Silver : Νέο μέλος (και πιστέψτε με) πολύ όμορφο!

Αλήθειες ε?..Γενικευμένες προσωπικές εμπειρίες…

Να σου πω Shadowcaster το περιμενα οτι θα τρελενοντουσαν ολες , και ακομα δεν εχεις δει τιποτα χαχ χαχα .

Ναι εχω μπλεξει και με βλαμμενες αλλα και με σωστες αλλα αυτο δεν εχει να κανει , με το να καθοντε να λενε ττσσσσ αντρες , οπως εχει αναφερθει πιο πανω … ε σορρυ οταν ακους κατι τετοιο ε καποιος απο εμας πρεπει να ριξει το επιπεδο του και να τους τα πει straight γιατι το εχουν κανει πιπιλα .

Και οπως ειπα δεν ειμαι μισιγυνης , οποτε και τις γυναικες τις λατρευω αλλες γιατι ειναι σωστες και αλλες γιατι το εχουν σκασει απο pet shop και μου ξυπνανε τα φιλοζωικα ενστικτα .

συμφωνώ απόλυτα μαζί σου…γιατί απλά τα ίδια θα μπορούσε να γράψει κ μια γυναίκα…με τις ανάλλογες διορθώσεις…

συμφωνώ απόλυτα μαζί σου…γιατί απλά τα ίδια θα μπορούσε να γράψει κ μια γυναίκα…με τις ανάλλογες διορθώσεις…[/quote]
__Αλήθεια; Θα είχε πολύ ενδιαφέρον να μου πεις ποιες θα ήταν αυτές οι διορθώσεις!

Υ.Γ. Χαίρομαι που συμφωνούμε… :wink:

Υ.Γ. Δηλαδή Angel, να περιμένω ακόμα μεγαλύτερες αντιδράσεις;! 8) Να φανταστώ ότι αναφέρεσε στις υπόλοιπες που θα δούνε το θέμα αύριο ε;

Τι ψάρια θα’ μασταν αν δεν τσιμπάγαμε Shadowcaster???
Και άλλωστε είπαμε, έχουμε plenty of μύγες και τις μοιραζουμε απλώχερα!

Ε στο κομμωτήριο βέβαια Angel In Black εκεί που πάω κάθε βδομάδα και κάνω την κουπ μου και φτιάχνω και νύχια και τα λέμε με τις φιλενάδες (εργαζόμενες - πελάτισες) για το πόσο μλκες είναι οι άντρες και τα σχετικά!

Τι κρίμα έχασα τόσο όμορφους διαλόγους, αλλά ποτέ δεν είναι αργά…
Τώρα τι τσακώνεστε για μαλακίες… Αφού άνδρες και γυναίκες είναι μαλάκες/σμένες εκατέρωθεν… Γίνετε όλο gay σαν τον Angel in Black και τον Unholy μήπως βρείτε την εγκεφαλική σας σορροπία…
Azza my love τον τσάκισες τον φλώρο το μισογύνη… Σε ποιο κομμωτήριο πας; Τρελαίνομαι με τις γυναίκες που προσέχουν τα νύχια τους…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Όταν λέω ότι ο ποζεράδες είναι καμμένοι … δεν με ακούει κανείς!! :lol:

Ρε μπούρδα Καραβάγγο…τι πίπες αραδιάζεις κι έχεις και την απαίτηση να σου απαντάνε σοβαρά!! :?:
Είναι η γνωστή περίπτωση “όποιος καεί με το χυλό φυσάει και το γιαούρτι?”
Επειδή εσύ έχεις πικραθεί από μερικές ηλίθιες όπως λες, σημαίνει ότι τραβάμε μία γραμμή και τις διαγράφουμε όλες?
Όπως οι περισσότερες γυναίκες είναι στόκοι, άλλο τόσο κρετίνοι είναι οι περισσότεροι άντρες! Δεν έχει να κάνει με το φύλο του καθενός αλλά με τη γαμημένη την εποχή μας!
Όπως πολύ σωστά είπε η silver στην αρχή του topic (πριν μπεις και του πετάξεις τα μάτια έξω), φταίει σε μεγάλο βαθμό το γεγονός ότι όλα πια είναι πολύ εύκολα να τ’αποκτησουμε και δεν χρειάζεται να καταβάλουμε καμμία προσπάθεια να επικοινωνήσουμε με τους γύρω μας!

Εσύ έμπλεξες με τις σωστές…οι σωστές το ξέρανε??? :lol: :lol:

Μ’αρέσει που τις βουλώνεις με τα επιχειρήματά σου…λέγοντας κι εσύ ουσιαστικά…“πφφφφ, γυναίκες”!

Πανάθεμά σε για παιδί (τι παιδί δηλαδή που μπαίνεις στην τρίτη ηλικία σιγά-σιγα), άκου καμμιά μουσική της προκοπής μήπως και πήξει το τζατζίκι που έχεις ανάμεσα απ’τα αυτιά!!
:lol: :lol: :lol: :lol:

Καλημερα σε ολους τους “αντρακλες” τους ασηκωτους! 8O
Καλημερα στα γυναικεια μυαλα … :wink:
καλημερα στον σπυρο μου!

Η μαχη των φυλλων συνεχιζεται βλεπω…
Σπυρε μου, παντα ειχες το χαρισμα του λογου! Για αυτο εισαι αντρας απ’τους λιγους!!! 8)

Που είσαι Morgane να δεις, τώρα με ψήνει το Κατερινάκι!! :wink: :lol: :oops:

Δεν είναι μάχη των φύλων ρε κορίτσι, είναι μάχη για να ξεκολλήσει το μυαλό των κολλημένων (αντρών και γυναικών), που κάποιος τους δείχνει τον παράδεισο κι αυτοί κοιτάνε το δάχτυλο!!!

Κάτι τέτοιες απόψεις εκφράζεις ρε Αντρίκο και ισχυροποιείς την άποψή μου ότι το Poser κάνει κακό στον εγκέφαλο!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Προς Shadowcaster

__Λοιπόν… για το κομπλεξικές ο Angel έχει δίκαιο. Πραγματικά δεν περίμενα να απαντήσετε κορίτσια, και σίγουρα δεν περίμενα να απαντήσετε έτσι.
[Μήπως να μην απαντάγαμε καθόλου δλδ?Ναι ρε να καθόμασταν να τα διαβάζαμε κ να γελάγαμε…]

__Είναι κρίμα “που " μπλέ"κουμε” με βλάμμέν"ους" (ελά, υπάρχουν πολλ"οί" και το ξέρετε…) και ακόμα πιο κρίμα να έχει καταλήξει στο “δε μπορώ να βγάλω άκρη μ’ αυτ"ούς”, οπότε γίνομαι" _______". Οχι τίποτα άλλο, γιατί όπως κι εσείς γνωρίζετε, χάν"ουμε" όλα όσα "ένας πραγματικός " ΑΝΤΡΑΣ έχει να προσφέρει σε “μια γυναίκα”. Δηλαδή όλο “του” το είναι.

__"“Φίλες” μου όλες περάσαμε από αυτή ακριβώς τη φάση πριν καιρό". Απο τη μεριά “μας” καλά κάν"ουμε". Κάτι θα ξέρ"ουμε" κι “εμεις”, κάτι θα έγινε -δεν ξυπνήσ"αμε" ένα πρωί και αρχισ"αμε" να πιστεύ"ουμε" αυτά που πιστεύ"ουμε", right? Οπότε, μην ασχολή"στε", κρατά"τε " τα πράγματα απλοποιημένα προς στιγμήν, ΑΛΛΑ, φιλική συμβουλή… ΜΗΝ κλείν"ετε" την πόρτα.

Αυτά…φιλικά πάντα![/b]

Bloody_Angel συμφωνω μαζι σου…

Σιγα τα λαχανα. Ολοι (αντρες-γυναικες) εχουμε μπλεξει σε καταστασεις που δεν οδηγησαν καπου αξιολογα. Γιατι το κανουμε θεμα? Ετσι δεν ειναι η ζωη? Τι δηλαδη θα πρεπει να βγαινουμε στους δρομους και στα forums(!) και να λεμε ποσο μαμακας ειναι αυτος ή αυτη? Αφου θα ξαναμπλεξουμε και θα γουσταρουμε κιολας… Οσο πιο γρηγορα το συνειδητοποιησει κανεις τοσο και το καλυτερο! :wink:

"θα υποφέρουμε κι αυτή τη θυσία κι οι καρδιές μας ας χτυπάν δυνατά
η ευχαρίστηση χρειάζεται πόνο στα σκοτεινά περνάει μέσα απ’ τον πόνο στα σκοτεινά
γιατί ο δρόμος αυτός μας οδηγεί στην ηδονή και δε μας νοιάζει ότι κι αν θα μας συμβεί
γιατί έρχεται με λόγια κι υποσχέσεις γι’ αγάπη μα είμαστε όλοι τρελλοί. " :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Δεν υπάρχει πουθενά τέτοιο πράγμα… Οι γυναίκες είναι πολύ ανώτερες σε όλα τα επίπεδα… Ειδικά αν περιποιούνται τα νύχια των κάτω άκρων τους…

Πόσα σου έσκασε για να λες τέτοιες ανακρίβειες;

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Πρεπει να μου τα εχει σκασει δηδλαδη βρε συ?
Δεν τον ειδες προχθες? Εχεις αποριες? Γιατι? Να σου τις λυσω αμα ειναι καλε μου…! :lol:

Τον είδα τον είδα γι’ αυτό ρωτώ πόσα σου έσκασε… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Είδακι εσένα από μακρία… Κούκλα είσαι όντως…

ΥΓ. Και τώρα τρέξτε να “χωθείτε” στο κορίτσι λιγούρια ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ

τωρα θα λενε οτι σου τα σκαω εγω!!! :lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Kάνε μια προσπάθεια ντε τι περιμένεις…

__Χαχα, δεν είναι ακριβώς αυτό που περίμενα, αλλά σωστή η Bloody-Angel… :wink: 8)

Καλα ο Τελης ηξερα οτι θα εκανε κομμα εναντιον μου , καθοτι ειναι γνωστος πισωγλεντης , o slekkas εμ βεβαια γνωστον οτι θα υποστηριζε την silver και οτι θα το επαιζε ιπποτης … μου θυμιζει αφανταστα με αυτα που γραφει ελληνικη ταινια “ο ιπποτης και η Βασουλα”

Απλως βλεπω μετα λυπης μου οτι δεν υπαρχουν αντρες να πουν αληθειες με το νι και με το σιγμα και κρυβοντε πισω απο τις φουστες των γυναικων.

Κριμα ρε πηγατε και φανταροι … ουυυυυυ ρε

Και η ορθογραφία χυλόπιτα σου ‘ριξε γι’ αυτό τη μισείς τόσο λούστρε…;

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Αντε ξυσε τα βυζια σου ρε κοπρολαγνε …