Silver : Νέο μέλος (και πιστέψτε με) πολύ όμορφο!

Πολύ ωραίο θά’λεγα… Μειώνει τις επιλογές μου όμως… :smiley: Αχ, τι να κάνω, η ποιότητα θέλεις θυσίες!!! :wink:

Μπορείς να έχεις ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ και ποιότητα και ποσότητα…

Αυτό ακριβώς επιδιώκω…

Μπορείς να έχεις ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ και ποιότητα και ποσότητα…[/quote]

Μπορείς να έχεις ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ και ποιότητα και ποσότητα…[/quote][/quote]

Έτσι μπράβο…

Μ’αρέσεις!! :wink: :wink:
Πρέπει να έχεις απαιτήσεις για να το απολαμβάνεις κι όλας!
Είδες πώς αλλάζει ο άνθρωπος άμα βρει ν’ασχολείται?
Καλός - καλός?? :?:

Κι εγώ καλά…αλλά είναι μακριά!!! :frowning: :frowning:

Καλός, μια χαρά! Κουβανέζικο!

Εσένα που είναι δηλαδή? Πολύ μακριά?

Μ’αρέσεις!! :wink: :wink:
Πρέπει να έχεις απαιτήσεις για να το απολαμβάνεις κι όλας!
Είδες πώς αλλάζει ο άνθρωπος άμα βρει ν’ασχολείται?
Καλός - καλός?? :?:

Κι εγώ καλά…αλλά είναι μακριά!!! :frowning: :([/quote]

__Να και η μάγισσα, χάθηκες… αλλά απ’ ότι διαβάζω το απολαμβάνεις, χαχα, οπότε καλά κάνεις… 8)

__Slekka, άστα, γάμησέ τα… :? Σε δύο που με δέχτηκαν το έπαιξα δύσκολος (και καλά έκανα, αν και κορυφαία στο είδος τους, δεν ήθελα να σπουδάσω κάτι που σχεδόν με ενδιαφέρει) και στο άλλο τα δίδακτρα ήταν 14.000 ευρώ για έναν χρόνο… Το σκέφτηκα λίγο και αποφάσισα ότι τόσο δεν αξίζει (τα υπόλοιπα ζητούσαν περίπου 5000). Οπότε έμεινα Θεσσαλονίκη… ξενέρα ε…;

E εισαι παπαρας και μου ενισχυεις αυτην την αποψη καθοτι τα λες με τον αλλα παπαρα.
Τεσπα , εχω αποφασισει και εχω αλλαξει πολλα πραγματα ηδη … Αρχισα να δουλευω … αρχισα γυμναστηριο και εχω κοψει και το καπνισμα εσω και μια βδομαδα. Απο το να καθομαι να ξυνω τα @@ μου σαν μερικους μπουχεσες , ειπα να κανω την αλλαγη. :wink:

E εισαι παπαρας και μου ενισχυεις αυτην την αποψη καθοτι τα λες με τον αλλα παπαρα.
Τεσπα , εχω αποφασισει και εχω αλλαξει πολλα πραγματα ηδη … Αρχισα να δουλευω … αρχισα γυμναστηριο και εχω κοψει και το καπνισμα εσω και μια βδομαδα. Απο το να καθομαι να ξυνω τα @@ μου σαν μερικους μπουχεσες , ειπα να κανω την αλλαγη. :wink:[/quote]

Επιτέλους πρώην μπουχέσα μπορείς να πάς στην Καζαμπλάνκα να κάνεις την εγχείρηση που ονειρεύεσαι τόσα χρόνια…
Βρε πως ΑΛΛΑΖΕΙ ο άνθρωπος…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Τελη τα βυζια σου μεγαλωνουν μεγαλωνουν ? Φτασανε μεχρι τον αστραγαλο η οχι ακομη ? :lol:

Αγάπες μου, είστε όλοι εδώ επιτέλους!

Shadowcaster, μας έλλειψες!

Angel, που είσαι γλυκέ μου?

Έχω μεγάλα κέφια απόψε παραδόξως!

__Κι εσείς μας λείψατε κυρία μου. :wink: Βασικά, νομίζω ότι εσύ ήσουν που είχες καιρό να γράψεις… Σε έκλεισαν σε κανένα μπουντρούμι στη δουλειά; Σε έχασα για λίγες μέρες :smiley: Είναι και αυτό που αναφέρεις σχετικά με το παράδοξο του να έχεις κέφια, κάτι τέτοιο φαντάζομαι… Με το παραδόξως σε κάτι τέτοιο αναφερόσουν;

__Καλά Angel In Black, έχεις κάνει μεγάλη στροφή… Αντε να δούμε πόσο θα κρατήσει… :smiley:

Παραδόξως γιατί έχουν συμβεί πολλά… Πράγματι με πήζουν στην δουλειά, μπαίνω κάποια βράδια να δω τι γίνεται αλλά απουσιάζεται…

Βρήκα κάτι ν’ασχολούμαι στο μεταξύ, αν και δεν το βλέπω για πολύ ακόμα… Το άλλο παράδοξο είναι ότι πλέον περνάω καλά γενικά, αν και αυτά που συμβαίνουν γύρω μου μάλλον θα έπρεπε να με οδηγούν σε downιάσματα, αλλά δεν μασάω! Μαγισσούλα βλέπεις! :wink: Είσαι ο μόνος που ξέρει την morgane ή μου φαίνεται? Απ’την αρχή έπεσα μέσα στην εκτίμησή μου για σένα! Χαίρομαι που δεν μας εγκατέλειψες πάντως, θα μου έλλειπες… :oops:

Έτσι είναι η ζωή? έχει τα καλά της? έχει και τα άσχημά της? και τα άσχημα, όπως και τα καλά περνάνε μόνο αν τα βλέπουμε με αισιοδοξία?. :smiley:
Χαίρομαι, να βλέπω πως υπάρχει κόσμος που δεν τον παίρνει από κάτω με το παραμικρό?
:wink:

deathbitch gia sou. Xalase to pliktrologio kai grafo greenglish, signomi! Gamoto, variemai na kano restart!

Γεια σου και εσένα, morgane?
Σιγά τι είναι το restart?;
Εγώ που πρέπει να αλλάξω όλο το pc τι να πω;

Eimai se mia fili kai kathomai sto laptop tis, to opoio kanei kamposi ora na parei mpros. Etsi ki allios mallon tha vgo giati tis kratao to tilefono poli ora. Kai to diko mou pc gia klammata einai, min nomizeis!

Kalinixta, kalo triimero an den se xanapetiho edo!

Θα κρατησει , ειναι για ιερο σκοπο.!!! , το πιο κουλο ειναι οτι πλεον κοιμαμαι και χτυπαω 12ωρα , 15ωρα κλπ κλπ .

Τα χαιρετισματα μου σε morgane και deathbitch :lol:

Καλά κάνεις Αντρέα? μην τους ακούς τους κακεντρεχείς…
Αφού είναι και για καλό σκοπό?

Μήπως γίνεται να μου δώσεις λίγο χρόνο από τον ύπνο σου;
Γιατί εγώ να κλείσω κάνα 3ωρο 5ωρο, στα μεγάλα κέφια! :lol:

__Ελα, πες μας τώρα και τον ιερό σκοπό!! :smiley:

__Deathbitch (έχει πλάκα που ενώ σε συμπαθώ τόσο σε αποκαλώ Deathbitch! :D), κάτι πρέπει να κάνεις καλό μου, τις έξι ώρες τις χρειάζοντε όλοι! Οχι τρεις! Σκέψου λίγο τον εαυτό σου… Αν δε σκέφτεσαι τον εαυτό σου, σκέψου εμας, τους fans σου! :smiley: 8)