Silver : Νέο μέλος (και πιστέψτε με) πολύ όμορφο!

[quote=“Bloody_Angel”]

μίλησε ο Ε.Π.Ε. χχαχαχαχαχαχαχαχαχα[/quote]

Πω Πω ενα αστειο .γινεσαι προβλεψιμη ΒLoody_Angel τοσο πολυ που βαριεμαι να πω οτιδηποτε … πφφφφφφφφφφφφφ

Και σου είπα να το πετάξεις το πτώμα? μύρισε, πάλι?

[size=1][και ξέρεις? όπου ?πτώμα?, για σένα μιλάω?][/size]

Δες ρε που ολες αμεσως βγαλανε τα φτυαρια…Τστστστστς

Τα ?φτυάρια? πεθάνανε? ζήτω ο Εκσκαφέας?

Ποιες ολες , οτι απεμεινε απο αυτες εννοας Κωστα , κομπλεξικες ρε , δεν αντεχουν τις αληθειες . :wink:

Ετσι ειναι οποιος εχει την μυγα…ψαχνει και την σφιγγα μετα

Α οπότε εσύ τις γυναίκες δεν μπορείς να τις “παίρνεις” γενικότερα (μπουαχαχα)

Και επειδή είχα πάει κομμωτήριο τις προάλλες και “κάηκα” στο ντεκαπαζ, για εξηγήστε μου τι είναι τα Ο.Π.Ε και τα Ε.Π.Ε που τσαμπουνάτε?

προβλέψιμη? χχμμμ…για να σου δώσω το πλεονέκτημα…

Υ.Γ…"“πφφφφφφ”"???..σου πέρασε από το μυαλό να κάνεις μπάνιο?

Είπανε οι άνθρωποι της αυτογνωσίας και της μετριοφροσύνης? [size=2]θα χειροκροτούσα αλλά έχω τενοντίτιδα? [/size]

Έχω και μια μύγα, μήπως τη θέλει κανείς?

Κρατα την γιατι θα σου χρειαστει…

Πρέπει να το έχουμε ξανασυζητήσει αυτό? δεν ξέρει, που είναι το μπάνιο του? [και τι είναι, φυσικά]

Ποιες ολες , οτι απεμεινε απο αυτες εννοας Κωστα , κομπλεξικες ρε , δεν αντεχουν τις αληθειες . :wink:[/quote]

Έχεις γίνει βαρετός…σταμάτα να προσάπτεις σε όλες τις γυναίκες τα χαρακτηριστικά εκείνων που μπλέκεις…

Οκ την κρατάω την μύγα μου αφού δεν την θέλει κανένας

Bloody_Angel , το πφφφφφφφφφφφ ξερεις οτι δεν εχει να κανει με βρωμα και το μπανιο αλλα με απαξιοση ,

Αzza μου σε συμβουλευω να ξαναρχιζεις απο την πρωτη δημοτικου για να μαθεις αναγνωση , οσο για το Ο.Π.Ε. .

Οντα Περιορισμενης Ευθυνης

DeathΒitch οπως βλεπεις δεν σχολιαζω τωρα τελευταια τα δικα σου ποστ , γιατι ειμαι φιλοζωος και σε αφηνω να χαρεις λιγο οτι και καλα μου την λες .

Αν ήσουν πραγματικά φιλόζωος, θα είχες αυτοκτονήσει εδώ και χρόνια?

[size=2][δεν ζω περιμένοντας απάντηση? ][/size]

Οντως αν ημουν πραγματικα φιλοζωος θα σου ειχα παρει και κοκκαλο …

Εγώ πάλι Αντρέα μου θα σε συμβούλευα να πας σε ένα IQ school αν υπήρχε αλλα δεν υπάρχει… :frowning: γουατ ε πιτι!

__Λοιπόν… για το κομπλεξικές ο Angel έχει δίκαιο. Πραγματικά δεν περίμενα να απαντήσετε κορίτσια, και σίγουρα δεν περίμενα να απαντήσετε έτσι.

__Αφού, καλύτερα απο τον καθένα, ξέρετε ότι ο μόνος που χάνει είναι ο ίδιος… τι τσιμπάτε; Είναι κρίμα να έχει μπλέξει με βλάμμένες (ελά, υπάρχουν πολλές και το ξέρετε…) και ακόμα πιο κρίμα να έχει καταλήξει στο “δε μπορώ να βγάλω άκρη μ’ αυτές, οπότε γίνομαι ηδονιστής και κυνικός”. Οχι τίποτα άλλο, γιατί όπως κι εσείς γνωρίζετε, χάνει όλα όσα μια πραγματική ΓΥΝΑΙΚΑ έχει να προσφέρει σ’ έναν άντρα. Δηλαδή όλο της το είναι.

__Angel, κι ένας φίλος μου πέρασε αυτή ακριβώς τη φάση πριν απο λίγο καιρό. Απο τη μεριά σου καλά κάνεις. Κάτι θα ξέρεις κι εσύ, κάτι θα έγινε -δεν ξύπνησες ένα πρωί και άρχισες να πιστεύεις αυτά που πιστεύεις, right? Οπότε, μην ασχολήσαι, κράτα τα πράγματα απλοποιημένα προς στιγμήν, ΑΛΛΑ, φιλική συμβουλή… ΜΗΝ κλείσεις την πόρτα. 8)

__Εύχομαι να βρεις μία κοπέλα που να σε κάνει να αναθεωρήσεις και να παίρνεστε όπως γουστάρετε και όχι μόνο σωματικά… :wink:

Eμ βεβαια οταν ακουτε αληθειες , δεν ξερω τι παθαινετε ολες και ταραζεστε , προσεχτετο ομως γιατι θα σπασει το δερμα και θα κανετε ρυτιδες

Αzza Πιστευω να εκανες ντεκαπαζ στο κομμωτηριο και οχι στο φουρνο μικροκυμματων ετσι ? :twisted: