Silver : Νέο μέλος (και πιστέψτε με) πολύ όμορφο!

Σόρρυ αλλά τι απ’ όσα έγραψα παραπάνω είναι ψέμα;

Έτσι είναι, αλλά εγώ δεν βλέπω να “παίζει” πια το σκηνικό.

Και δεν σας λέμε λιγούρηδες αν το φλερτ είναι όντως φλερτ! Δεν υπάρχει τίποτα πιο ανεβαστικό από ματιές που παίζουν σ’ένα χώρο και σε κρατάνε στην τσίτα όλο το βράδυ!

Και δεν υπάρχει μεγαλύτερη μαλακία όταν ένα φλέρτ παραμένει μόνο φλέρτ και δεν έχει τη σχετική συνέχεια…

Telisvas, εξαρταται απο τον τροπο που φλερταρεις!
Αμα ο αλλος ειναι ασχετος και ανικανος να πει μια εξυπνη κουβεντα και παει ντουγρου στο ψητο, ε ναι λιγουρη θα τον πουν.
Αμα το κανει με ωραιο τροπο και πει και καμια καλη ατακα δεν νομιζω να παρει ασχημες κριτικες!

Modecristo δεν νομιζω να εχει πεθανει το φλερτ… Απλα πρεπει ο καθενας να το εξασκει και να μην περιμενει μονιμως απο τον αλλον να κανει κατι. Και δεν ισχυει το κλισε “η γυναικα περιμενει παντα την πρωτη κινηση” γιατι αμα η γυναικα δεν αφησει μισανοιχτη την πορτα, δεν θα της την χτυπησει και κανεις.

Μοργκαν, εφυγε ο μαμακας… επιτελους… μας ζαλησε! Και ηταν το κλασσικο παραδειγμα τυπου που απο φλερτ ηταν σκραπας, ενω ηταν ωραιο παιδι (αν και κομματια).

και πρωί κ μεσημέρι κ απόγευμα :wink:

Κοίτα μπορεί να ακουστεί κάπως παλιομοδίτικο (και είμαι και πιτσιρικάς) αλλά : ΦΤΑΙΝΕ ΣΑΦΩΣ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ! Ειδικά σε μια περίοδο στην οποία το φύλο μας βάλλεται και αμφισβητείται τόσο έντονα, εμείς αντί να γίνουμε πιο επιθετικοί, γινόμαστε πιο λουφαδόροι και κομπλεξικοί…

Ο Πανούσης λέει μια μεγάλη κουβέντα (προς τα δύο φύλα) :΅Γαμ&τε γιατί χανόμαστε !!!

XAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAA

Υ.Γ…έγραψες

Ωραία, πήραμε φωτιά πάλι. Δεν ξέρω τι φταίει (κι ας μην πιάσουμε τις ηλικίες τώρα!), αλλά νομίζω ότι όλοι έχουμε αλλάξει. Οι πιτσιρικάδες έχουν κολλήσει, εμείς έχουμε σοβαρέψει ( :roll: :?: :!: ), ένα χάλι γενικώς!

Γεια σου και πάλι silverάκι μου! Κρίμα ρε γαμώτο το παιδί! Να σου πω, Δευτέρα βράδυ στο Texas τι παιζόταν παρεπιπτόντως? Καλό crowd? :wink:

Bloody_angel αυτό δεν το λέω μόνο εγώ, το λένε και οι φίλες μου (ομορφότατες και πολύ μόνες, πιστέψτε με) οι οποίες δεν μπορούν να σταυρώσουν όχι μόνο γκόμενο, αλλά και φλερτ. Όλοι τις κοιτάνε και τις θαυμάζουν από μακριά λες και είναι εκθέματα σε μουσείο !

Φλερτάρετε ρεεεεε!!!

Shadowcaster, αν και πρέπει νά’σαι κι εσύ σχετικά πιτσιρικάς, εξακολουθούν να μ’αρέσουν οι τοποθετήσεις σου! Κρίμα, μου πέφτεις λίγο μακριά βρε! :wink:

Μπράβο μωρό μου, δώσε το σύνθημα! Κι εμείς υποσχόμαστε ν’αφήσουμε τις πόρτες μισάνοιχτες!.. :lol:

Να σου πω δεν πολυασχοληθεικα με τους γυρω μου αφου ειχα τον slekka διπλα μου!(α, ρε σπυρο, τις μετοχες σου τις ανεβαζω και με κραζουν μετα οτι με πληρωνεις!)
χαχαχαχαχαχα!!!

Ειδα ομως τον telisvas κι δεν ειναι καθολου κακο… Ειδα κι αλλους καλους αλλα δεν ξερω ποιοι ειναι!!! θελεις την επομενη φορα να παμε 2gether??? Να γνωρισεις και τον σπυρο? 8) 8)
τον δικο μου θα τον αφησω σπιτι γιατι δεν εχει τετοια μουσικα ακουσματα!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Την κάνω σιγά σιγά, ελπίζω να μην με ξαναμπουντρουμιάσουν αύριο και ξανάρθω στην παρέα σας! Φιλάκια σε όλους! :slight_smile:

Σε άκουσα, σε άκουσα… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Σε άκουσα, σε άκουσα… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Το ξερω, το ξερω!

Φιλακια καλο απογευμα σε ολους! :stuck_out_tongue:

Σε άκουσα, σε άκουσα… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Το ξερω, το ξερω!

Φιλακια καλο απογευμα σε ολους! :P[/quote]

Εμάς θα μας πάρει το βράδυ και η νύχτα στη δουλειά… Κοινωνία άτιμη…

__To ξέρω… γι’ αυτό το ανέφερα (το λέω και κάτω απ’ το nickname μου)… :frowning: :wink: :smiley:

__Δηλαδή το περίπου 23 είναι πολύ μικρό για σένα (έλα, φρόνιμα οι υπόλοιποι, για ηλικία μιλάμε!! :lol: ); Αλλωστε, πολλές φορές (καλώς ή κακώς) η ηλικία σώματος δεν συμβαδίζει πάντοτε αυτήν του πνεύματος… :wink:

__Αν θέλεις μου λες κι εσύ τη δική σου ηλικία (αν ντρέπεσαι, υπάρχουν και τα P.M.). Aν δε θες, δεν πειράζει, θαρρώ πως περίπου έχω καταλάβει…

Ευτυχώς που το διευκρίνησες παλιόπαιδο, γιατί ο φίλος μου ο Angel in Black θα πήγαινε αμέσως για κούρεμα… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

__To ξέρω… γι’ αυτό το ανέφερα (το λέω και κάτω απ’ το nickname μου)… :frowning: :wink: :smiley:

__Δηλαδή το περίπου 23 είναι πολύ μικρό για σένα (έλα, φρόνιμα οι υπόλοιποι, για ηλικία μιλάμε!! :lol: ); Αλλωστε, πολλές φορές (καλώς ή κακώς) η ηλικία σώματος δεν συμβαδίζει πάντοτε αυτήν του πνεύματος… :wink:

__Αν θέλεις μου λες κι εσύ τη δική σου ηλικία (αν ντρέπεσαι, υπάρχουν και τα P.M.). Aν δε θες, δεν πειράζει, θαρρώ πως περίπου έχω καταλάβει…[/quote]

Δεν ντρέπομαι, αλλά μπορεί να κομπλάρετε εσείς! 31, αν και όλοι λένε ότι δεν μου φαίνεται (και φυσικά το πιστεύω!)

Κι όσο για τις ηλικίες, πράγματι η σωματική δεν παίζει ρόλο. Κι εσύ μ’εχεις εκπλήξει! Μπορεί και να χρησιμοποιήσω τα pm σύντομα… (υπονοούμενα για ν’ανάβουμε φωτιές στο forum!)

Τι κρίμα γαμώτο… Είμαι μόλις 18…