Silver : Νέο μέλος (και πιστέψτε με) πολύ όμορφο!

Παρακαλώ όλα τα παιδάκια του forum και δη τα αγοράκια να καλως ορίσουν τη silver! :wink:
Υπέροχο παιδί, πολύ γέλιο και πολύ όμορφή…!!

Ληγούρια (ξέρετε σε ποιούς απευθύνομαι) ορμάτε!!! :lol: :lol: :lol:

Silverάκι … καλώς ήρθες! :wink:

ευχαριστω για τα καλα σου λογια αγαπημενε μου!

Μην τους κόβεις έτσι ξερά ρε μωρό με τέτοιου είδους χαρακτηρισμούς!
Άσε να μπούν και κάτι ξενέρωτοι ποζεράδες να σ’αρχίσουν στα παπατζιλίκια και να γελάσουμε μετά με την ψυχούλα μας!! :lol: :lol:

Τέλη, Αντρέα, γερο-Δημήτρη…η Κατερίνα!! :wink:

Εγώ έχω προσπαθήσει πολλάκις να την φέρω στο Texas κάποια Δευτέρα, αυτή δεν έρχεται!!
Βάλτε εσείς τα δυνατά σας!

Πλάκα - πλάκα, Κατερινάκι ψήνεσαι για Texas το βράδυ?
Δεν θα το ξενυχτήσουμε ιδιαίτερα…απλά να πάμε να γνωρίσουμε τα “καθίκια” του forum!
:lol: :lol: :lol: :lol:

Ψηνομαι… αλλα θα φερεις και το amore μου? Την χριστινουλα???

Αν παραμείνει και το βράδυ κλειστό τα μαγαζί, έχουμε κανονίσει να πάμε.
Καλή φάση…κάτι μου λέει ότι θα ρίξουμε πολύ γέλιο σήμερα!! :lol: :lol:

Α, ναι! το ειχα ξεχασει αυτο! Η πρωτη μερα μετα απο τοοοοοσα χρονια που θα ειναι κλειστο το μαγαζι μας! Πλακα θα εχει για τεξας… ειναι καφριλα night σημερα? :lol:

Σου ειπα οτι προσπαθω να κοψω το τσιγαρο? :frowning:

Εγώ θα είμαι το βράδυ γερομπισμπίκηδες…

Σήμερα είναι AOR - poser βραδιά.
Παίζει μουσική ο Σειρινάκης (μεγάλος ποζεράς) και το χαμμένο κορμί που απάντησε ότι θα είναι το βράδυ είναι τρελλός fan των Europe…καταλαβαίνεις επίπεδο!!! :lol: :lol: :lol:

Κι εγώ κάνω κάποιες απέλπιδες προσπάθειες αλλά σήμερα θα κάνουμε μία εξαίρεση άμα πάμε στο Texas. :wink:

Europe??? πρωτη φορα ακουω καποιον να ειναι τρελος φαν!!! Τεσπα, ο καθενας με την τρελλα του!
Εκανα εξαιρεσουλα το σαββατο… Απο το πρωι εκανα καταχρησεις. Συγχηστικα βλεπεις… και το βραδυ στο υπεροχο κλαμπ 22 που ημουν επρεπε μαζι με τις βοτκες που κατεβαζα να κανω και κανα τσιγαρακι παραπανω για να εκληματιστω αναιμακτα…! 8)

Μα δεν είναι κι άλλος…μόνο ο Τέλης είναι ο μοναδικός τους fan!! :lol: :lol: :lol:

δεν μου ειπες για το ποκιτο… πως ηταν? καλα περασες?

Να φανταστείς είμαι πιο ωραίος κι από τον Joey Tempest…

Να φανταστείς είμαι πιο ωραίος κι από τον Joey Tempest…[/quote]

Οπως ηταν τοτες ή οπως εχει γινει τωρα? Γιατι αμα ισχυει το πρωτο, συζηταω την συμμετοχη μου στο φαν κλαμπ των europe :wink:

Να φανταστείς είμαι πιο ωραίος κι από τον Joey Tempest…[/quote]

Οπως ηταν τοτες ή οπως εχει γινει τωρα? Γιατι αμα ισχυει το πρωτο, συζηταω την συμμετοχη μου στο φαν κλαμπ των europe :wink:[/quote]

Δεν έχει σημασία… ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ

Γεια και απο μενα .

Και μπαινω κατευθειαν στο ζουμι … αν θελεις να κοψεις το τσιγαρο ΔΥΣΤΥΧΩΣ μα ΔΥΣΤΥΧΩΣ πρεπει να κοψεις και το ΣΕΞ , σκεψου το λοιπον σοβαρα … και κανε οτι ειναι να κανεις .

Εγω το εχω αποφασισει … ΣΕΞ με ΤΣΙΓΑΡΟ καπακι μεχρι θανατου .

Ο Τελης δεν χρειαζεται να το κοψει , αλλα να αρχισει να καπνιζει τσιμπουκακι σαν καλος παππους που ειναι …

Αχ? δεν μπορώ να αντισταθώ και να μην καφριλιάσω εις βάρος σου…

Είχα την εντύπωση πως είχες κόψει το τσιγάρο? και φυσικά μαζί με αυτό και όλα τα άλλα που πάνε μαζί του? σεξ? καφέ? ξενύχτια? κ.π.α?.

Αχ? δεν μπορώ να αντισταθώ και να μην καφριλιάσω εις βάρος σου…

Είχα την εντύπωση πως είχες κόψει το τσιγάρο? και φυσικά μαζί με αυτό και όλα τα άλλα που πάνε μαζί του? σεξ? καφέ? ξενύχτια? κ.π.α?.[/quote]

Καλημερα φιλτατε

Οχι δεν θα κοψω ουτε τα ξενυχτια, ουτε τα ποτα, ουτε τον καφε και ασφαλως δεν τιθεται θεμα για το σεξ… ειπαμε να κοψουμε το καπνισμα οχι να μονασουμε! Ελεος… :lol:

Άστον ρε silver, μην του δίνεις σημασία, επειδή έχει κόψει αυτός το σεξ (όχι με τη θέλησή του :wink: ) θα πρέπει όλοι να μείνουμε ανέραστοι! :lol:
Και που να άνοιγε τα μάτια του χθες βράδυ και να σ’έβλεπε … και μετά ας έβγαινε να σου πει να κόψεις το σεξ!! :lol: :lol:

Γεια σας ρε παιδιά!

Έλειψα μερικές μέρες (αρκετές δηλαδή!) και γίνεται χαμός βλέπω! Τι να κάνουμε, άτιμη δουλειά που μας ξενιτεύεις!

Silver καλώς ήρθες! Βλέπω τους άντρες του forum να κόβονται για πάρτη σου! Slekkas ιδιαίτερα, καλά το πας το ψήσιμο!

Τι κάνετε ρε παιδιά? Ενδιαφέρον όπως πάντα το θέμα του sex (εγώ απέχω εδώ και λίγο καιρό όντας προσφάτως χωρισμένη!), αλλά όπου να’ναι λέω να ξαναπώ δυναμικά στο άθλημα! :wink:

Όσο για το τσιγάρο, κι εγώ το’χω κόψει αλλά μετά το sex πάντα ένα τσιγαράκι λέει τρελλά!!

Άντε, ελάτε ν’ανάψουμε το site μεσημεριάτικα, που είστε ρε σεις???

Γεια σου Morgan! Καλως σας βρηκα! 8O

Ο Slekkas ειναι αγαπητο φιλαρακι απ’τα παλια και στηριγμα μεγαλο!

Διακοπουλες ησουν??? Τυχερουλα…

Καλα μετα το σεξ (και ειδικα αμα εχει πετυχει τα μαλα η συνευρεση) το τσιγαρο ειναι must… Ορισμενα πραγματα δεν αλλαζουν ποτε…

Μη μασας με χωρισμους… Η ζωη ειναι ωραια και το σεξ ακομα πιο ωραιο! :oops: :oops: :oops: :wink: