Silver : Νέο μέλος (και πιστέψτε με) πολύ όμορφο!

Δεν υπάρχει πουθενά τέτοιο πράγμα… Οι γυναίκες είναι πολύ ανώτερες σε όλα τα επίπεδα…[/quote]

Θα ήταν πιο ενδιαφέρον να μαζευτούμε όλοι οι gay του φόρουμ και να κάνουμε την μάχη των τριών φύλλων? έτσι, πολύ απλά, θα χώνουμε όλους εσάς τους ?κανονικούς?.

[size=2]?όχι, telisvas παιδί μου? δεν θα σε βάλω στο ψηφοδέλτιο μας για τις επόμενες εκλογές?[/size]

Ειδικά αν περιποιούνται τα νύχια των κάτω άκρων τους…

Αυτό είναι αλήθεια και δεν μπορώ να διαφωνήσω? αν η γυναίκα δεν έχει το νύχι το σωστό, τι να την κάνεις?

Δεν υπάρχει πουθενά τέτοιο πράγμα… Οι γυναίκες είναι πολύ ανώτερες σε όλα τα επίπεδα…[/quote]

Θα ήταν πιο ενδιαφέρον να μαζευτούμε όλοι οι gay του φόρουμ και να κάνουμε την μάχη των τριών φύλλων? έτσι, πολύ απλά, θα χώνουμε όλους εσάς τους ?κανονικούς?.

[size=2]?όχι, telisvas παιδί μου? δεν θα σε βάλω στο ψηφοδέλτιο μας για τις επόμενες εκλογές?[/size]

Ειδικά αν περιποιούνται τα νύχια των κάτω άκρων τους…

Αυτό είναι αλήθεια και δεν μπορώ να διαφωνήσω? αν η γυναίκα δεν έχει το νύχι το σωστό, τι να την κάνεις?[/quote]

Το σφέφτομαι να εισχωρήσω στο κόμμα… Ενδεχομένως να γίνω και υπουργός ή δήμαρχος κάποια στιγμή… Άλλωστε εμείς οι gay και ειδικά οι παντρεμένοι με παιδιά, έχουμε τη δυνατότητα να φτάσουμε πολύ ψηλα…
Όσο για τα περιποιημένα νύχια, πέρα από την πλάκα νομίζω ότι είναι πολύ ερεθιστικά…

πρόεδρε έχω την εντύπωση ή πριν παντρευτείς έβρισκες άλλα πράγματα πιο ερεθιστικά? :wink: :stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol:

Όσο για τις γυναίκες έχετε πιάσει όλοι τα άκρα οπότε εγώ λέω να πιάσω το…και να μην απαντήσω :stuck_out_tongue:

Είπαμε, γεννήθηκα ξανθιά, αλλά δεν είμαι ηλίθια να σε βάλω στο κόμμα και να μου το σοδομίσεις? άσε που δεν θα είναι κόμμα? θα είναι κίνημα!!!

Όσο για τα περιποιημένα νύχια, πέρα από την πλάκα νομίζω ότι είναι πολύ ερεθιστικά…

8O :? 8O

Και να είσαι σίγουρος βρωμοποζερά…τέτοιες κούκλες μόνο από μακριά θα τις βλέπεις!
:lol: :lol: :lol:

Δεν έχω ανάγκη να το παίξω ιππότης και ειδικά στη silver, ρε γραφικέ οπαδέ του Bon Jovi!! :lol: :lol:

Αφήσαμε εσένα να μείνεις οπισθοφυλακή στο τελευταίο ανδρικό προπύργιο…τη μαλακία!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Τι έγινε τελικά παιδιά, της τον έμπηξε κανείς ή τζάμπα οι 231423141234 σελίδες;

ηρθε και ο κλασσικος περιμενοντας να παρει υλικο για το σπιτι!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ιδιότυπο το χιουμοράκι σου (γιατί έτσι θα προσπαθήσω να το εκλάβω) και θα σκάσω ένα διστακτικό χαμόγελο :slight_smile:

…ελπίζω να μην το συνεχίσεις και το παραξηλώσεις όπως κάνεις συνήθως…!!

Καλημέρα, καλημέρα σε όλους!

Shadowcaster, μετά το post σου σ’ερωτεύτηκα! Τι να σου πω, δεν σε ξέρω κιόλας αλλά μπράβο σου!

Silver έχεις γίνει θέμα, ε? :wink: Τι κάνεις βρε παιδί?

Slekkas, κρατάς χαρακτήρα κι εσύ βλέπω! Τι έγινε, ψηθήκατε με το Κατερινάκι?
:wink:

Καλημέρα και σε σένα κοπελιά!
Τι έγινες εσύ, βγήκες απ’το μπουντρούμι σήμερα?
Εμείς εδώ, βλέπεις, είμαστε μία αγαπημένη ( :?: ) παρέα (…εξαιρώντας τον Angel_In_Black) που μόλις ανακαλύψαμε ότι ανωμαλιάζει με τα μπινελίκια!!! :lol: :lol: :lol:

Εσένα πώς πάνε τα κέφια? Είναι καλύτερα η ψυχολογία σήμερα, γιατί προχθές ακούστηκες απογοητευμένη! :?

Κρεπάλιασα χτες μετά το μπουντρούμι (μ’άρεσε ο χαρακτηρισμός!) και ίσιωσα! Άσε που έφαγα μια φρίκη προχτές με την όλη κατάσταση και λέω να το ξεπεράσω με γοργούς ρυθμούς γιατί ούτε άκρη βγάζω, ούτε νόημα έχει!
:wink:

Πες μου ότι έκανε και το πούρο που λέγαμε να με ισοπεδώσεις!!! 8O 8O

Νόημα έχει να την ψάχνεις, κοπελιά, αρκεί να μην κάνουμε τα πράγματα πιο πολύπλοκα απ’ότι είναι!! :wink:

Πούρο δεν έκανα, αλλά θα σε ενημερώσω όταν συμβεί! :oops:

Τώρα το “νόημα έχει να την ψάχνεις”, και που την έψαξα, πάλι στα ίδια κατέληξα! Ο σκοπός είναι να την ψάχνουν κι οι δυο μαζί, να πετύχουν ο ένας τον άλλο στην σωστή στιγμή και να συνεχίσουν να την ψάχνουν!

Γεια σου μοργκαν!
Μου λειψες βρε… καλυτερα σε βλεπω και χαιρομαι ιδιαιτερως!

Δωστου κουκλα μου, μια κι εξω για να ξεπερασεις την παλιοκαταστα…! Βρες εσυ το δικο σου νοημα κι σ’οποιον αρεσεις!
Κι εγω προσπαθω να βρω μια ακρη αλλα πανω που λεω οτι την βρικα… την ξαναχανω…!!! Αλλα εχει και την πλακα του! :wink:

Έτσι μπράβο, γιατί με καρδιοχτύπησες!! :lol: :lol:

Αν την ψάχνεις, κάθε φορά θ’ανακαλύπτεις κάτι καινούριο και θα φτάνεις πιο κοντά στα δικά σου ζητούμενα! Και κατα συνέπεια, όσο πιο πολύ πλησιάζεις στο να συνειδητοποιήσεις τι είναι αυτό που θες σε μία σχέση, τόσο πιο κοντά θα φτάνεις στο απόλυτο! 8O 8O
Τι λέω ο πούστης πρωινιάτικα…μήπως με κόλλησε ο Τέλης πολιτικάντικους τρόπους σκέψεις?? :lol: :lol: :lol: :lol:

Ρε σπυρε, μηπως ομως απο το πολυ ψαξιμο χανεται η μπαλα? Δε λεω με τον πρωτο τυχοντα να εισαι και ικανοποιημενος αλλα αμα εχεις και παααρα πολλες επιλογες μπερδευεσαι, ετσι δεν ειναι?

Δεν ξέρω, μπορεί να έχεις δίκιο.
Εγώ πάντως, δεν μπορώ να μείνω στάσιμος σε κάτι το οποίο είναι απλά ικανοποιητικό.
Θα προτιμήσω κάτι…ικανοποιητικότερο! 8O
Κι όταν το βρω θα την κάνω.
Μπορεί έτσι όπως δρω εγώ να χάνεις την μπάλα…και ίσως να φταίει αυτό για την “κατάντια” μου!! :cry: :cry:

Πάει να γίνει πολύ μελό το θέμα και σκέφτομαι τον Αντρέα που θα κράζει το απόγευμα! :lol:

Έλα ρε συ, δεν είναι θέμα κατάντιας. Ο σκοπός είναι να είσαι καλά σε μια σχέση, κι όχι απλά να περνάει ο καιρός, αλλιώς… έχουμε και φίλους! :wink:

Τώρα βέβαια, καμμιά φορά απ’το πολύ ψάξιμο πράγματι χάνεις την μπάλλα και ξεχνάς τα πράγματα που σε κάνουν ευτυχισμένο καθημερινά. Και το κυνήγι της ικανοποίησης συνεχίζεται…

Λοιπόν, σηκώστε το (!), μην με ρίξετε πάλι!

Ναι ρε χεστο! Οτι ειναι να γινει θα γινει!
Τι αλλα? που πηγε η μοργκαν???

Άντε καιρός είναι ν’ αρχίσεις ν’ ακούς EUROPE, μήπως και στρώσεις… Προλαβαίνεις νέος είσαι ακόμα…
Το βρωμοοποαδό των Bon Jovi μπορείς να τον βρίζεις ελεύθερα… Κάτω τα χέρια από τον αδερφό μου τον Unholy…