Silver : Νέο μέλος (και πιστέψτε με) πολύ όμορφο!

Καλώς το το παιδί! Οι δυό μας μείναμε?

IT’S THE FINAL COUNTDOWNNNNN

TOUROUROUROU TOUROUROUROUROU

Μην κοροϊδεύετε ρε σεις! Ξέρετε τι πόρωση είχε δημιουργήσει το συγκεκριμένο τραγούδι?

_Καλησπέρα! :smiley:

__ :oops: :oops: :oops: θα σου δείξω μια φωτογραφία μου για να το ξεπεράσεις στη στιγμή! :stuck_out_tongue: :lol: …ευχαριστώ πάντως :wink: :oops: 8)

__Βασικά Slekka, όταν υπάρχει ο κατάλληλος άνθρωπος, δε το σκέφτεσαι. ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ. Το να βρεις βέβαια το alter ego σου, φαντάζει μάλλον περισσότερο απο σπάνιο… Αλλά αν κοιτάς σοβαρά την οποιαδήποτε σχέση σου (εννοώ όχι επιπόλαια και όχι για one night stand, δεν λέω ότι το πας για γάμο κατευθείαν! :stuck_out_tongue: ), τότε πολύ πιθανόν να βρεις άτομα, που να σε γεμίζουν και να περνάς υπέροχα απλά και μόνο γιατί είστε μαζί.

__Δεν χρειάζεται άγχος. Αν είσαι αληθινός θα λάβεις αυτό που πραγματικά θα σου ταιριάζει (όχι βέβαια πως δεν υπάρχουν περιπτώσεις “του άπιαστου ονείρου”, αλλά αυτό έχει να κάνει με πολλά που δεν είναι της ώρας να αναλύσουμε). Λίγο καλό timing χρειάζεται και λίγη “τύχη”. Αν όμως όλη την ώρα ψάχνεις για το καλύτερο, αυτό σημαίνει για μένα ότι είσαι σε λάθος μονοπάτι, ότι δεν αφιερώνεις στην σχέση σου αυτά που θα έπρεπε. Και ίσως όταν βρεις αυτό το “καλύτερο”, πάλι να ψάχνεις αλλού…

__Ολα αυτά βέβαια, για την περίπτωση που (όπως προανέφερα) μιλάμε για σοβαρές σχέσεις… Αλλιώς, ναι, οκ, μπορείς πάντα να ψάχνεις τον /την πιο όμορφο, πλούσιο, με καλύτερο σώμα, με μεγαλύτερο στήθος ή μόριο κλπ κλπ κλπ… Οχι πως αυτά δεν αποτελούν σημαντικό (καλώς ή κακώς) μέρος της επιλογής, αλλά όσο αφορά αυτά, “το καλύτερο” πάντα θα υπάρχει κι έτσι μπαίνεις σ’ έναν ατέρμονο κυκεώνα ανικανοποίησης.

Μπορεί πολλοί να κοροϊδεύουν το συγκεκριμένο τραγουδί για τους γνωστούς λόγους, ωστόσο οι Europe έχουν γράψει πολλά απίστευτα τραγούδια, τα οποία έμειναν στην αφάνεια, επειδή το TFC καπέλωσε όλη την καριέρα τους…
silver παιδί μου γιατί είσαι κολλημένη με τον Πίπη και κάνεις ότι σου λέει; Τόσο μεγάλη οικονομική άνεση έχει; :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Shadowcaster, αν έχει μείνει ελεύθερος (πράγμα που μου φαίνεται απίθανο!), θέλω τα details σου! Που είσαι κρυμμένος εσύ βρε? :wink: :oops:

Telisvas, άστους να λένε, you had to be there!

Μπα εδώ υπάρχουν πολλοί οπαδοί των Europe… Όποιος τολμήσει και βρίσει θα ρίξω ένα σύρμα στους δικούς μου και θα γίνει το έλα να δεις… Πέρυσι που έβγαλαν το reunion cd το σχετικό topic έφτασε τις 100 σελίδες… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Προτίστως τα πάντα είναι θέμα εγκεφαλικής και ψυχικής επικοινωνίας και ακολούθως εικόνας… Αν συνδυάζονται και τα τρία, είναι το τέλειο… Ωστόσο ο άνθρωπος ως φύσει ανήσυχο ζώον (Angel in Black μην πεταχτείς δεν μιλάω για σένα), αναζητεί πάντα το καλύτερο… Άλλωστε αυτή η ανησυχία του τον έκανε να ξεχωρίσει από τα υπόλοιπα ζώα… Ωστόσο υπάρχει και το “παραφύσει”… Λέγαν οι Αρχαίοι Έλληνες "φιλοκαλούμεν μετ’ ευτελείας και φιλοσοφούμεν άνευ μαλακίας… Έγραψε ο Καβάφης “Σαν βγεις σοτν πηγαιμό για την Ιθάκη να εύχεσαι να είναι μακρύς ο δρόμος”
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: Όλοι οι σκεπτόμενοι άνθρωποι είναι GAY…
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ 2:΄Όποιος ακούει progressive είναι GAY…
ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ: Λατρεύω τους Dream theater και τους Queensryche…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:?: :?: Πειράζει που μπερδεύτηκα λίγο?

Όλοι οι Αρχαίοι Αθηναίοι ήταν gay
O Καβάφης είναι gay…
Όποιος ζητάει το τέλειο σε μια σχέση είναι gay… Δεν υπάρχει τίποτα τέλειο πάνω στη γη, εκτός από το Θεό, ο οποίος όμως δεν είχε φύλο, άρα κι αυτός είναι gay…
Ξεμπερδεύτηκες;

Αυτή είναι η μέθοδος που χρησιμοποιεί για να ρίχνει γκόμενες και να βγάζει ψηφοφόρους ο Τέλης : Τους φλομώνει στις μαλακίες, τους μπερδεύει με τίποτα Αρχαίους Έλληνες, Europe και κάνα αρχαίο ρητό και μετά το παίζει φωστήρας!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Α ρε λαοπλάνε!!! :lol: :lol:

Φίλτατε Shadowcaster, όταν λέω καλύτερο δεν εννοώ καλύτερο σε εμφάνιση.
Εννοώ κάτι καινούριο που θα πλησιάσει πιο πολύ στο αληθινό εγώ σου και θα καταφέρει ισως να μην μπορείς να ζήσεις χωρίς αυτό! :roll:
Πολύ ρομαντικά και (αμπελο)φιλοσοφικά όλα αυτά…!
Η πραγματικότητα είναι πολύ πιο ωμή και ρηχή! :frowning:

Δε βαριέσαι, θα γυρίσει ο τροχός…και θα το κάνει το πούρο του κι ο φτωχός!!!
Εσύ Angel_In_Black εκτός του ότι δεν καπνίζεις έχεις και λεφτά έχω μάθει…οπότε δεν έχεις καμμια τύχη!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Αχ, μου είσαι και ρομαντικός! Πιο πολύ για μπερδεμένο σε βλέπω βέβαια, αλλά ΟΚ. Όπως είπες προχθές, πρέπει να βρεις πρώτα το αληθινό εγώ σου και μετά να το αφήσεις ανοιχτό για να σε πλησιάσει ο κατάλληλος άνθρωπος. Και πάνω απ’όλα, για να νιώσεις έτσι, απαγορεύονται οι εγωισμοί! Κι εγώ πιστεύω ότι κάπου υπάρχει αυτό, όσο απλησίαστο κι αν μου φαίνεται ώρες-ώρες. Κι ότι και να λέω, πάλι τα ίδια θά’κανα απ’την αρχή!

Που σε ρε silver, δεν έχω παρεούλα! :frowning:

Μοργκαν δεν μπορεις να φανταστεις… εχει σκασει πελατης τιγκα στο ουζο και δεν με αφηνει σε ησυχια… εχω ριξει τρελλο μπινελικι λεμε!
Κουραγιο ερχομαι!!!

ουφ, ουφ, ουφ

Που δουλεύεις ρε σύ? Στην έπεσε ο μ…?

Που δουλεύεις ρε σύ? Στην έπεσε ο μ…?[/quote]

Ειμαι σε ενα διαφημηστικο γραφειο και εχει ερθει να του κανουμε κατι εκτυπωσεις… το παιζει φωτογραφος! Νταξει, πριν πιει, ειχε πλακα. Μετα πηγε και αγορασε ενα μπουκαλι ουζο και δεν ηξερε τι ελεγε. Ξεφυγα απο τα γελια για καποια ωρα αλλα μετα ειχε καταντησει αηδια…

Τι τραβάμε ρε συ κι εμείς οι όμορφες! :wink: (Προσοχή, δόλωμα!)

Κουράγιο ρε silverάκι, κοντεύουμε! Τον ξεφορτώθηκες ελπίζω!

Δεν διάβασα (για άλλη μια φορά) όλα τα ποστ και μπορεί να φανεί άσχετη η παρατήρησή μου, αλλά παρ’όλα αυά θα την κάνω : οι άνθρωποι (και πολύ περισσότερο οι άντρες) δεν φλερτάρουν πια… Όλοι πάνε στα μπαρ, στις καφετέριες, στις συναυλίες και ο καθένας κάθεται με την παρέα του. Δεν υπάρχει παιχνίδι… Συμφωνείτε ???

Απόλυτα? Τι μας έχει πιάσει κι έχουμε κολλήσει έτσι ρε γαμώτο, που χάθηκε το φλερτ??? :roll:

Απόλυτα? Τι μας έχει πιάσει κι έχουμε κολλήσει έτσι ρε γαμώτο, που χάθηκε το φλερτ??? :roll:[/quote]

Όταν φλερτάρουμε μας λένε λιγούρηδες…

ΧΧμμμ…περίεργο δεν έχει τύχει στην παρέα μου…αντίθετα που περνάμε κ καλύτερα όταν κάποια/ος από εμας φλερτάρει με καποιον/α από άλλη παρέα…Έτσι για να ανάβουν τα αίματα κ να αξίζει περισσότερο ο καφές/συναυλία κτλ κτλ

Το φλερτ είναι πάντα μες στο παιχνίδι όταν έχεις την διάθεση να παίξεις…

__Αμαν ρε Τέλη, εκεί που συμφωνούσαμε μου άρχισες τα Halforλίκια και τα χαλάσαμε; (χεχε, don’t worry, το έπιασα αυτό που λες… :wink: )

__Morgane, δε τσιμπάμε απο το δόλωμά σου! Αν δεν δούμε φωτογράφιση στη Madame Figarro, στο Playboy (έστω στο Pink!), ή αν δεν πάρεις πιστοποίηση απο τον γνωστό ομορφάντρα Τέλη (όπως η Silver), δεν πιστεύουμε τίποτα!! :smiley:

__Πού είμαι χαμένος… χεχε, στην Θεσσαλονίκη (και ίσως και στο Λονδίνο σε λίγο καιρό)… Οσο για το κομπλιμέντο, σ’ ευχαστώ πολύ -πρέπει να είναι το ωραιότερο που μου έχουν κάνει… :wink: :oops: 8) :oops:

__Montecristo… ανοίγεις τους ασκούς του Αιόλου πάλι!! 8) Σωστά τα όσα λες, αλλά μόλις πέσει η ερώτηση “και ποιος φταίει, οι γυναίκες ή οι άντρες;”, πάλι χαμός θα γίνει… ΩΡΑΙΑ… :lol: