"Should Obama Be Killed?"

Μην ασχολείστε. Απλά αφού έφαγα χυλόπιτα από τα κόμματα και δεν πέταξα για τις εκλογές, βρήκα έναν άλλο τρόπο για να πετάξω εύκολα και τζάμπα στην Αμερική (μάλλον Κούβα θα με στείλουν). Μπορείτε να σπαμάρετε από κάτω άφοβα.

:p:p:p

Mπορώ να χρησιμοποιήσω αυτή την πρακτική για να βρεθώ στο Maryland DeathFest τζάμπα?
Κι ας με απελάσουν μετά.

όχι, αλλά αν έρθεις μαζί μου θα δεις τους Sodom. Σε διπλανά κελιά θα είμαστε σύντομα…

γκαανταλφ,φλααααει γιου φουλς.νοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοου

Αι ριμειιιιινννννννν

Στηριζουμε Obama pot smoker !

και αν υποθέσουμε ότι πας φύλακα, πόσο καιρό θα πρέπει να κάτσεις μέσα???μετά πρέπει να φύγεις από την χώρα και να μην ξαναπατήσεις ποτέ???


Now playing: Anorimoi - Mpougiournti kiofte toutou gkremos
via FoxyTunes

Αν και είσαι ον τόπικ, που σε κάνει οφ τόπικ γιατί το θέμα είναι να είστε οφ τόπικ κι όχι ον τόπικ σε αυτό το τόπικ, θα αποφασίσω να γίνω κι εγώ για λίγο οφ τόπικ απατώντας σου ον τόπικ στο οφ τόπικ ερώτημα σου μέσα σε τούτο το τόπικ. Σε παρακαλώ όμως να μένεις από εδώ και πέρα ον τόπικ όντας οφ τόπικ γιατι εδώ ειναι ένα τόπικ του οφ τόπικ και πρέπει να ειστε ον τόπικ οταν λέμε οφ τόπικ. Ορίστε λοιπόν και η ον τοπικ απάντηση μου στο οφ τόπικ ερώτημα σου.

Δεν έχω ιδέα!

Το πολλ αυτο δε τοκανε ενας ανηλικος στις ΗΠΑ ? :stuck_out_tongue:

Ον τοπικ πλζ:p

χαχαχαχαχαχ είμαι στο πάτωμα!!!χαχαχαχαχαχ πραγματικά δεν έχεις να κάνεις ΑΠΟΛΥΤΟΣ τίποτα αυτή τι στιγμή χαχαχαχαχαχαχ…

:bow2::bow2::bow::bow: το ποστ!χαχαχαχα

ελπίζω τώρα να είμαι ον τοπικ:roll:


Now playing: Anorimoi - Ase katw to dikanno giagia
via FoxyTunes

Karvou κοίτα να μπλέξεις με Ιντερπολ αγόρι μου.

Πως τα κατάφερες, μέχρι και η Κυριακή έρχεται! :stuck_out_tongue:

Ο Καρβούς έγραψε ΙΣΤΟΡΙΑ…

Στην αρχή έστειλα στο ΠΑΣΟΚ που έμαθα πως δε χρειάζεται να γίνεις μέλος και θα μου έβρισκαν με 70? πήγαινε-έλα. Εννοείται τους είπα πως θα τους ψηφίσω. Το πρόβλημα όμως ήταν πως το ΠΑΣΟΚ χέστηκε για τους ψήφους κι έτσι όσοι πρόλαβαν πρόλαβαν. Εγώ δεν πρόλαβα.

Μετά πήρα στη ΝΔ και μου είπαν με ποια κυρία να επικοινωνήσω. Επικοινώνησα μαζί της και της είπα πως θέλω να τους ψηφίσω. Ήταν η γυναίκα του τύπου από το ΠΑΣΟΚ που είχα μιλήσει πριν και έτσι γειώθηκα κι από εκει (ποιες οι πιθανότητες ε;)

Μετά πήρα το ΚΚΕ και μου το έκλεισαν το τηλέφωνο όταν έμαθαν πως είμαι από τη Ζυρίχη.

Μετά πήρα τους οικολόγους και μου είπαν πως οι ψηφοφόροι τους ξεκίνησαν για Ελλάδα την προηγούμενη εβδομάδα μαζί με τα ποδήλατα τους.

Μετά πήρα το ΣΥΡΙΖΑ και μου είπε πως και οι 2 θέσεις στο βαγονέτο που είχαν νοικίασει είχαν καπαρωθεί και έτσι θα έπρεπε να πάρω ένα βαγονέτο μόνος μου και να κουνάω το μοχλό πάνω κάτω μόνος μου. Είπα πως δεν αξίζει τον κόπο.

Μετά πήρα το ΛΑΟΣ που με απείλησαν και μου το έκλεισαν γιατί τυπικά είμαι μετανάστης στην Ελβετία.

Λες να ρωτήσω και στην εξωκοινοβουλευτική;

ΚΛΑΙΩ!!

και για να μην ξεχνιόμαστε, η Κυριακή έχει βυζιά…:stuck_out_tongue:

Εγώ κλαίω και με τα 3, χαχαχαχαχαχαχαχαχ μάλλον όχι κλαίω και είμαι στο πάτωμα…χααχχα


Now playing: Anorimoi - Stasou ligo
via FoxyTunes

γιατι πρεπει να φαγουριζετε τοσο ρε π*****τριχες.