaka plaka eixa ksexasei pws lene tin arkouda!Tespa kanena provlima dike mou!Isa isa kai o Moglis metalas itan kai makrymallis!Alitheia sou lew!Ton eixa petyxei se mia synaullia!

Μaster(οf puppets) εγώ μην με βρίζεις… Μaster οφ μάπας ίσως… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Όπως λέμε μάπα το καρπούζι

Παιδιά ή κορίτσια είναι;

Δεν χώραγε κι αυτόν στην υπογραφή…

Το τελευταίο κοστούμι που αγόρασα γράφει "συνταξιούχος πορνοστάρ
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Θες δεν θες, αυτό το υπηρετείς… Εκτός αν δεν πάρεις τις νέες ταυτότητες του Σατανά…

Επιτέλους κατάλαβα ότι κάνεις χιούμορ… Είπες τη μαγική λέξη… ANgel in Black
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: