Sepultura @ stage volume 1 , 3/7/2014

Πηγε κανεις χθες? Ποσο κοσμο ειχε, αδειο το μαγαζι? Εν τω μεταξυ ειχα ξεχασει οτι ηταν χθες και ημουν στο Μοναστηρακι εκεινη την ωρα και μετα ειδα 2-3 με μπλουζακια της μπαντας και το θυμηθηκα.

Ελα ντε,τι εγινε ρε παιδες? 'Η δεν πηγε κανεις ή ηταν τοσο χαλια που ουτε να το σχολιασουν δεν θελουν.

Ψιλοάδεια ήταν, αλλά η μπάντα είχε κέφια και πέταγε τη μια τραγουδάρα μετά την άλλη. Territory ο χαμός. Επειδή είχε χώρο ελεύθερο έπαιζε μόνιμο moshpit. Νομίζω παίξανε καλύτερα από την προπέρσυνη στο fuzz.

200-250 με το ζόρι ! Αλλα ηταν καλα. Οπως τα λεει ο αποπάνω

Η ιστορια και το ονομα των SEPULTURA δεν αξιζουν να εχουν σε συναυλια 250-300 ατομα. Δεν ξερω βεβαια τι γινεται στο εξωτερικο και ποσο περισσοτερο κοσμο μαζευουν, αλλα ισως καποιοι θα επρεπε να ξανασκεφτουν το line-up αυτου του συγκροτηματος και γενικοτερα την μελλοντικη πορεια. Σιγουρα τους υποστηριζουν πολλοι, αλλα…

Τα εχω γράψει και αλλου. Πεμπτή+Neurosis+ 2 χρονια πριν ηρθαν… Παντως ηταν καλα…

παλι μεσα μπηκανε με sepultura.

…άρα θα κάνουμε Kairos να τους δούμε…γαμώ τις αφραγκιές μου που τους έχασα και φέτος#-o

:):!:

Βαση της ιστοριας τους και του αριθμου σκουπιδιων που εχουν κυκλοφορησει, και πολλοι ηταν οι 250-300.:stuck_out_tongue: