Silver : Νέο μέλος (και πιστέψτε με) πολύ όμορφο!

Τι διακοπούλες, σεμινάρια έκανα, κλειδαμπαρωμένη απ’το πρωί μέχρι το βράδυ!

Λέω να ξαναβγώ στην γύρα όπου νά’ναι, μια φίλη λέει ότι η καλύτερη ανάταση είναι η αντικατάσταση! Ευτυχώς που έχουμε τους φίλους μας τελικά! :slight_smile:

Όταν κάνω το επόμενο τσιγάρο μου θα κάνω party πάντως! :wink:

Ελα ρε συ… εχει περασει τοσος καιρος?
Δεν πειραζει παντως… ετσι, γιατι αμα δεν σου λειψει κατι δεν το εκτιμας!
Ελπιζω το επομενο τσιγαρο να ειναι πολυ επυτυ-χυμενο :wink:

Τι σεμιναρια εκανες εαν επιτρεπεται?

Κοίτα, εξαρτάται τι εννοείς “πολύς καιρός”. Για μένα είναι πολύς, αυτή την φορά τουλάχιστον! Thanks για τις ευχές, καλοδεχούμενες!

Τα σεμινάρια αφορούσαν client management, εντάξει μέχρι ένα σημείο αλλά πόσα θ’ακούσεις γι’αυτό? Και δεν είχε κι ούτε έναν ωραίο γκόμενο γαμώτο!

Πού είσαι ρε morgane, σε χάσαμε τόσο καιρό!
Τουλάχιστον, πήγανε καλά τα σεμινάρια ή τσάμπα χρόνος?? :!:

Σοφή κουβέντα!!
Άντε … κι εμείς αντικαταστάτρια ψάχνουμε, αλλά είναι λίγο δύσκολα τα πράγματα! :oops:

…ειδικά αν είναι σαν τη silver!! :wink: (μαλαγανιές)

…εγώ θα κάνω όλο το πακέτο!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

…εγώ θα κάνω όλο το πακέτο!!! :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Λες να πάρουμε κανένα πούρο? :wink:

Αμάν, χάλια τα έκανα με τα quotes! slekkas, διάβασε και στο ενδιάμεσο!

Πωπω βαρεμαρα θα ταν… ειδικα αμα δεν παιζει και κανα καλο θεματακι να ξεστραυωθει λιγακι το ματακι και να μπει φρεσκο αερακι στο μυαλουδακι!

slekka με καλοπιανεις πολυ τωρα τελευταια… εχεις καιρο να …μαμησεις??? :stuck_out_tongue:

Ουδής αναντικατάστατος!!
Καλοί/ες οι πρώην αλλά οι επόμενες/οι θα είναι ακόμα καλύτερες/οι, σε όλους τους τομείς!
Το sex άλλωστε είναι το πιο εύκολο (εντάξει, όχι για όλους Angel_In_Black)…στην επικοινωνία χάνουμε λίγο την μπάλα!!

Μαζί??? :?: :?: :?: 8O :lol: :wink:
Θα πρέπει να σε γνωρίσω πρώτα, να πιούμε μία μπύρα βρε αδερφέ… :wink: :lol:

Στο’πα εγώ βρε, σε ψήνει πολύ το παιδί! Για ξαναδές το!

Εγώ φταίω βρε νούμερο, που προσπαθώ να σε εντάξω στη ζούγκλα αυτού του forum γλυκά, μη σε φοβήσουν και λακίσεις!! :wink:

Αλλά για να λέμε την αλήθεια…10 μέρες!! :slight_smile:
Εντάξει, καλά είμαστε ακόμα! :wink:

Ουδής αναντικατάστατος!!
Καλοί/ες οι πρώην αλλά οι επόμενες/οι θα είναι ακόμα καλύτερ/εςοι, σε όλους τους τομείς!
Το sex άλλωστε είναι το πιο εύκολο (εντάξει, όχι για όλους Angel_In_Black)…στην επικοινωνία χάνουμε λίγο την μπάλα!!

Μαζί??? :?: :?: :?: 8O :lol: :wink:
Θα πρέπει να σε γνωρίσω πρώτα, να πιούμε μία μπύρα βρε αδερφέ… :wink: :lol:[/quote]

Υπάρχει πρόβλημα στην επικοινωνία η αλήθεια είναι, ή μάλλον παντελής έλλειψη! Δεν ξέρω τι παίζει αλλά κανείς δεν μιλάει πια, τις μισές φορές είσαι σε μια σχέση και δεν ξέρεις τι σου γίνεται! Και στο sex βέβαια, υπάρχουν κι οι χημείες (εκτός των λοιπών προσόντων!)

Όσο για το πούρο διεστραμμένο μυαλό… θα δούμε! :oops:

Εγώ φταίω βρε νούμερο, που προσπαθώ να σε εντάξω στη ζούγκλα αυτού του forum γλυκά, μη σε φοβήσουν και λακίσεις!! :wink:

Μωρο μου εσυ! Σε πειραζω το ξερεις!!! :stuck_out_tongue:

Αλλά για να λέμε την αλήθεια…10 μέρες!! :slight_smile:
Εντάξει, καλά είμαστε ακόμα! :wink:[/quote]

Ποτε εγινε πριν απο 10 μερες?
Α, μηπως ηταν δωρο γενεθλιων? 8)

Συμφωνω καργα με την Morgan… Οι σχεσεις εχουν γινει πολυ ψυχοφθορες πλεον… Αγαπας αγαπιεσαι μονο και μονο για να παιδευεσαι και να παιδευεις…

Αυτα λεγαμε και χθες το βραδυ στο τεξας με τον slekka… Ησουν κι εσυ Μοργκαν?

Και τώρα που το ξαναδιαβάζω…σαν συνταγή της Βέφας είναι!
“θεματάκι”, “ματάκι”, “αεράκι”, “μυαλουδάκι” !
“Μετά σωτάρουμε και λίγο σκορδάκι και σβήνουμε με κρασάκι τη σαλτσούλα μας…”
:lol: :lol: :lol: :lol:

Και τώρα που το ξαναδιαβάζω…σαν συνταγή της Βέφας είναι!
“θεματάκι”, “ματάκι”, “αεράκι”, “μυαλουδάκι” !
“Μετά σωτάρουμε και λίγο σκορδάκι και σβήνουμε με κρασάκι τη σαλτσούλα μας…”
:lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Αμα δε τρωγετε ρε μωρο τι να κανουμε? πρεπει να το “μαγειρεψουμε” λιγακι!!!

Πλακα πλακα, η μαμα σημερα εχει παστιτσιο! γιαμ γιαμ! :lol:

Χα Χα :lol:
Κάπως έτσι πάρτο, ήταν λίγο μετά! :wink:

Καλή η χημεία, έχει να κάνει κι αυτή με το μυαλό.
Το πώς παίζει ο ένας με το μυαλό και τις αισθήσεις του αλλουνού!! :oops:

Αυτό μου αρκεί…!! :wink:

Άσε ρε silver, έχω αρχίσει ν’αναρωτιέμαι τι είναι τελικά η αγάπη, και γενικά οι σχέσεις… Εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω τίποτα, ειδικά γιατί κάθε φορά την πατάμε με τον ίδιο τρόπο… Δεν είμουν texas χτες βράδυ, έχω λίγο τις κλειστές μου…

slekkas, το μόνο που έχω να πω είναι “άντρες!” Αν και cliche, όλοι ίδιοι είστε βρε παιδί μου!

Χα Χα :lol:
Κάπως έτσι πάρτο, ήταν λίγο μετά! :wink:

Καλή η χημεία, έχει να κάνει κι αυτή με το μυαλό.
Το πώς παίζει ο ένας με το μυαλό και τις αισθήσεις του αλλουνού!! :oops:

Αυτό μου αρκεί…!! :wink:[/quote]

Για πες μας λοιπόν γιατί μου φαίνεσαι και ψαγμένος (?!), τι πρέπει να παίζει κατά την γνώμη σου? Για να δούμε αν θα καπνίσουμε και το πούρο δηλαδή!

Ελα βρε μοργκαν μην απογοητευεσαι… θα περασει κι αυτο και θα ρθουν κι αλλα… Ετσι κυλαει και εχει κατα εναν διεστραμμενο τροπο, νοημα η ζωη…
Εκει που δεν καταλαβαινεις κατι γινεται και ανατρεπει ολα τα δεδομενα και ξαφνικα τα εχεις καταλαβει ολα… το πακετο ειναι οταν δεν σου αρεσουν αυτα που μολις καταλαβες… Γι’αυτο μερικες φορες ειναι καλυτερα να μην καταλαβαινεις!

Οσο για τον slekka ειναι αντρας απ’τους λιγους!

Μη με ξενερώνεις…καλά το πήγαινες μέχρι τώρα!
Ομοίως μπορώ να πετάξω κι εγώ ένα “γυναίκες” και να λήξει εδώ το θέμα!!
Ο καθένας (άντρας/γυναίκα) είναι ξεχωριστός.
Λογικό είναι οι περισσότεροι/ες ν’ακολουθούν τις μαλακισμένες επιταγές της εποχής, που είναι η βλακεία, το ψώνισμα και η επιφανειακή αντιμετώπιση της ζωής!
Θέλει γερό στομάχι και τρελλά αποθέματα υπομονής για να βρεις κάτι που ν’αξίζει πραγματικά!

Κι επειδή με ρίξατε τώρα…την κοπανάω και πάω να την πέσω! 8)

Καλό απόγευμα κορίτσια… :wink: