Silver : Νέο μέλος (και πιστέψτε με) πολύ όμορφο!

Συμφωνώ απόλυτα! Έχω αρχίσει να καταλαβαίνω και ξενερώνω περισσότερο γαμώτο, δεν μ’αρέσει να τα ισοπεδώνω όλα! :cry:

Μη με ξενερώνεις…καλά το πήγαινες μέχρι τώρα!
Ομοίως μπορώ να πετάξω κι εγώ ένα “γυναίκες” και να λήξει εδώ το θέμα!!
Ο καθένας (άντρας/γυναίκα) είναι ξεχωριστός.
Λογικό είναι οι περισσότεροι/ες ν’ακολουθούν τις μαλακισμένες επιταγές της εποχής, που είναι η βλακεία, το ψώνισμα και η επιφανειακή αντιμετώπιση της ζωής!
Θέλει γερό στομάχι και τρελλά αποθέματα υπομονής για να βρεις κάτι που ν’αξίζει πραγματικά!

Κι επειδή με ρίξατε τώρα…την κοπανάω και πάω να την πέσω! 8)

Καλό απόγευμα κορίτσια… :wink:[/quote]

Το ζήτημα είναι αν θα τ’αναγνωρίσεις όταν το βρεις, και αν θα το αντέξεις για να κόψουμε την πλάκα… Η αγάπη είναι εντελώς αλτρουϊστική, αυτό το αντέχεις? Εγώ πάντως ανακάλυψα προσφάτως πως όχι… Κι όταν βρεις αυτό που θες, τι κάνεις? Πολεμάς γι’αυτό ή απλά τ’αφήνεις να δεις άν έρθει (ή ακόμα αν γυρίσει?..)

Καλή ξεκούραση!

Και πιστεύεις ότι αν ήξερα ακριβώς τι θέλω ή τι θέλουν οι άλλοι γύρω μου…θα ήμουν μόνος?? :?: :?:

:? Κάτι τέτοια μου λες και με ξαφνιάζεις!! :lol: :lol:
Φιλάκια

Και πιστεύεις ότι αν ήξερα ακριβώς τι θέλω ή τι θέλουν οι άλλοι γύρω μου…θα ήμουν μόνος?? :?: :?:

:? Κάτι τέτοια μου λες και με ξαφνιάζεις!! :lol: :lol:
Φιλάκια[/quote]

Το μόνο που μπορώ να σου πω είναι να προσπαθείς να επικοινωνείς μες την σχέση. Δεν είναι κακό να συζητάς, ή και να διαφωνείς πολλές φορές. Μόνο έτσι μαθαίνεις τον εαυτό σου, αλλά και τους άλλους. Αντέχεις λοιπόν? :frowning:

μα δεν νομιζω να ειναι οτι πλεον δεν συζητας ή δεν διαφωνεις… νομιζω οτι ειναι καθαρα θεμα αποψεων… Και το γεγονος οτι ολα εχουν γινει τοσο ευκολα που κανεις δεν καθεται να ασχοληθει. Δηλαδη, οταν αυτος ή αυτη δεν μπορει να επικοινωνησει οχι γιατι δεν το θελει, αλλα γιατι πολυ απλα δεν μπορει να το “πιασει” γιατι ολα τα εχει ετοιμα στο χερι απο κει και περα τι επικοινωνια να εχεις?

Δεν βρισκεις ευκολα ανθρωπους για να μπορεις να κανεις μια συζητηση της προκοπης. Ποσο μαλλον να κανεις και σχεση σοβαρη. Εχουν γινει ολα τοσο ευκολα που εν τελη, ειναι πανδυσκολα να τα συλλαβουμε! 8O

Δεν το είχα σκεφτεί έτσι να σου πω… :? Εννοείς ότι απλά όλοι είναι “κακομαθημένοι” και δεν το ψάχνουν καθόλου? Κι όταν όλα φαίνονται να είναι καλά, γιατί ξαφνικά χαλάνε? Βαρεμάρα?

Silver μ’άρεσε η κουβέντα μας, δυστυχώς αύριο θα’μαι κλειδαμπαρωμένη πάλι και θα μου λείψετε! :frowning:

Λέω να την κάνω κι εγώ σιγά-σιγά, καλό απόγευμα…

Υ.Γ. Θα την βρούμε την άκρη στο τέλος, που θα πάει! :smiley:

Οκ μοργκαν! θα συνεχισουμε την κουβεντουλα!

Καλο σου απογευμα και καλη ξεκουραση!

Φιλακια

Πολυ αργοπορημενο αλλα καλωσηρθες…

Καλα τι βλακειες λετε μεσημεριατικα , και εσυ ρε Slekkas συμμετεχεις ? ου ρε οργιο , λοιπον η βδομαδα προσαρμογης τελειωνει σημερα , αυτην την ωρα , αντε γιατι θελω να βρισω και δεν μπορω γιατι ειπα να κανω μια εξαιρεση ετσι για να σπασει ο παγος … αλλα εσεις ξεφυγατε και σας σιγονταρει και ο ανωμαλος Ηeavymetalas .

Tωρα οσο για αυτο που αναφερθηκε , ατακες του τυπου “αντρες” κλπ κλπ κλπ εχω να δηλωσω κατι το οποιο οι αντρες θελω να πιστευω θα καταλαβουν τι εννοω (εκτος αν βγει κανας “γλεντζες”

Λοιπον τη σημερον ημερα και με αυτα που εχουμε δει ολοι , το μοναδικο που εχω να πω ειναι οτι τις γυναικες πλεον δεν μπορουμε να τις παιρνουμε στα σοβαρα αλλα μονο απο πισω .

Οσο για τις γυναικες , παω στοιχημα οτι θα λυσσαξουν απο το κακο τους αλλα πφφφφφφφφφ !!!

you wrote…

Μεσα επεσες.

Που ειναι οι αλλες κοπελες του φορουμ να σε κραξουν γι’ αυτο που 'γραψες;

Εχουν παει κομμωτηριο να κανουν περμανντ να καψουν και αλλο το λιγοστο μυαλο που τους εχει απομεινει. 8)

Και για να μη πειτε οτι ειμαι μισογυνης κλπ κλπ που ειναι και η ευκολη απαντηση για σας … τις γυναικες τις λατρευω … οταν ειναι μουγκες . 8)

…και δεν μπορουν να σου την πουν δηλαδη.Α ετσι κι εγω λατρευω τα καρπουζια.Οταν δεν εχουν κουκουτσια.

…και δεν μπορουν να σου την πουν δηλαδη.Α ετσι κι εγω λατρευω τα καρπουζια.Οταν δεν εχουν κουκουτσια.[/quote]

Σορρυ ξερεις τι ειναι να θελεις να ηρεμησεις , μετα απο μια ολοκληρη μερα στην δουλεια , και να σου σπανε τα @@ με την καθε λαλακία που τους κατεβαινει , η οταν πας να κοιμηθεις να εχουν παστωθει με τις κρεμες νυχτος και ειναι σαν το φαντασμα της οπερας , ξερεις τι ειναι να εχουν παγωμενα ποδια , η να σου κολλανε σαν βδελες για να τις ζεστανεις? ξερεις τι ειναι να ξυπνας και να βλεπεις το χαρο μπροστα σου ?
Μουρμουρα suks :evil:

Συγνωμμη η μουρμουρα με τα παγωμενα ποδια τι σχεση εχει;Εγω δεν γκρινιαζω παντως αλλα τα ποδια μου ειναι παγος. :oops:

΄Δηλαδη μια γυναικα που θα ηταν μεσα στην μιζερια ειναι γκρινιαρα και “μουρμουρα” αλλα αν ειναι μεσα στην τρελη χαρα δεν την παιρνετε στα σοβαρα… :?
Ε η επιστημη σηκωνει τα χερια ψηλα.

Ειδες για αυτο ειπα στην αρχη οτι ειναι “πολυ” αυτο που λεω και επειδη εισαι γυναικα δεν θα το καταλαβεις γιατι εκτος των αλλων οι περισσοτερες ειναι και Ο.Π.Ε.

Είναι η παγκόσμια μέρα των ζώων…κ ως φιλόζωες δεν του απαντάμε…

Δείξε κ συ λίγη συμπόνοια στο άτομο… :evil:

Υ.Γ Χρόνια Πολλά σε όσους γιορτάζουν…

μίλησε ο Ε.Π.Ε. χχαχαχαχαχαχαχαχαχα

[quote=“Bloody_Angel”]

μίλησε ο Ε.Π.Ε. χχαχαχαχαχαχαχαχαχα[/quote]
χα καλο!!! :lol: