Silver : Νέο μέλος (και πιστέψτε με) πολύ όμορφο!

Bλέπω τα πρωινιατικα οργιαζεις μουργο , και δεν χανεις ευκαιρια να αναφερεσαι για μενα , αν τα δει ο γκομενος σου ο ασπρομαλλης θα εχουμε προβληματα … αρχαιε Ελληνα

Μου πέφτεις μεγάλος :wink: :oops: :?: :!: μωρό μου!

Bλέπω τα πρωινιατικα οργιαζεις μουργο , και δεν χανεις ευκαιρια να αναφερεσαι για μενα , αν τα δει ο γκομενος σου ο ασπρομαλλης θα εχουμε προβληματα … αρχαιε Ελληνα[/quote]

ΧΑΧΧΑΧΑΧΑ ποτέ δεν σε ξεχνώ My friend… Τι γίνεται με σένα το πρωι και δεν γράφεις πια; Δεν σ’ αφήνει τ’ αγόρι σου…; Τη Δευτέρα πρόσεξα ότι είχες κάτι αμυχές στο πρόσωπο… Δεν φτάνει που σε διακορεύει σου τις βρέχει κι από πάνω… Δεν είπαμε βρε να είσαι περήφανος gay;

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μου πέφτεις μεγάλος :wink: :oops: :?: :!: μωρό μου![/quote]

Σου υπόσχομαι ότι αν με αποπλανήσεις δεν θα σε καταδώσω στο Ηθών…

Αν είναι έτσι telisvas… να το σκεφτώ λιγάκι! Απ’ότι λέει και η silver, αξίζει μάλλον τον κόπο! Αχ, πάλι θα θυσιαστώ!

Μου κοψανε το ιντερνετ γαμω την καταδικη μου στην δουλεια και πλεον τον πουλο … εκει που κατεβαζα της παναγιας τα ματια απο νεες κυκλοφοριες τωρα λεω σε αλλους να τα κανουν download … Mαλλον πρεπει να αποφασισω να βαλv Dsl στο σπιτι … θα δειξει .

Α τι 18 μωρη μπαμπογρια … φτου σου ξεφτιλησμενε αντρα , λιγουρη !!!

Λέγε τέτοια… Οι Γερμανοί ξανάρχονται και είναι φίλοι μας…

Μου κοψανε το ιντερνετ γαμω την καταδικη μου στην δουλεια και πλεον τον πουλο … εκει που κατεβαζα της παναγιας τα ματια απο νεες κυκλοφοριες τωρα λεω σε αλλους να τα κανουν download … Mαλλον πρεπει να αποφασισω να βαλv Dsl στο σπιτι … θα δειξει .

Α τι 18 μωρη μπαμπογρια … φτου σου ξεφτιλησμενε αντρα , λιγουρη !!![/quote]

Καλά σου κάνανε μωρή μπαμπόγρια… Όλο στο τζάμπα είσαι… Πάντως σκέψου το δεν είναι ιδιαίτερα ακριβό… Άλλωστε με τόσα που κατεβάζεις εσύ κάνεις απόσβαση χαλαρά…
Είμαι 18 αλλά έχω ωριμάσει πιο γρήγορα και δείχνω 25

Τι χαριτωμένα τα χρυσά μου!

Κατά βάθος αγαπιόμαστε, αλλά η ανωριμότητα της ηλικίας δημιουργεί αυτές τις εντάσεις…

Ασε ρε ειχαν βαλει ενα προγραμμα ρουφιανο (telisvas νομιζω το λενε :stuck_out_tongue: ) και οποτε εμπαινα μεσα καταχωρουσε τα παντα . τεσπα δεν θελω να τα θυμαμαι.

Παλι πιωμενος εισαι , 52 ηθελες να γραψεις βλακεντιε , σταματα να πινεις επιτελους θα γινεις πατερας σε μερικες μερες …

Κατά βάθος αγαπιόμαστε, αλλά η ανωριμότητα της ηλικίας δημιουργεί αυτές τις εντάσεις…[/quote]

Boys will always be boys… (και καλά κάνουν εδώ που τα λέμε!) :wink:

Ασε ρε ειχαν βαλει ενα προγραμμα ρουφιανο (telisvas νομιζω το λενε :stuck_out_tongue: ) και οποτε εμπαινα μεσα καταχωρουσε τα παντα . τεσπα δεν θελω να τα θυμαμαι.

Παλι πιωμενος εισαι , 52 ηθελες να γραψεις βλακεντιε , σταματα να πινεις επιτελους θα γινεις πατερας σε μερικες μερες …[/quote]

Ρε συ, έχεις πολύ γέλιο τελικά! Άντε και είχα πάλι τις μαύρες μου!

Είδες… τι καρπερός από μικρός που είμαι… Πολύ μεγάλη φάση να είσαι ανύπαντρος πατέρας, να συνοδεύεται απο μια κοράκλα 2 μέτρα και μοντέλο (αφού θα μοιάσει στον μπαμπά της) και να του γνωρίζει τις μαμάδες των συμμαθητριών της και αργότερα τις ίδιες τις συμμαθήτριες…

Ναι εχουμε μια σχεση αγαπης / μισους , αυτος αγαπαει τους τυχαρπαστους Europe, εγω παλι οχι , τους ακουω οποτε ειναι να παω στο wc γιατι μου γυρνανε τα εντερα ,

Τεληηηηηηη … Have a nice day re … !!!

Είδες… τι καρπερός από μικρός που είμαι… Πολύ μεγάλη φάση να είσαι ανύπαντρος πατέρας, να συνοδεύεται απο μια κοράκλα 2 μέτρα και μοντέλο (αφού θα μοιάσει στον μπαμπά της) και να του γνωρίζει τις μαμάδες των συμμαθητριών της και αργότερα τις ίδιες τις συμμαθήτριες…[/quote]

Έτσι λένε όλοι οι μπαμπάδες μέχρι να γίνει η κόρη 2 μέτρα και ν’αρχίσει να βγαίνει με τύπους σαν τον μπαμπά στα νιάτα του και τότε συφυλιάζουν σκεπτόμενοι τι κάνει ο νεαρός στην κορούλα τους! ( ή ο μπαμπάς της κολλητής της που θά’ναι σαν κι εσένα καλή ώρα!)

Ευτυχως που η γυναικα σου δεν τα διαβαζει αυτα που γραφεις γιατι μαυρη γατα που στον δαγκωσε κακομοιρη … Και το δηλωνω δημοσιως θα κανω και εγω γυιο για να την πεσει στην κορη σου … !!! Οποτε την εκδικηση μου θα την παρει ο γυιος μου , γιατι ο πατερας (εγω δλδ) ειμαι καλοψυχος και δεν μου παει να σε πληγωνω …

Τι έμπνευση ήταν αυτή να μπω πρώτη φορά απ’το σπίτι μου??
Απ’ότι βλέπω, έχει ανάψει η κουβέντα!!
Κι εσύ ρε Τέλη αγόρι μου, μήπως θυμάσαι πότε ήσουνα 18?
Το 1989 αν δεν κάνω λάθος??
Morgan και Silver έχετε βάλει φωτιά στο forum, δεν ξέρω αν το έχετε πάρει χαμπάρι! :wink:

Όσον αφορά το φλέρτ (για να επανέλθουμε στο θέμα μας) θα συμφωνήσω με τον πολύ συμπαθή (αν και πιτσιρικά όπως δηλώνει) Montecristo και θα τονίσω το ότι οι σύγχρονοι νέοι δεν έχουν μάθει να φλερτάρουν γιατί ακριβώς όλα έχουν γίνει πάρα πολύ εύκολα.
Δεν θ’ασχοληθεί κάποιος πολύ με μία κοπέλα που γνώρισε ένα βράδυ, γιατί πολύ απλά απώτερος σκοπός του φλέρτ έχει γίνει το sex.
Αν δει ότι το συγκεκριμένο “θέμα” δεν του κάθεται ατάκα κι επιτόπου, πάει για κρούση στο επόμενο!!
Μην κοιτάτε τώρα τον Τέλη, αυτός έπεσε σε καπάτσα και τον τύλιξε αμέσως!!! :lol: :lol:

Α…και να μην ξεχάσω να ευχαριστήσω τη silver για την ΔΩΡΕΑΝ διαφήμηση που μου κάνει! Προσπαθεί το κορίτσι να μου βρεί γκόμενα!! Έχει και μία παράδωση σ’αυτό! Αυτοί είναι φίλοι ρε!!

Slekkas, έχει καλό ποδαρικό η silver? Να την προτιμήσουμε αν είναι!

Εν τω μεταξύ, μ’έχεις μπερδέψει πάλι! Να μαμήσεις θές ή ν’αγαπήσεις??? :roll:

Οπως τον εχω κοψει , και αφου τον ειδα επιτελους στο Texas , πιστευω οτι θελει να αγαπησει μεχρι να μαμησει και μετα θα χωρισει :stuck_out_tongue:

Οπως τον εχω κοψει , και αφου τον ειδα επιτελους στο Texas , πιστευω οτι θελει να αγαπησει μεχρι να μαμησει και μετα θα χωρισει :P[/quote]

χα χα χα χα χα αχ!!! :lol: :lol: :lol:

Είδες, το πρόβλημά μου είναι η έκφραση κι ας λέει η silver ότι τα λέω ωραία!
Περιέγραψα πώς έχουν τα πράγματα τη σήμερον ημέρα…όχι τι κάνω εγώ!
Εγώ θέλω ν’αγαπήσω και να παλαβώσει το μυαλό μου τελείως με κάποια γυναίκα!!
Θα ήθελα να νιώσω το απόλυτο, το ακραίο, το κορυφαίο!!
Am I dreaming or what??
:oops:

Τώρα όμως που γνώρισα τον Angel_In_Black που έχει και καλή ατάκα, σκέφτομαι να τα φτιάξω μαζί του!! :lol: :lol:

Κουφάλα έγραψες!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: