Ο Shadowcaster στο θέατρο (no giaourtia please)!

  1. guys,καλα οργια :stuck_out_tongue:
    αλλα τι ωρα ειναι η παρασταση???

Στα οργια ή στο θεατρο ??? :stuck_out_tongue:

Στα οργια ή στο θεατρο ??? :P[/quote]

στο θεατρο φυσικα…!

στα οργια δε με προσκαλεσαν :cry: :cry: :cry: :stuck_out_tongue:

στον χιππικο ερωτα οποιος θελει ερχετε! αρκει να ειναι καταλληλα ντιμενος/η(στην αρχη γιατι μετα ολα τα βγαζει) :stuck_out_tongue:

παντως λεω να το ματαιωσω γιατι αντι να πατε στην παρασταση θα ερθετε στο party… :stuck_out_tongue:

αχχαχχαχα.δεν το ηξερα πως υπαρχει dress code και για τις παρτουζες :stuck_out_tongue:
ενιγουει, η ολη ιδεα ακουγεται αρκετα εφυης, δεδομενου οτι στο γυμνασιο ειχα ως ειδωλο την τζανις τζοπλιν…καλο παρτακι λοιπον σας ευχομαι 8) 8)

ΥΓ.τον κοκκινοτριχη ρε παιδια, τι τον θελετε? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol:

o κοκκινοτριχης φερνει τισ γυναικες… :stuck_out_tongue:
δες ντυσιμο
http://www.karenlynngorney.com/hippies.jpg

o κοκκινοτριχης φερνει τισ γυναικες… :stuck_out_tongue:
[/quote]

Κι οι υπολοιποι κρατατε τσιλιες για μενα.

o κοκκινοτριχης φερνει τισ γυναικες… :stuck_out_tongue:
δες ντυσιμο
http://www.karenlynngorney.com/hippies.jpg
http://www.mtholyoke.edu/courses/rschwart/hist255-s01/boheme/hippies.jpg[/quote]

κατι σαν τσατσα δηλαδη?χουχαχαχχαχαχ :stuck_out_tongue:

Α, εμενα πρεπει να λεει κοκκινοτριχη. Κοκκινες τριχες εχει ο κωλος σου, εγω καστανοξανθος ειμαι. :stuck_out_tongue: Και παρε γυαλια. Λαβ.

χουχαχαχαχχαχχα.βασικα δεν ειμαστε ολοι τοσο τριχωτοι οσο εσυ :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
(ποσο μαλλον μια princess 8) )
και γυαλια εχω , κατι φοβερα ηλιου dnky .μυωπιας κτλ δε χρειαζομαι :smiley:
(σοβαρα τωρα, ειχα δει μια φωτο στο μσν απο εκεινο το παρτυ στη θεσ/νικη και ισως απο εκει μου δημιουργηθηκε η λαθος εντυπωση.)

αλλα δεν εχει κ μεγαλη σημασια το χρωμα λαβ :stuck_out_tongue: 8) ετσι κι αλλιως ετσι οπως εισαι λαβ :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: 8) 8)
(πλακιτσα)

__Μας κατέστεψες Bluez!! Δε θα έρθει κανείς στην παράσταση, όλοι στο χίπικο όργιο θα πάνε… μη σου πω ότι ούτε εγώ δε θα πάω στην παράσταση για να έρθω!! :lol: :lol:

__Η παράσταση θ’ αρχίζει -κλασσικά- στις 9:15 κάθε μέρα εκτός Δευτέρας. Το Σάββατο μάλλον θα έχει ΚΑΙ απόγευμα, αλλά δεν ξέρω ώρα (ακόμα)…!

__Για Κρήτη… δύσκολο… είναι θέμα του ΔΗΠΕΘΕ Ιωαννίνων και μέχρι στιγμής, ΙΣΩΣ πάμε Κύπρο, αλλά για Κρήτη (τέλεια θα ήταν) δεν έχει ακουστεί κάτι…

__Therion, gια Θεσσαλονίκη τελικά άκυρο -λόγω ανταγωνισμού απο Led & Bluez!! :lol: :stuck_out_tongue: :lol: Σοβαρά τώρα, μακάρι να ΄ρθούμε…! Αν έχω κανένα νεότερο… :wink:

__Μοντε, σε περιμένω, μιας και είσαι και του θεάτρου… Και όντως, το γάλα ήταν ΥΠΕΡΟΧΗ παράσταση… Πολύ καλό κείμενο απο τον Κατσικονούρη, ΦΟΒΕΡΗ σκηνοθεσία απο τον Μαστοράκη (όχι αυτόν του Gold φυσικά!!), και ο Παπαχρόνης με την Παπαδημητρίου, ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΙ! Δυστυχώς την είδα φέτος που δεν παίζει πλέον ο Γιάννος (παίζει στον MacBeth).

__Θα σας περιμένω και backstage με τον Karvou και τον Ryche (στην παράσταση δυστυχώς δεν μας έντυσε με rock μπλούζες h ενδυματολόγος, αν και ακούγονται μερικές πολύ καλές και κλασσικές ροκιές… 8)

Έκανα πολλή προσπάθεια για να ξεθάψω το συγκεκριμένο τόπικ, αλλά ευτυχώς το βρήκα ! Και όλα αυτά γιατί…

Μόλις άνοιξα το Αθηνόραμα κ έπεσα πάνω σε μια φωτογραφία του τρυφερού, του ταλαντούχου, του κοσμαγάπητου, του άρχοντα της κάτω παύλας, του ανθρώπου που όλοι αγαπάμε, του ατόμου που θα του βγάλουν μια μέρα την μπλούζα Dream Theater με κοπίδι (έχει κολλήσει πάνω του τόσο καιρό που την φοράει), του ένα και μοναδικού τιτανομεγιστοτεράστιου Shadowcaster

Το περίφημο έργου του κάνει αβαν πρεμιέρ στις 26/2 ! Πρέπει να κανονίσουμε όλοι οι ενδιαφερόμενοι να πάμε μαζί, να τον αποθεώσουμε κ μετά να τον σείρουμε σε κανένα μπαρ για τα υπόλοιπα…

Μαζί με την ξανθούλα θεότητα της φώτο !

Πείτε ποιοι είστε μέσα !

Δε το συζητάμε!!! Σαφώς και είμαι μέσα!!!

Έχει φώτο το αθηνόραμα? γιατί στο σάιτ τους δεν βρήκα τίποτα… Πάω να το πάρω!!!

(εγώ πάντως θα σας έρθω με μπλούζα Dark Side of the Moon!!!)8) 8) 8)

Count me in :smiley:

Μεσα, αλλα τι ωρα ειναι η παρασταση??? Ειναι σημαντικο γιατι εχω αρκετα εκεινη τη μερα. Και σε ποιο Θεατρο παιζετε ???

__Να, κάτι τέτοια κάνετε και ντρέπομαι… :stuck_out_tongue:

__Χαχα! Monte, ΘΑ ΠΩ ΣΤΗΝ ΑΣΠΑΣΙΑ, να έρθει μαζί μας… :wink: Βέβαια, στην πρεμιέρα, μπορεί να έχουν έρθει δικοί της και να έχει “κλείσει”… :lol:

_Την φωτο απ’ το Αθηνόραμα, την έχει -σε μικρότερο μέγεθος- ΕΔΩ. Μου είπαν πως μας έχει και το Τηλέραμα (αν θυμάμαι καλά) και μας έχει και το “Εγρα και Ημέρες” του ΕΠΕΝΔΥΤΗ σε μία άλλη τεράστεια photo!!

__H παράσταση αρχίζει 9:00, αλλά οκ, στανταρ αφήνουμε κι ένα δεκάλεπτο -αλλά πιο μετά αναγκάστηκα στον εξώστη -που δεν είναι και ό,τι καλύτερο…! Ελάτε όποτε θέλετε, χαρά (ΜΕΓΑΛΗ) και τιμή μου. :slight_smile: Η παράσταση της Δευτέρας, θα είναι για το Αθηνόραμα και θα είναι μάλλον περισσότερο “πρόβα τζενεράλε” -ΟΧΙ βέβαια πως δεθα τα δώσουμε όλα! :wink: 8) Οπως σας βολεύει!!


Υ.Γ. δυστυχώς στην παράσταση δεν διάλλεξα εγώ το τι μπλούζες θα φοράω… Αλλιώς θα έσκαγα μύτη κάθε μέρα και με μία διαφορετική! Ramones, Theater, ACDC κλπ, απ’ όλα τα είδη! :smiley: 8)

Λοιπόν δεν θα πάμε στην πρεμιέρα, γιατί θα γίνεται της μουρλής κ ο έξοχος φίλος μας θα έχει τρεχάματα. Το κουαρτέτο των γραφικών (κοζυ, μοντεκρίστο, κάρβου κ ανγκμαρ) θα συνεδριάσει, θα αποφασίσει κ θα ανακοινώσει πότε θα πάει.

Φυσικά όποιος θέλει να έρθει είναι ευπρόσδεκτος !!

Απ’ότι διάβασα θα παιχτεί Δευτέρες και Τρίτες. Προτείνω να πάμε τη Δευτέρα 5/3. Πείτε, πείτε !

Σήμερα τον είδα ΚΑΙ στον “ταχυδρόμο”. Παντού είσαι ρε άτιμε !

Εγω παλι προτεινω να παμε την Δευτερα 10/3 για να παΜε και να μην παΤε απλως.

Θα κατεβεις στην Αθηνα ρεεεεεε ???

10/3 είναι Σάββατο ρε μπόμπο. 12/3 εννοείς…
Εγώ είμαι μέσα και για τις 12!