Shora μαζι με Yndi Halda

Jan 18 2009 9:00P
SHORA (new album) + YNDI HALDA (new album) KYTTARO LIVE - ATHENS

Δε παιζει. Οι Shora δεν ειχαν διαλυσει; :?

Νταξ δε παιζει.

Οσοι ακουτε ποστροκ, να πατε ΟΛΟΙ. Πω, θεικο πακετο.

οχι, απλα ο καθενας ασχολιοτανε με κατι αλλο εκτος απο τη μπαντα. στο σαητ λενε οτι μεχρι το 2010 θα εχει βγει και το επομενο του malval. αναμονη.

το λαηβ μην το χασει κανενας πουστροκερ.

Bλέπω καλά??? 8O8O8O8O8O

8O8O8O ουτε εγω βλεπω καλα !

8O8O8O[SIZE=“6”]ΟΡΙΣΤΕ???[/SIZE]

ΠΕΘΑΙΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

Ντάξει…

2008: Explosions
2009: Yndi Halda

Δε γίνονται αυτά!!!

(σόρι που σπάμαρα στις κυκλοφορίες)

HALDA REEEEEEEEEEEEEEEEE

Ναι ρε γαμωτο.

Ρε. Ρε. Ρε. Ενημερώστε κάποιος και την γιαγιά. Μη με αφήνετε στα σκοτάδια και το τήλιο. Ινφο. Περιληπτικά. Κάτι. Πλιζ;;;;; :-s

Shora??? πατε καλα?? ααααααααααααααααααααααααααμοκ
Malval ρεεεεεεεεεε

Λογικό η Rope να παρεξενεύεται…
Αυτό το θρεντ όντως αποτελεί υπόδειγμα γονιμης ανταλλαγής απόψεων! :lol::lol::lol::lol:
Ο Άνγκμαρ ποσταρε το νέο, και οι υπόλοιποι είμαστε σε φαση:
“σξκδαηκξσ ξσκαξσηδξσ ξκσξαηδιθευηεξδ =P~=P~:o:o”

Oι shora είναι ένα ΚΟΡΥΦΑΙΟ ελβετικό ποστ-ροκ γκρουπ με μόλις ένα δισκο, το ανυπέρβλητο “malval” προ 3ετίας (νομίζω). Έκτοτε τα ίχνη τους χάθηκαν, μέχρι χτες που μάθαμε το νέο!
Λογικό να μας έρθει κεραμίδα…:lol:

Tου ΣΠΑΣΑΝ κεραμμύδια

Ego mallon eimai o monos pou theorei to Malval os ena apla kalo album…

Rope ego theoro oti oi Yndi Halda einai 10 klaseis anoteroi gia ton aploustato logo oti exoun tosi dynami sto synaisthima osi eixe i pressa pou ekane pita ton Terminator sto Terminator 1 :lol:

Daz τα λες αυτα γιατι σε χωριζει ενας ωκεανος απο το Γκρισ.
Αληθεια δεν σ’αρεσει το Malval ?

Genika me tous Elbetous den ta pao kala ektos yperelaxiston eksaireseon. 8)

Είμαι σίγουρος ότι εννοείς τους Celtic Frost :stuck_out_tongue:

Arxige xtypises sto eyaisthito simeio. A pa pa. Den thes tin gnomi mou gia types san tous Celtic Frost. Tipota Monkey 3 , Gotthard, elaxistous…

Nαι ρε συ, έχω καταλάβει τα γούστα σου, γι’αυτό έβαλα το εμότικον στο τέλος.

ον-τόπικ: Μέχρι Ιανουάριο λοιπόν, λιώνουμε δισκογραφία Yndi Halda :slight_smile:

Makari na eixan polla. Mou kanei ligo entyposi to paketo giati den exoun kai oi dyo poly yliko. Ayto to skeftike kaneis?

Kαι οι Yndi μόνο ένα EP έχουν? Τώρα το είδα. Wtf?

Profanos tha paizoun kai alla pou emeis pou den tous exoume dei live akoma den tha ta kseroume. Etsi kanane kai oi CBP oi opoioi eixan ena album, released kai dyo albums sto perimene kai paiksane pano apo 2 ores :lol: