Silver : Νέο μέλος (και πιστέψτε με) πολύ όμορφο!

Το μαύρο αν κ πιο βάρυ είναι ακόμα πιο ωραίο… :wink:
28?!..στα 33 μου θα το σκεφτώ αν θα το κόψω… :oops: …Και να μην την κρατήσεις μήπως ο εαυτό σου σε κακολογήσει ?! :wink:

5: υποθέτω εγώ τσιγάρα τώρα…εκτός αν είναι πακέτα 8O :?

Καλό Σ/Κ!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Δεν είναι στα υπέρ της ψυχικής μου κατάστασης αυτό που μου λέει? για αυτό προσπαθώ να μην το σκέφτομαι?

Νταξει κανω μεχρι 5 την ημερα…!!! δεν γινεται (και δεν θελω) να το κοψω τελειως…

Έυη, εσύ είσαι; πότε έβαλες internet;;; 8O 8O 8O

morgane, και βεβαια υπαρχει.Απλα μερικες φορες εμεις με την σκ@τομιζερια μας και το αγχος μας το αφηνουμε και το προσπερναμε.Περναμε απο διπλα του και ουτε καν γυριζουμε το κεφαλι μας να κοιταξουμε.

deathbitch , εννοειται οτι ειμα(ι)στε διπλα σου. Αν ποτε νομιζεις οτι θα ηθελες να μιλησεις σε καποιον ακομα και απο το τηλεφωνο, εγω ειμαι διαθεσιμος.(Μην πεταχτει κανεις και πει καμια μ@λ@κια γι΄αυτο, μιλαω σοβαρα).

Εχμ… ευχαριστώ πολύ?
[size=2]Πραγματικά [για όλους πάει αυτό] δεν περίμενα να γίνει κάτι τέτοιο, όταν έγραφα για την Κατερίνα χθες? και [για τους κακοπροαίρετους] δεν το έκανα για να ακούσω κανέναν άλλο λόγο… αλλά το είχα μάθει πριν λίγο και δεν υπήρχε ψυχή ξύπνια? ευχαριστώ πολύ και πάλι? [/size]

Πολλες καλημερες…!!
Καλη βδομαδα σε ολους :lol:

Deathbitch δεν ειμαι η Ευη, ειμαι η Κατερινα, αλλα απ’οτι καταλαβαινω πολυς κοσμος ειναι στην ιδια φαση με μενα! :wink: Ειναι κι αυτο μια συμπαρασταση!

Bloody_Angel σαφως και ειναι πιο ωραιο το μαυρο (πακετο)… Και βασικα, θελω να την τηρησω την υποσχεση γιατι την εκανα σε μενα.! Και θελω να ειμαι always true πρωτα με μενα για να μπορω να ειμαι και με τους αλλους και οχι always με φτερα και την κανω με την πρωτη δυσκολια!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: 8)

Σημερα το απογευμα παω να βγαλω τους κατω φρονημητες μου. Και τους δυο… αυτο σημαινει οτι θα φρονημεψω???

Καλημέρα κ σε σένα κ καλή βδομάδα!

Μακάρι να καταφέρεις να το…κόψεις :wink:

Όσο για τους φρονιμήτες…κ γω έχω τους 3 αλλά δεν έχω βάλει μυαλό! Προπαγάνδα των οδοντιάτρων?? 8O :?

Καλημέρα και καλή εβδομάδα κι από μένα!

Silverακι, δεν θέλω να σ’απογοητεύσω … αλλά δεν έχεις καμμία τύχη!!
:lol: :lol: Δεν πας να τα βγάλεις κι όλα και να βάλεις πορσελάνινα…μυαλό δεν βάζεις!! :lol: :lol:

M***α γενικοτερη ειναι. Τα πιο αχρηστα δοντια… σκετη ταλαιπωρια.
Κοιτα, εγω ειμαι 28 δαγκωμενα και ακομα μυαλο δεν εβαλα!!! Λες να υπαρχει ελπιδα στα 30?

Εσυ ποσο εισαι???

Silverακι, δεν θέλω να σ’απογοητεύσω … αλλά δεν έχεις καμμία τύχη!!
:lol: :lol: Δεν πας να τα βγάλεις κι όλα και να βάλεις πορσελάνινα…μυαλό δεν βάζεις!! :lol: :lol:[/quote]

Αγορι μου ψηλο και ομορφο, με τον καλο λογο εισαι παντα!
Να σου πω… εννοειτε οτι περνω αναρρωτικη… εννοειτε οτι την υπολοιπη βδομας την βγαζω σπιτι… εννοειτε οτι θα ερθεις να με δεις, να μου κανεις παρεα ε???
Θα παω σημερα να παρω και απειρα δβδ να εχω να βλεπω… Θα επειχειρησω την 3λογια του αρχοντα καπακι!!!

Αυτο ηταν… καηκα μια και καλη!

Αυτά είναι!
Μα θα βγάλεις τους χαυλιόδοντες, μα θα πλακωθείς και στα δβδιά, σε βλέπω γύρω στα Χριστούγεννα να μπορείς να ξανασταυρώνεις σωστή κουβέντα!! :lol: :lol:

Θα κανονίσουμε να περάσω κάνα βράδυ να σε δω, μαρή!
Κοίτα τι κάνει ο άνθρωπος για να πάρει μία αναρρωτική! :lol: :lol:
Πόσο χαμηλά θα πέσεις πια!!! :lol: :lol: :lol:

Αυτο με τα χριτουγεννα παιζεται… δεν τα καταφερα τοοοσα χρονια, θα τα καταφερω τωρα? χεχεχε θα παραμεινω ξανθια μεχρι θανατου!

Πωπω, εχω κατι νευρα σημερα… δεν ξερω γιατι… αλλα μονο κακα πραγματα σκεφτομαι και μου την σπανε ολοι εδω μεσα… το αφεντικο μου, ο γκομενος της, οι συνεργατες της… τα τηλεφωνα, ΟΛΑ! :x :x :evil: :x :evil: :x Ακομα και η σκυλα της μου την σπαει…

Νιωθω πολυ bitch σημερα…

Καλημέρα, καλημέρα! Έχω πολύ κόσμο στο γραφείο σήμερα και δεν προλαβαίνω να μπω γαμώτο! Ίσως αργότερα!

Silverάκι κουράγιο, δικαιούσαι να αισθάνεσαι bitch που και που (ιδιαίτερα με τους φρονιμήτες έτοιμους να σε ταλαιπωρήσουν!)

Γεια σου Μοργκαν!!!

Τι κανεις βρε κοπελια? Παλι σε πηζουν στο γραφειο? Αληθεια τι δουλεια κανεις?
Καλη συνεχεια!

Γάμησέ τα ΤΡΕΛΛΑ νεύρα σήμερα και η απίστευτη “ξυνίλα”!! :x
Το σύνδρομο της Δευτέρας! :x

Ασε γιατι μου φαινεται οτι αυτες οι Δευτερες πρεπει να καταργηθουν απο το ημερολογια…αλλα μετα ρε γαμωτο θα υπαρχει η Τριτη στη θεση της.
Μαλλον η μονη λυση ειναι η υπομονη.
Καλη εβδομαδα και απο εμενα.

Ένα καλό topic άνοιξε εδωμέσα και το αφήσαμε να θαφτεί!
Κι επειδή σήμερα η μέρα είναι αφιερωμένη στο πώς να ξύνετε τα @ρχίδι@ σας με τσουγκράνα…λεω να το ξεθάψω! :lol:

Κάθησα και ξαναδιάβασα όλες τις σελίδες απ’την αρχή (φαντάσου βαρεμάρα) και θα ήθελα να ρωτήσω την deathbitch αν είχε κάνα νέο από το “θέμα” της τώρα που έχει περάσει και τόσος καιρός. :frowning:

Silverακι εσύ τι γίνεσαι?
Δεν το επισκέπτεσαι πια το forum, σ’αγριέψανε τα τσογλάνια?? :lol:

Morgane, καιρό έχουμε να μάθουμε νέα σου, μήπως βρήκες πούρο να καπνίσεις και έχεις ξεφύγει από τη μελαγχολία? :lol:

Shadowcaster…έφυγες για Αγγλία τελικά? :lol:

Με τον Montecristo και τον Telisvas τα λέμε συχνά τελευταία

Ο Angel_In_Black φαντάζομαι δεν θα έχει προοδεύσει καθόλου ως άνθρωπος…δεν έχει καμμία τύχη αυτό το παλικάρι!! :lol:

Άντε, ξεκουβαλάτε…ΒΑΡΙΕΜΑΙ!!! ](*,)

:oops: Που το κατάλαβες βρε άτιμο? Κάτι παίζεται, εδώ που τα λέμε, εσύ τι κάνεις?

[/quote]Morgane, καιρό έχουμε να μάθουμε νέα σου, μήπως βρήκες πούρο να καπνίσεις και έχεις ξεφύγει από τη μελαγχολία? :lol:

Άντε, ξεκουβαλάτε…ΒΑΡΙΕΜΑΙ!!! ](*,)[/quote]

Τι μάρκα πούρα καπνίζει η Morgane;

Όταν καπνίζω… πουράκια ή Davidoff χιλιάρια. Όταν δεν καπνίζω… έχω απαιτήσεις! :wink:

[/quote]

XAXAXAXA Καλύτερο κόψτο το ριμάδι… Είναι ωραίο να έχεις απαιτήσεις…